320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üliraske mäng....teine poolaeg Lazio andis kõvasti mänguruumi Caglile.
    Siiski võit. Zarate oli täna pettumus.....krt võtku kokku ennast....Rocchi sittus ka kaks megavõimalust.
    Kõige halvemat siis interile ja ilanile tulevastes mänudes.

    Forza Lazio!!!!!!!!!!!!!
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Nohhh Putstista sai ju kollase.....asi seegi.
      Ja minuarust protesteeris Adripirkukas juba ammust aega varasema mängimise aja pärast....on ju mees pidevalt võileibu ja pirukaid nosinud pingilt.

      Merda riomma!!!!!!
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        tuli see võit ära , jällegi !
        aga Zarate individuaalitseb tõesti taas , kuid Reja on teda varemgi karistuseks pingile jätnud - seega tuleb seda korrata !
        punased krantsid juba päris kaugele jäänud , keeled ripakil ning sabad sorgus

        nädala keskel vist üks karikamäng, keegi Portaguoro

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Üliraske mäng....teine poolaeg Lazio andis kõvasti mänguruumi Caglile.
          Siiski võit. Zarate oli täna pettumus.....krt võtku kokku ennast....Rocchi sittus ka kaks megavõimalust.
          Kõige halvemat siis interile ja ilanile tulevastes mänudes.

          Forza Lazio!!!!!!!!!!!!!
          No kas teile poleks kasulikum kui Napoli ja Samp, kes reaalselt seal 4.-... koha peal madistavad, kaotavad? Või on arvamus, et tiitel on tulekul?
          sigpic

          Kommentaar


            Mourinho on läinud(hahaha).....võitke kõigepealt tänaseid vastaseid milanistad. Karvane tunne, et inter kaotab sampile ja ilan viigistab napilt.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar



              Napoli ja Samp (+Palermo) meid küll hetkel eriti ei huvita, neil on käed-jalad tööd täis, et Euroopas pusida (ei saa märkimata jätta, et väga ebaõnnestunult seni ). Reaalselt vast ehk Juve võiks mingil hetkel järgi võtta kui mängu käima saavad. Olukord on üsna intrigeeriv hetkel, Inter ega Milan pole kumbki sellist kindlust näidanud, et nad ei võiks ka punkte kaotada lihtsates mängudes. Kui jätkatakse sama efektiivselt oma ''kindlate punktide''' ära võtmist siis mine tea... Reja ees suur kummardus igatahes, tänane mäng oli ilus stiilinäide, mida Lazio fännid on aastaid oodanud ja nõudnud. Sellist kindlust, et eduseisu osatakse hoida ja lollusi ei tehta on mõnus vaadata. PS Licht oli super täna ja Radu oli väga vilets. Kõlab uskumatult aga minu arust on Radu võibolla hetkel meeskonna nõrk lüli, liiga ebastabiilne.

              Kommentaar


                Ma lihtsalt hoian kõik oma sõnavõtud siin teemas kevadeks. Ütlen siis korraga , mida olen endas hoidnud
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Suht perse kisub kõik enne Derbyt....(De Rossi ,Taddei,Pizarro OUT)
                  meie kohustuslikud voorud siis:
                  1) Võimalikult sitt hooaja algus
                  2) Spekuleeritakse uute treeneri kanditaatide kohta
                  3) Pool meeskonda langeb laatsaretti
                  4) Jaanuaris tuuakse keegi laenule
                  5) Uuel aastal algab lõpuspurt, millega jällegist tõuseme vähemalt euroopa liiga konkurentsi.
                  6) Lazio lõpetab Romast tagapool
                  7) UUU küüditatakse järjekordselt siberskisse, rasketele maatöödele Makinwale seltsiliseks.
                  8) Lazio vahetab peatreenerit
                  9) Counti koeral sünnivad pojad, ta nimetab need ümber romuluseks ja remuluseks.
                  10) Roma saab uue rikka omaniku
                  11) Jasper saab ploomid kannikurru vahele ja taandub trollistaatusest.
                  12) Cannu ostab 1 PINTI õlli ja jääb sellest sigalakku täis.
                  13) Roma on taas Scudetto võitja
                  14) Petturid tagandatakse madalamatesse liigadesse
                  15) Moratti ja Moggi peavad uhkemad pulmad kui rootsi printsessi õukonnas.
                  16) Nende armastuse viljaks ei tõuse Inter enam kunagi serie a-sse
                  16) Sünnib sabaga jeesusklubi Rubentus.
                  10)
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Karikas siis võit mingi Portogruaro vastu 3-0.
                    Suht ühesuunaline liiklus.
                    Loodan, et nii Gonzalez kui ka Foggia jäid Rejale silma. Mainimist väärib ka fakt, et Rocchi asemel võib pingil nüüd olla Kozak....Tommaso on vormist väga väljas.
                    Vb eksin, aga see oli 100% B meeskond.


                    Forza Lazio!!!
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Tottil on vanadusest juba närvikava otsad andnud ? Ei saagi enam Lazio fänne tulevane mäng mõnitada.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Ma mõtlesin,et meie Muntari on üks suur suur kõlupea, kes suudab koguaeg lollide otsustega üllatada, aga tuleb välja, et päälinna pelmeenide kapten Totti ületab teda oma "tarkusega" mitmekordselt..Eriline Homer ikka, vaja hakata kaklema teades, et Derby on järgmine nädal, kust niikuinii on väljas juba Pizarro ja seetõttu oleks tema kohaloleks ülioluline..Järgmine nd näeb siis kuidas kotkad sõna otseses mõttes k.... huntidele pähe, kõrgelt!

                        Kommentaar


                          20st reaalsest võimalusest 2 sisse lüüa on märkimisväärselt vähe... Kallutatud jõududest ma ei hakka siinkohal isegi rääkima mitte...
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jr Vaata postitust
                            Ma mõtlesin,et meie Muntari on üks suur suur kõlupea, kes suudab koguaeg lollide otsustega üllatada, aga tuleb välja, et päälinna pelmeenide kapten Totti ületab teda oma "tarkusega" mitmekordselt..Eriline Homer ikka, vaja hakata kaklema teades, et Derby on järgmine nädal, kust niikuinii on väljas juba Pizarro ja seetõttu oleks tema kohaloleks ülioluline..Järgmine nd näeb siis kuidas kotkad sõna otseses mõttes k.... huntidele pähe, kõrgelt!
                            Ime keskmist

                            Kommentaar


                              Ma pigem arvan, et primadonna kardabki üldse Olimpicule tulla. Loodan, et kotkas kes iga mäng lahti lastakse tuleb koheselt tottina koljut ründama....mis sest, et seest juba tühi.
                              Hale gay ühesõnaga on see teie so called leader!!!!!!!!!!!!!kiss my ass
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Muslera 1 - Palermo 0
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X