320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Juventuse võit tõstis ikka moraali megalt Terve nädal on her Devil and Co korrutanud, et Juve imeb jne. aga jah ütlesin vastu, et vaatame peale mängu!!! Ja tulemus tuli... Tulid need väravad kuidas tahes, kas kaitseliini veast, siis väravad on väravad ning kolm punkti on super eriti sellise tugeva klubi nag AC Milani käest. Tegija... pole lihtsalt muud öelda.

    Mis puutub Di Vaiost, siis jah eelmine aasta polnud suht kiita, aga üleelmine oli mehele küll hea hooaeg, mängis päris hästi ning suutis ka tähtsaid väravaid lüüa... Kuigi paljud ei lotnud, et mees Juves läbi lööb, aga siiski on ju Juventuse ründesse kindla mehena Del Piero kõrvale mängukoha kindlustanud.... Tahaks näha seda aega, kui Trezeguet terveks saab ning hakkab oma kohta tagasi nõudma...


    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'


      Muud lihtsalt pole midagi öelda.
      fc pohmell

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        juventus --- tegelikult on kogu bianconeri mäng ja meeskonna ülesehitud suht-puht mäda. see on ime, et sellel hooajal on suudetud nii korralikult oma punktid kokku korjata, kuigi ac milan vääriks teist kohta, et mitte öelda esimest, kindlasti sebradest rohkem.. siinkohal ei lähtu oma oma subjektiivsest seisukohast, mis mul tõele au andes ka antud teema juures olemas on

        ja meeskonna ründeliin, tunnistagem me seda või ei, on hetkel jama, imho.. vägagi. alessandro del piero, mees, kes peaks tegelikult oma suurepärastele ründepartneritele ohtlikud olukorrad ette tekitama, on olnud ise selleks, kes väravad ära löönud.. väga tervitatav muidugi, et alex on tagasi vormis, kuid kuhu jäävad teie salased, zalayetad ja di vaiod, kes peaksid nagu rohkem palle värvasse saama?

        teine asi, millest juve puhul ei saa üle ega ümber, on vasakkaitsja positsioon ehk siis sellele kohale sobiva mängija puudumine.. hr. pessotto, kes vahest päris hea, on vigastatud.. niisiis peavad selle koha pärast võitlema kaks, andke andeks, siiski mitte juventuse-klassiga meest; jutt käib mõistagi morettist ja birindellist.. eks otsustage ise, kumb teile rohkem meeldib.

        juba eelmine mäng oli juventuse liigavõit vägagi õnnemäng, vägagi.. sellel hooajal sellise mänguga scudettot loota on raske.. midagi peaks hetkel itaalia jalgpallis ikka väga kõvasti korrast ära olema, kui eelpool mainitud klubi meistriks tuleks. selle hooaja mängude järgi oleks tõsiseltvõetavaid kandidaate kõigest kaks, mainima ma neid siin ei hakka, sest jalgpallisõber teab neid isegi

        rahu ja kõike paremat



        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          Jaa ei ole sul seda subjektiivsust küll kuskilt paista @Artur. Sinu arust võib olla nende mängu ülessehitus olla mäda, aga ma siiski arvan et Lippi on vähe andekam persoon kui sina ja nagu näha on siiamaani tal õigus olnud ja midagi pole suurt mäda olnud.
          Kuid igal ühel on õigus arvamuseks.
          fc pohmell

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            \'\'alessandro del piero, mees, kes peaks tegelikult oma suurepärastele ründepartneritele ohtlikud olukorrad ette tekitama, on olnud ise selleks, kes väravad ära löönud.. väga tervitatav muidugi, et alex on tagasi vormis, kuid kuhu jäävad teie salased, zalayetad ja di vaiod, kes peaksid nagu rohkem palle värvasse saama?\'\'

            Muidu minu arvamus on selline ning kui ma ei eksi, siis ründajad peavad VÄRAVAID lööma... mis selles Del Pieros erilist... ründaja ju teine! Mh sellest punktist ma ei saanud midagi aru....Muidu mis puutub Salast, Zalayetat, siis ma arvan, et Lippi teab paremini, keda mängitada ja millal mängitada... TrezGo on vigastatud ning vaatame, mis saab kui vend tagasi tuleb. Mis puutub Di Vaiosse, siis mis temal viga?? Kômmutab ju piisavalt kolle ning on heas hoos. Artur ikka ei ole rahul????

            Kaotus kaotuseks, aga mees ära siis igat asja mis juvesse puutub sôimama (ok pingutasin üle,lihtsalt kritiseerima) , et see vale ning ime kui palju nad punkte on saanud! Minu meelest on super meeskond, kuid arenemis ruumi on palju!

            Mis puutub punktidesse ja meeskonna üleehitusse, siis jah enda lemmik meeskond enne kôige... ok ok ma ei hakka vaidlema... tôstaks selle teema uuesti ülesse peale hooaja lôppu, siis vaatame mis seis on!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Ma olen näinud mängimas Milani ja Juventust môlemat. Milan jättis parema mulje.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Minu meelest on Juve alles vrmi kogumas. Milan ei pruugi hooaja lõpuni vastu pidada. Muuseas, kas Shewtshenko lahkumisest pole midagi uut kuulda?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Minu meelest on Juve alles vrmi kogumas. Milan ei pruugi hooaja lõpuni vastu pidada. Muuseas, kas Shewtshenko lahkumisest pole midagi uut kuulda?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Originally posted by Patt27


                    Minu meelest on Juve alles vrmi kogumas. Milan ei pruugi hooaja lõpuni vastu pidada. Muuseas, kas Shewtshenko lahkumisest pole midagi uut kuulda?
                    juve pruugib hooajalõpuni vastu pidada ? ... lollus ... mõlemad peavad hooajalõpuni vastu ma usun eks ikka tõuse ja mõõne on ... aga milanil ei ole mõõna hetkel ... lihtsalt olime võõrsil ... juve tegi esimese 30 min mängu ära ja vsjoo ... saime pähe ... juhtub ... sheva ei ole kuhugi lahkumas, alles sai poiss terveks ... eks nii head mängijad on ikka teiste klubide huviorbiidis ...
                    aga yhte ma ytlen ... kodus paneme me kõik ahju !

                    AC MILAN FOREVER !

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Mehed, mehed aga kui siis Juventus teie arvates eriti hästi hetkel ei mängi mõelge kui Juventus saab oma vormi kätte mis siis saab kui nagu kulla Devil mainis, et Milanil ei ole praegult mõõna siis huvitav mis siis oleks saabud kui Juve oleks \"vormis\" olnud hmmmm.
                      fc pohmell

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Esiteks, ei ole mingit kahtlust, kas kumbki meeskond hooaja lôpuni vastu peab. Ma arvan isiklikult, et Lippi on parem prognoosija ning mängu paika panija, kui sina (patt27). Ütleme nii, et kaotus delle Alpil ei olnud ju siiski mingi katastroof. Mängiti ju Juventuse kodustaadionil ning kodustaadion soosib alati kodus mängivat meeskonda. See mäng ei otsustanud midagi, sest serie A on veel palju tähtsaid mänge ning nagu viimasel ajal vaadates on vaja igast mängust punkte, sest tabeli üleval osas meeskonnad ei jäta vähimatki vôimalust järele tulemiseks... Nii, et seis on väga kordan väga pônev! Hetke esimene Inter juhib 1 punktiga Juve ees ning kolmadal kohal platseerub Milan, kes on omakorda 1 punktiga Juvest maas.... Ega AS Rooma ning samuti ka Lazio kaugel pole... Ehk muutub järgmises voorus liider.... kaua see Inter seal nr 1 positsioonil ikka redutab... Kunagi peab ju eksima loodame,et peatselt.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Originally posted by treze

                          Ega AS Rooma ning samuti ka Lazio kaugel pole...
                          Roma on ikka tagapool kui Lazio. Chievo kah vahepeal.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Originally posted by Aquilotta


                            Originally posted by treze

                            Ega AS Rooma ning samuti ka Lazio kaugel pole...
                            Roma on ikka tagapool kui Lazio. Chievo kah vahepeal.
                            Ehh no muidu vahed ikka väikesed ning mõni võit ning samuti liidrite kaotuse korral oleks kohe ette poole nihutanud...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              Nii kes huvitatud ja ma arvan, et eriti huvitatud on Newcastle fännid siis siin on Juve tiim mis võetakse Kiievi kaasa:
                              1 Gianluigi BUFFON
                              6 Salvatore FRESI
                              7 Gianluca PESSOTTO
                              8 Antonio CONTE
                              9 Marcelo SALAS
                              12 Antonio CHIMENTI
                              13 Mark IULIANO
                              14 Cristian ZENONI
                              15 Alessandro BIRINDELLI
                              18 Marco DI VAIO
                              19 Gianluca ZAMBROTTA
                              20 Davide BAIOCCO
                              23 Ruben OLIVERA
                              25 Marcelo ZALAYETA
                              26 Edgar DAVIDS
                              30 Ivano SORRENTINO
                              32 Mattia CASSANI
                              33 Antonio MIRANTE
                              37 Matteo PARO

                              Peaks mainima, et suhtkoht pandava koosseisuga minnakse ründes on väga tugev paar Salas ja Di Vaio kui need koos mängu lastakse ja ka Zalayeta on enam-vähem mees ikka. Poolikus lükkavad Davids ja Conte mõlemad kõvaklassi mängumehed. Nedvedist on kindlasti keskel puudus. Äärtel keerutavad Zambrotta ja Zenoni arvatavasti. Kaitsesse tuleb tagasi Pessotto pärast pikka vigastust. Samuti on kaasas ka Birindelli ja Zenoni. Arvatavasti on keskkaitse Juvel seal kõige nõrgem osa, sest väravas on arvatavasti Chimenti Buffoni asemel aga ka tema on heaklassiga väravavaht. Ja keskpoolikus võib ka kasutada veel ka Davide Baiocco kes on väga heade karistuslöökide mees ja ka Fresi võib palju juurde anda. Muidugi kui Lippi päris reserve ei kavatse kasutada.
                              Loodame et Juve paneb Kiievi ahju.
                              fc pohmell

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                saan Lippist täiesti aru, see mäng ei tähenda Juvele midagi... edasipääs on kindlustatud ning Thuram Nedved ning samuti ka Del Piero saavad ilusa puhkepäeva. Siiski arvan, et ka vahetusmehed on tasemel ning mäng tuleb väga raske kuid vôidetav!! Isiklikult arvan, et ennast tahavad selles mängus eriti treenerile silma paista Salas, kes on pingimeheks viimastel aegadel jäänud... Vigastusest paranev Zambrotta ning samuti ka vana meister Conte, keda ei tasu samuti maha kanda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X