320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Cannu mis sa arvad, et Cassano on vähe saanud meedias kajastatud?
    Roma, Reali , Sampdoria temast on sitaks pasandatud!
    Ma ei pea ka viha!
    Põhjus miks ma ei taha, et ta lahkuks on see, et Sampdoriasse ta sobib imehästi hetkel Pazzini ja teiste vantidega kokku! On ju minu arust tore, kui ka väiksematesse klubidesse jätkub nn staarmängijaid!
    See hoiab tasakaalus- vaadates kasvõi interit ja milani, kes omale hulga staare kokku kuhjanud ja pooled neist platsile ei pääse!
    Sina Cannu oled muidugi kõige targem mees meil, sina ju kunagi ei aja paska, sul see kõikse targem jutt!
    Palun rohkem austust minu vastu ja fännid omavahel ei näri üldjuhul!
    Aga otse loomulikult saad sa rohkem austust!
    Minu suurem austus sulle!
    Mina austan rooma fänne!
    Cassano on tore mees!
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Juve eest saaks ta palju enam tähelepanu. Neile kes serie A uudiseid loevad, on küll piisavalt jah. Samas euroopa või maailma tasemel saab ta oma taset arvestades naeruväärselt vähe respekti. Kindlasti peab pool maailma mingit Parki ja Joe Cole-i andekamaks vennaks kui Cassanot.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Juve eest saaks ta palju enam tähelepanu. Neile kes serie A uudiseid loevad, on küll piisavalt jah. Samas euroopa või maailma tasemel saab ta oma taset arvestades naeruväärselt vähe respekti. Kindlasti peab pool maailma mingit Parki ja Joe Cole-i andekamaks vennaks kui Cassanot.
        Mis sul Inglise liigas mängijate pallurite vastu on? Beckham ei kipu sulle kuidagi ette jääma, kuigi temast räägitakse kordades rohkem, kui sinu poolt nimetatud jalgpalluritest.

        Kommentaar


          on küll Becks mulle ette jäänud. Ja see park-cole oli vaid näide. Või noh vihje sellele, et inglise liiga vennad saavad kordades rohkem meedia tähelepanud. Itaalias ilmselt on ainult suurtel võistkondadel midagi vastu panna ses suhtes. Aga no Samptoriast ei räägita mitte sittage. Ja arvestades et Antonio koondises ka pole, siis ei imesta ka. Eks siis mida ma väita tahan on see, et Juve eest mängides saaks tüüp ka väheke krediiti. Mängib CL-is ja rahvas näeks. Võib-olla saaks mõne tiitligi kusagilt.

          Kommentaar


            Njaa, võttes seda Cassano seisukohalt siis ma nõustun sinuga cannu, kuid kui ma võtan seda enda seisukohalt siis jään oma jutu juurde.
            sigpic

            Kommentaar


              davai, viik

              Kommentaar


                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                Andrade on hetkel Free Agent!
                Benzema vaevalt teile tuleb-kuigi eks ta üsna sarnane kunagisele Trezegolile! Muidu jh Lyonis lubas veeta veel ühe aasta ja tal teised prioriteedid Real ja Barca!
                David Silva ei taha ka eriti Juvesse, rohkem selline hispaania liiga patrioot!Nad vist Villaga nii kahasse kasvanud!
                Diegot jahivad ka paljud- teda on ka suht raske saada neil- tuleb kõvasti pappi tampida!
                Ribery on Bayernis rahul-tema prioriteet on Hispaania liiga-Barca-Manusse sobiks ta ka ehk!
                Cassanot ma juba isiklikult ei tahaks juvesse! Kuna hetkel lausa lust vaadata tema kooskõla Pazziniga ja Sampdoria mängib hästi-ei tasuks seda ilu lõhkuda ja meeskonda! Kuna on hea kui väiksematel klubidel on omad staarid ja see ainult tuleb kasuks serie a vutile! Konkurents jääks! Kuna kui Cassano lahkuks kaotaks Itaalia jalgpall palju!
                Juvel on mehi kyll, pole teil nüüd niii trastiliselt ka neid muudatusi teha vaja!
                Kui siis ainult rünnet noorendada ja Netretile asendus leida!
                Aga palun ärge Cassanole kyll hammast ihuge!
                Mulle tundub, et Cassanole sobibki selline väiksem klubi!
                Kuna Realis ta põles täiega läbi-eks ta oli noorem ka, kuid Juves ma ei kujutaks teda ette!
                Võitsite Romat 4-1 ja nüüd mina tulen siia ja näen mingit hala, umbes, et a la pool meeskonnast tuleb välja vahetada jne...
                Eile teil oli lihtsalt õnne, et oma kollid ära lõite ja vedas, et Romal enamus põhimehi väljas oli! Ja ega meie pealinnlased tegid ka ikka väga kehva partii!
                Õnn oli teie poolel!
                Aga ma kardan, et Scudetto on siiski teie jaoks läinud selleks aastaks!Inter peaks kaotama põhimõtteliselt veel 3 mängu või tegema trobikonna viike, et see juhtuma saaks- aga eks 2 koht ole ka üsna tubli saavutus!
                Forza Roma!
                Sellega tuleb mul meelde, kuidas sai kooli valvelauas ristsõnu lahendatud. Vaatasime, et ühtegi täitsa lõpuni lahendatud ei saanud, kuid ledsime ühe, mille pildil oli lahenduseks Beavis ja Butthead. Ülejäänud ruudud kirjutasime pinginaabriga suvalisi tähti täis. Another glorious moment for great wall of text.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Mis asi on kooli valvelaud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Mis asi on kooli valvelaud?
                    Nõmmel peab kooli ukse ees valvama, et diilerid kooli ei tuleks. Elu getos on raske.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Kool turvamehe palkamisele ei mõelnud kunagi? Hea viis lapstööjõu kasutamiseks muidugi

                      Kommentaar


                        meil oli türil sama teema.

                        Kommentaar


                          Meil Keilas oleks diilerid ja muud gängsterid valvelauas passinud õpilastele molli kütnud. Turvamees oli sesmõttes parem variant. Kuigi ega enam ei tea, kes seal nüüd diilereid koolist eemal hoiab.

                          Kommentaar




                            Iaquinta tahab vist Laziosse üle kolida.

                            Kommentaar


                              vale käsi samas.
                              Algselt postitas Iceman
                              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                              Kommentaar


                                Samas ma tean juhtumist, kus üks vend pidi sellise tervituse ja "jou" karjumise eest vastaval teemal uurimustöö tegema. Ja samuti vasak käsi...
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X