320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Algselt postitas mr.eyebrow


    julgen väita et cannavaro oli suluseisus, kuigi see midagi ei muuda
    inter tahtis siin ju ülbelt meie ammuseid karikaid ära võtta, poleks nüüd ime, kui ka selle looga mingi kamm oleks
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Algselt postitas kaala


      Algselt postitas mr.eyebrow


      julgen väita et cannavaro oli suluseisus, kuigi see midagi ei muuda
      inter tahtis siin ju ülbelt meie ammuseid karikaid ära võtta, poleks nüüd ime, kui ka selle looga mingi kamm oleks
      Inter?
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        keegi Juve asjapulkadest tunnistab, et viga ei olnud kastis? + Cannavaro sulus? Muide Cassano olikord oli küll passiivne..kui minu meelest mõjutasid sulus olnud mängijad selegelt kaitse tegevust, kui reegel siiski ütleb, et kui mehed pallile ei lähe (mida nad ei teinud) siis suluseisu ei vilistata. ja kas Zlatan oli sulus selles penalti olukorras? võin väga vabalt eksida sest ainult hetkeks nägin olukorda, võis vabalt mitu meetrit kaitsetes isegi taga olla...keegi teab siis kommige

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Algselt postitas Tanel


          Algselt postitas kaala


          Algselt postitas mr.eyebrow


          julgen väita et cannavaro oli suluseisus, kuigi see midagi ei muuda
          inter tahtis siin ju ülbelt meie ammuseid karikaid ära võtta, poleks nüüd ime, kui ka selle looga mingi kamm oleks
          Inter?
          ei juve. loe oma kirjutatud uudist veelkord...
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            Algselt postitas kaala


            ei juve. loe oma kirjutatud uudist veelkord...
            Mapean sulle vist samamoodi vastama nagu msnis. Härra Gigi Simoni pole juba tosin aastat Interiga seotud olnud. Kui tema tahaks seda tiitlit, siis las tahtku. Inter on \"Moratti ja Facchetti\" ja nende suustpole ma pole oma 1 aastase Interi lähedamalt jälgimise jooksul midagi kuulnud. Ja veel \"ülbelt\"? Et nagu Zdenek \"lobamokk\" Zeman oleks pidanud sul seal Interi asemel olema. Temal on ju selle kohta alati midagi vinguda. Ma ei usu, et su postitus oli nüüd eriti läbimõeldud.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              kaala enne võiksid ise uuesti läbi lugeda. Siis peaks tegema siukse triki, et enne postitamist mõtlema, mida ma nüüd sinna postitusse kirjutan.

              edu

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                http://sport.etv.ee/index.php?0511704

                lucky us

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Nojah, sel juhul on mul hea meel, et Sheva veel päris terve ei ole...:P
                  It\\\'s always better on holiday...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Algselt postitas Juveman


                    http://sport.etv.ee/index.php?0511704

                    lucky us
                    Õnnex jah Saha ja Neville ei mängi..ja õnnex ei mängi Juve üldse ManU vasti

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      Mnjah, Eesti spordiportaalid on kohati ikka masendavad

                      Aga kui nüüd eelolevast Reali mängust rääkida, siis oleks huvitav teada, mis taktikat me kasutame- viimastes mängudes on hästi töötanud 3 ründaja kasutamine, kuid Reali vastu nii mängida on väga riskantne. Aga kui minna mängule, siis on meil äärte probleem, sest meil on äärepoolikutega suhteliselt kitsas käes, ega peale Camoranesi polegi kedagi võtta. Igatahes saab Capellol olema väga raske ja ma kergitan oma kujuteldavat kaabut, kui ta meid edasi viib.

                      Mängijateturul on peamine küsimus: Kelle ostab Juve endale kaitsesse? Mitmed nimed on läbi käinud alates Bonerast lõpetades Kuffouriga ning viimastel andmetel on Juve huvitatud ka Kompanyst ja Kovac`ist. Loodetavasti saame endale ikka mõne nooremapoolse kaitsja, see oleks väga lahe...

                      Ja sellest dopinguloost ei taha ma midagi rääkida, sest sellest pole midagi rääkida \"Väidetavalt võtsid kõik dopingut ja kõik tiitlid peaks ära võtma ja blä-blä-blä\" Tra küll, jalgpall on selline ala, kus doping mõjutab tulemust ülivähe. Jalgpall on meeskonnamäng (platsil on 22 meest) ning ükski dopinguaine (kui neid üldse oli!!!) ei pane sind paremini söötma ega peale lööma.

                      Ja sellest krdi kohtunike väidetavalt Juve soosimisest on ka mõttetu rääkida, eriti võiks Henryfän e Tanel oma suu kinni panna, nõme on kuulata seda soigumist, kuidas teil need tiitlid eelmisel sajandil ära võeti: \"Mees ela olevikus, mitte tulevikus!!\" Okei, Roma vastu tegi kohtunik ühe vea (Penalt oleks pidand olema karistuslöök), aga see on meie õnn, et me need eksimused nii hästi ära kasutame ja üleüldse soosib õnn tugevamaid ning seda on sellel hooajal AC Milan ning Juve korduvalt tõestanud...

                      Anti-Inter (tegelt on Inter lahe klubi, ma lihtsalt tahtsin selle Taneli kiuste siia panna )

                      Ja Real läheb kotti, mind ei huvita kuidas, aga lihtsalt peab minema.

                      Okei, ma rohkem ei viitsi kirjutada, lähen õpin parem Matemaatikat...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Algselt postitas eika
                        Tanel oma suu kinni panna, nõme on kuulata seda soigumist, kuidas teil need tiitlid eelmisel sajandil ära võeti: \"Mees ela olevikus, mitte tulevikus!!\"
                        Mhmh, that makes sense.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Miks nii närvis?

                          Aga ega doping ei panegi sind paremingi söötma ega lööma. See aitab ju kiiremini taastuda ning järelikult hoiab see ära väsimust ning see omakorda tähendab, et vormikaotus ei tule just kergelt, kui tulebki üldse. Aga pohhui mul. Tiitlil mingit erilist maiku ei tohiks olla tagantjärgi saamisel.

                          Ja rääkides olevikus, mitte minevikus elamisest, siis teatud Juve fännidest seltsimeestel on ka minu laused minevikust pandud oma allkirja.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            Algselt postitas Tanel
                            Miks nii närvis?
                            Tegelt ma pole närvis, lihtsalt see dopingujutt tüütab ära

                            Täna õhtul siis tuleb üks selle hooaja tähtsamaid mänge. Kui me Reali suudame välja lükata, siis me suudame võita 1kõik keda.
                            Algkoosseis võiks olla siis midagi sellist:
                            4-3-3 Buffon, Zebina, Cannavaro, Thuram, Zambrotta, Camoranesi, Emerson, Tacchinardi, Trezeguet või Zalayeta, Ibrahimovic, Del Piero

                            ja tänast mängu näitavad nii Nelonen kui ka tv3 (kuigi jah kell oo.oo), nii et kõik kes tahavad saavad seda mängu ka näha

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Tacchinardi ei teinud kaasa viimast treeningut, tema osalemine on seega väikse küsimärgi all, Trezeguet on tõenäoliselt pingil, sest vähene mängupraktika viimasel ajal ei võimalda pikalt rabeleda. Sekkub vast vahetusest vajadusel.

                              Igatahes tuleb Real kotti pista. Plats hispaanlastest puhtaks

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                Algselt postitas Juveman


                                Tacchinardi ei teinud kaasa viimast treeningut, tema osalemine on seega väikse küsimärgi all, Trezeguet on tõenäoliselt pingil, sest vähene mängupraktika viimasel ajal ei võimalda pikalt rabeleda. Sekkub vast vahetusest vajadusel.

                                Igatahes tuleb Real kotti pista. Plats hispaanlastest puhtaks
                                Kui Tacchinardi ei mängi ( ja ka Blasi on suspended), siis on poolkaitse kohal suur küsimärk. Sel juhul läeme mängule 4-4-2 süsteemis, kus Olivera (ma südamest loodan, et Appiahit platsile ei lasta) saab ka särada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X