320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Tavaliselt on niimoodi läinud: Moggi ütleb üht, aga teeb teist. Nii, et võib ainult oletama jääda. Loomulikult on nüüd transferiaken kinni nii, et enne suve vaevalt midagi asjalikku toimuma hakkab. Kui nüüd enda arvamust esile tuua, siis on mul jummala pohhui. Küll ostetakse mõni muu staar, kes on nõus Juventuses mängima.

    Tahab palka juurde, aga väravaid lüüa sellel hooajal eriti ei oska.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Vaidlen vastu! Mina leian jällegi, et Zlatanil on meie praeguses edus väga suur roll olnud. Ning seega tuleks temast kümne küünega kinni hoida. Muidugi mõistuse piires, ent siiski. Ei kujuta ettegi hetkel, kes teda asendada suudaks, igatahes mitte Cassano sugused tegelased.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Tõesti, ehk seletaks, mis vahe on Zlatan\'il & Cassano\'l? Närvisüsteemis on probleeme mõlemal, Cassano\'l talenti 2x rohkem.

        Ning temasuguseid ründajaid on veel ja veel maailmas, palju väiksema palga eest.

        Eelmisest hooajast ta parem pole olnud minu arust ning palka sellega õigust juurde küsida pole. Ma saan aru, kui Trezeguet nõuaks praegu suuri summasid!
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Algselt postitas Tanel
          Tõesti, ehk seletaks, mis vahe on Zlatan\'il & Cassano\'l? Närvisüsteemis on probleeme mõlemal, Cassano\'l talenti 2x rohkem.
          No kõigepealt lubage naerda, talenti on ühel mehel tõesti rohkem, ent mitte Cassanol. Zlatani must töö platsil on eelkõige see, mida Cassano ealeski suutnud pole. Ega suudagi. Ja kindlasti ei ole sina õige inimene siin oma seisukohta esitama, sina näed üht Juventuse (ühe paha paha klubi) mängijana...teist aga ääretult andeka mängijana, kes kindlasti ei ole sinumeelest saanud võimalust end tõestada veel korralikult. Mina igatahes hingasin kergendatult, kui Cassano tee hispaaniasse ette võttis.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            Algselt postitas Juveman


            Algselt postitas Tanel
            Tõesti, ehk seletaks, mis vahe on Zlatan\'il & Cassano\'l? Närvisüsteemis on probleeme mõlemal, Cassano\'l talenti 2x rohkem.
            No kõigepealt lubage naerda, talenti on ühel mehel tõesti rohkem, ent mitte Cassanol. Zlatani must töö platsil on eelkõige see, mida Cassano ealeski suutnud pole. Ega suudagi. Ja kindlasti ei ole sina õige inimene siin oma seisukohta esitama, sina näed üht Juventuse (ühe paha paha klubi) mängijana...teist aga ääretult andeka mängijana, kes kindlasti ei ole sinumeelest saanud võimalust end tõestada veel korralikult. Mina igatahes hingasin kergendatult, kui Cassano tee hispaaniasse ette võttis.
            Kas ma tohin ka naerda. Ei eita, et Zlatan teeb väga palju musta tööd väljakul, kuid Zlatanil ei näe mina kohe kindlasti rohkem talenti, kui Cassanol. Kas tõesti lihtsalt niisama praktiliselt iga suurklubi seostati tema nimega? Või omal ajal Roma hiiglaslike summasi välja käis tema eest? Cassanos peitub veel enam talenti, kui ta oma Roma algusaastatel näitas! Kutsuks teda \"lihvimata teemant\"\'iks. Oleks ta suvel Juventusesse siirdunud oleks hetkel kõik teda maapõhja kiitmas. Ning kui Zlatan teeb musta tööd, siis Cassano seevastu oskab palju paremini väravaid lüüa! Kui Cassano oma vormi saab tagasi ning seda järgmised aastad suudab hoida, siis ma ei imestaks, kui teda kutsutaks \"maailma parimaks ründajaks\". Asi, mida Zlataniga ei juhtuks.

            Edit: Juve teema saab poste juurde minult. Las siis olla nii.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              kle kui sa ütled et Cassanol on rohkem talenti kui Zlatanil siis sa võib konkreetselt P**sse minna......sa ei jaga jalkast mitte mmigi......räägi mulle mille järgi sa hindad mängija talenti ? konkreetselt mille mingit udu juttu ma ei taha kuulda........... hetkel on väga raudselt Zlatan parem mängija kui Cassano ja ma ei näe küll mille arvelt tuleb Cassano suurem potensiaal.....Zlatan on tast üle nii jõus tehnikas kui ka pikkuses ja mulle tundub ka et kiiruses nii et mine postita seal interi teemas rahulikult oma jaburdusi edasi...........
              fc pohmell

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                \"Juve is an illness that does not permit a man to get out of infancy\"

                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Algselt postitas Tanel




                  1.) Kas ma tohin ka naerda. 2)Kas tõesti lihtsalt niisama praktiliselt iga suurklubi seostati tema nimega? Või omal ajal Roma hiiglaslike summasi välja käis tema eest? 3)Oleks ta suvel Juventusesse siirdunud oleks hetkel kõik teda maapõhja kiitmas. 4)Ning kui Zlatan teeb musta tööd, siis Cassano seevastu oskab palju paremini väravaid lüüa! 5)Kui Cassano oma vormi saab tagasi ning seda järgmised aastad suudab hoida, siis ma ei imestaks, kui teda kutsutaks \"maailma parimaks ründajaks\".

                  6)Juve teema saab poste juurde minult. Las siis olla nii.
                  1) ei tohi.
                  2)mehest arvatakse/oodatakse rohkem kui iial pakkuda suudab.
                  3)Kes kõik? kui liikusid jutud, mis teda Juvega seostasid, siis jagunesid fännid selgelt kahte leeri:need, kes käed taevapoole viskasid ja rõõmuhõisked teele saatsid ning need, kes suutsid võimalikku tekkivat olukorda väheke laiemalt vaadata, näha ohtusid, mis selgelt ka eksisteerisid.
                  4) Selleks on meil küll ja küll mehi,kes kolle löövad, sest erinevalt Interist me võidame mänge ja juhime ka liigatabelit.
                  5)Kindlasti ei saa ta \"maailma parimaks ründajaks\", eriti veel Realis. Nii et ära hinge kinni hoia seda lootes.
                  6)hirmus hirmus

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Algselt postitas Juveman



                    No kõigepealt lubage naerda, talenti on ühel mehel tõesti rohkem, ent mitte Cassanol. Zlatani must töö platsil on eelkõige see, mida Cassano ealeski suutnud pole. Ega suudagi. Ja kindlasti ei ole sina õige inimene siin oma seisukohta esitama, sina näed üht Juventuse (ühe paha paha klubi) mängijana
                    Pigem pole sina siin adekvaatne arvamust avaldama!
                    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      olen ikka küll

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Algselt postitas Tanel


                        \"Juve is an illness that does not permit a man to get out of infancy\"

                        see oli nüüd küll kõva post ....kui midagi tarka kirjutada pole siis polegi vaja oma näppe ning teiste närve kulutada........ üldiselt arvad et kui Zlatan oli Ajaxis siis teda ei seostatud üldse tippklubidega vä ?....muidugi mitte ju....
                        fc pohmell

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Mis see Zlatani talent on siis? Hoiab palli kohapeal oma trikkidea ega ohusta kedagi? Väravaid lööb ka nagu kuuvarjutus ju...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            hoiab koahpeal vä ?........sa mäletad mis ta eelmine hooaeg Bayerni vastu tegi võõrsil......sa oled näinud kuidas ta mängu ajal pikki palle alla võtab ja palli hoiab.....kuuvarjutus jah?....palju lõi Zlatan eelmine hooaeg väravaid ja palju Cassano?...tahad ma räägin milles Zlatani talent väljandebu........tema fantastilises tehnikas, millele jurde lisada tema suurus ja tugevus ning ka kiirus ja samas ka küllaltki tugev löök.....nii et mine puhka cannuman
                            fc pohmell

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Algselt postitas duff_K


                              hoiab koahpeal vä ?........sa mäletad mis ta eelmine hooaeg Bayerni vastu tegi võõrsil......sa oled näinud kuidas ta mängu ajal pikki palle alla võtab ja palli hoiab.....kuuvarjutus jah?....palju lõi Zlatan eelmine hooaeg väravaid ja palju Cassano?...tahad ma räägin milles Zlatani talent väljandebu........tema fantastilisestehnikas, millele jurde lisada tema suurus ja tugevus ning ka kiirus ja samas ka küllaltki tugev löök.....nii et mine puhka cannuman
                              Suur, tugev, kiire, külaltki tugeva löögi ja fantastilise tehnikaga-üliinimene või said sul komplimendid otsa?
                              cannuman peaks Zlatani talendi mõistmiseks üle vaatama viimase Roma ja Juve vahelise liigamängu. Minu meelest on Cassano siiski palliga parem, sest nagu kõigile teada on rootslast süüdistatud liigse isetsemise eest.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                just seda ma räägingi et hoiab palli.

                                Ja statistika nüüd:

                                Zlatan

                                2004/2005 35 mängu 16 väravat Serie A
                                2005/2006 20 mängu 3 väravat Serie A vapustav eksju, kas ei löö väravaid nagu kuuvarjutus strikeri kohta?

                                Cassano

                                2005/2006 5 mängu 2 väravat Serie A
                                2004/2005 31 mängu 9 väravat Serie A

                                Ja ära kiida midagi tema lööki siin kui Cassanoga võrdlus on. Cassano löök on parem. Ja erinevalt Zlatanist lööb kassano möelma jalaga võrdselt hästi.

                                Ma ei kahtlegi Zlatani tehnikas või füüsilises jõus, aga kasu sellest nii palju ei ole kui peaks. Cassano on palju loovam ja liikuvam. Zlatan tatsab kohapeal ja trikitab. Aga kui nüüd aus olla siis Cassano Romas päris strikeri positsiooni ei mänginud ka. Pigem supportiv forward. Zlatan on puhas striker ja on löönud ikka häbiväärselt vähe väravaid see aasta, kuid see just tema ülesaane on...Sellele ju sa ikka vastu ei vaidle?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X