320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üsna kahtlane ost. Iaquinta on minu silmis DP ja Palladinoga sarnane mängija. Parem oleks võinud anda Palladinole võimaluse. Loodetavasti pole ta ainuke ost ründeliini, muidu jääb rünnak ikka üsna nutuseks.

    Aga mulle meeldis rohkem artikili lõpuosa, kus räägiti Sissokost. Pool aastat juba räägitakse tema tulekust, võiks nüüd mingid selgemad signaalid ka tulla. Üldiselt ega Sissoko tulekus midagi ülemäära üllatavat ju poleks, jääb ta praegu Alonso, Mascherano ja Gerrardi varju, kuigi on tegu väga väärt mängumehega, ja pealegi veel üsna noore mängumehega.

    Kommentaar


      kus treze muidu lahkumas on?

      Kommentaar


        Ega ta nüüd kindlalt minemas polegi. Tal lihtsalt lõppeb järgmisel suvel leping ning seni ta pole üles näidanud erilist tahet lepingut pikendada. Seepärast on arvata, et temast iga hinna eest lahti tahetakse saada. Ja niikuinii tegi mees väga mannetu hooaja. Treze lahkumine oleks parem nii Juvele (raha) kui ka mehele endale (uus hingamine uues klubis).

        Kanoute <-> Treze + papp oleks ju p&#228;ris seks vahetus

        Kommentaar


          Ma &#252;tlen n&#252;&#252;d k&#245;igepealt ausalt, et ma ei tea enamike Itaalia meediakanalite usaldusv&#228;&#228;rsuse kohta midagi. Selle p&#245;hjuseks on j&#228;rgnev uudis, mida Juventuse kodukas pole veel kinnitanud, SKY Italia aga on.

          Kommentaar


            Iaquinta on v&#228;ga hea...Ta oli tegelikult ka MM-il v&#228;ga hea. Selle v&#228;hese m&#228;nguajaga, mis ta sai, n&#228;itas ta k&#252;ll ennast v&#228;ga heast k&#252;ljest. Hoidis palli v&#228;ga h&#228;sti ees oli ohtlik. Minu jaoks oleks ta nr. 1 valik Roma ridadesse.

            Kommentaar


              Lippi v&#245;iks tagasi tulla
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                Cannavaro ka...

                Kommentaar


                  ning Inzaghi

                  Kommentaar


                    Ja Zambrotta.

                    Kommentaar


                      ja zidane koos oma &#245;ega.

                      Kommentaar


                        Täna kindlustati Serie B esikohta 2:0 võiduga Mantova üle. Täpsed olid seekord Nedved ja Treze.

                        Kommentaar


                          interistade juurest oleks vaja ibra ka tagasi tuua.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Ja DD lahkuski. N&#252;&#252;d tuleb mingi korralik taktikageenius klubisse tuua (nt Capello tagasi). R&#228;&#228;gitakse Viallist, ma loodan, et see on kellegi v&#228;ga loll nali

                            Kommentaar


                              tooge muidugi Capello tagasi, Real Madridi f&#228;nnid ju ei oska hinnata teda. Mees teeb sitast saia aga ikka tahavad lahti saada temast.

                              Kommentaar


                                Capello ei ole vist kuigi t&#245;en&#228;oline arvestades kommentaare, mis saatsid tema lahkumist.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X