320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Adripirukas ei ütle midagi?
    Ja ära ulu siin midagi, et ilan on saast. ilan on nagu ta on, vanadekodu. Aga riomma maksab mehi haledalt üle.....ammu peaks palku kärpima....tottina 5 miljonit? Mille eest.
    Ma südamest loodan, et Lazio jätkab samas vaimus sest just see klubi on majandatud stabiilselt ja mõistlike palkadega. Kuigi lotito on ahv pean tunnistama, et sellisesse häbisse ta Laziot likviidsusega ei vii nagu kääbusklubist rivaal meie kõrval. Rivaaliks nimetan teid vaid heast südamest.

    Forza Lazio!!!
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      1. Me ei ostnud Adrianot
      2. Ma pole Milani kohta midagi halba öelnud
      3. Kuidas teil CL-is see voor läks ka?

      Kommentaar


        1.Te makstate peaaegu 4 miljonit talle hooaja peale palka tohman. Osta poleks te nagunii kedagi jõudnud.
        2. Sry cocky käis vist ilani teemas halamas.
        3. Ma olen kindel, et praegune Lazio vääriks CL mängimist rohkem, kui teie. Mis sa ise arvad, kuidas seis Bayerniga kodus tuleb? Kiss my ass riomma. Itaalia au ja uhkus!!!!!!
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          1.Te makstate peaaegu 4 miljonit talle hooaja peale palka tohman. Osta poleks te nagunii kedagi jõudnud.
          2. Sry cocky käis vist ilani teemas halamas.
          3. Ma olen kindel, et praegune Lazio vääriks CL mängimist rohkem, kui teie. Mis sa ise arvad, kuidas seis Bayerniga kodus tuleb? Kiss my ass riomma. Itaalia au ja uhkus!!!!!!
          Burdisso osteti ju!
          Roma oskab vähemalt "suurte" klubidega pelada ja võita, teie paraku nopite ainult raasukesi külmunud põllult, nagu kuti kuti kanad.

          Teie viimased pelad siis:
          Bari - Lazio 0 - 2
          Lazio - Brescia 1 - 0
          Chievo - Lazio 0 - 1
          Lazio - Milan 1 - 1
          Fiorentina - Lazio 1 - 2
          Lazio - Bologna 3 - 1
          Sampdoria - Lazio 2 - 0
          Lazio - Racing 1 - 3

          Varsti teil raskemad pelad ees, siis loodetavasti püss tõrgub ka, padrun on jälle kuskil pesas kinni.

          Ei ole just nagu kõige muljetavaldavam, lihtsalt tänu sellele, et teil on õnne olnud ja olete nati paremini pelanud kui eelmine hooaeg.
          Mis Racinguga juhtus?, olugugi , et sõprukas.
          Ilmselt esikümnesse seekord jääte püsima.Kui Vucid ja mansad meil jälle korras on, kyll siis Bayernile ka iseloomu näitame kodus.
          sigpic

          Kommentaar


            Kas pean teie sõpruskohtumised välja tuhnima....saite sealgi ju 5-1 vms.
            Hooaja alguses on kõik meeskonnad kõrgliigas tugevad.
            Ja ei näita te Bayernile mingit iseloomu....kui siis kaotajate iseloomu. Bayern vb tuleb üldse duubelmeeskonnaga.
            Derbyl näeme peenisepumbad.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Kas pean teie sõpruskohtumised välja tuhnima....saite sealgi ju 5-1 vms.
              Hooaja alguses on kõik meeskonnad kõrgliigas tugevad.
              Ja ei näita te Bayernile mingit iseloomu....kui siis kaotajate iseloomu. Bayern vb tuleb üldse duubelmeeskonnaga.
              Derbyl näeme peenisepumbad.
              Meie saime jh ploome ja pelmeene maitsta, kuid teie gigantklubi serie a suveräänne liider ei oleks tohtinud siiski sellist, "kellakoti karnevali" endale lubada,meie kaotused ei vabanda teie madalalaubalisust.

              Eks tõesti hooaja lõpuks loksuvad asjad paika, pikem pink, treeneri oskused ja meeskonna vaimne tugevus pääsevad rohkem esile.

              Ma usun küll, et võtame kogu oma vaimu kokku ja teeme korraliku eeltöö, enne suuri oleme ikka suutnud korraliku eelmängu kokkupanna ja ilusat vutti näidanud, ja kui on vucid ja mansad taas postitantsu tegemas, siis rändavad saksa shlaagrite 500 eurilised kergekäeliselt püksivärblivahele, ega vuci ilmaasjata vahetevahel ilma püksata ringi ei tatsa

              Derbyl teeme asjad sirgeks ja pumpame teil peenistest pudru välja, olete madalamad ja vedelamad kui kartulitärklisega kääritatud piimakissell, piimakarja lauda piima mannergus.
              Ja peale Derbyt saate regulaarset-automatiseeritud lüpsi nii liigas ja cupis, ehk lööte piima hinna veel alla!
              sigpic

              Kommentaar


                By the way.....Lazio-riomma duubelmeeskonnad kohtusid siin natuke aega tagasi ja Lazio võitis selle mängu pingevabalt 4-0
                Eeldan samasgust seisu ka derbyst.
                Videokokkuvõte saadaval www.sslazio.it
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Üliraske mäng....teine poolaeg Lazio andis kõvasti mänguruumi Caglile.
                  Siiski võit. Zarate oli täna pettumus.....krt võtku kokku ennast....Rocchi sittus ka kaks megavõimalust.
                  Kõige halvemat siis interile ja ilanile tulevastes mänudes.

                  Forza Lazio!!!!!!!!!!!!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Nohhh Putstista sai ju kollase.....asi seegi.
                    Ja minuarust protesteeris Adripirkukas juba ammust aega varasema mängimise aja pärast....on ju mees pidevalt võileibu ja pirukaid nosinud pingilt.

                    Merda riomma!!!!!!
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      tuli see võit ära , jällegi !
                      aga Zarate individuaalitseb tõesti taas , kuid Reja on teda varemgi karistuseks pingile jätnud - seega tuleb seda korrata !
                      punased krantsid juba päris kaugele jäänud , keeled ripakil ning sabad sorgus

                      nädala keskel vist üks karikamäng, keegi Portaguoro

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Üliraske mäng....teine poolaeg Lazio andis kõvasti mänguruumi Caglile.
                        Siiski võit. Zarate oli täna pettumus.....krt võtku kokku ennast....Rocchi sittus ka kaks megavõimalust.
                        Kõige halvemat siis interile ja ilanile tulevastes mänudes.

                        Forza Lazio!!!!!!!!!!!!!
                        No kas teile poleks kasulikum kui Napoli ja Samp, kes reaalselt seal 4.-... koha peal madistavad, kaotavad? Või on arvamus, et tiitel on tulekul?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Mourinho on läinud(hahaha).....võitke kõigepealt tänaseid vastaseid milanistad. Karvane tunne, et inter kaotab sampile ja ilan viigistab napilt.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar



                            Napoli ja Samp (+Palermo) meid küll hetkel eriti ei huvita, neil on käed-jalad tööd täis, et Euroopas pusida (ei saa märkimata jätta, et väga ebaõnnestunult seni ). Reaalselt vast ehk Juve võiks mingil hetkel järgi võtta kui mängu käima saavad. Olukord on üsna intrigeeriv hetkel, Inter ega Milan pole kumbki sellist kindlust näidanud, et nad ei võiks ka punkte kaotada lihtsates mängudes. Kui jätkatakse sama efektiivselt oma ''kindlate punktide''' ära võtmist siis mine tea... Reja ees suur kummardus igatahes, tänane mäng oli ilus stiilinäide, mida Lazio fännid on aastaid oodanud ja nõudnud. Sellist kindlust, et eduseisu osatakse hoida ja lollusi ei tehta on mõnus vaadata. PS Licht oli super täna ja Radu oli väga vilets. Kõlab uskumatult aga minu arust on Radu võibolla hetkel meeskonna nõrk lüli, liiga ebastabiilne.

                            Kommentaar


                              Ma lihtsalt hoian kõik oma sõnavõtud siin teemas kevadeks. Ütlen siis korraga , mida olen endas hoidnud
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Suht perse kisub kõik enne Derbyt....(De Rossi ,Taddei,Pizarro OUT)
                                meie kohustuslikud voorud siis:
                                1) Võimalikult sitt hooaja algus
                                2) Spekuleeritakse uute treeneri kanditaatide kohta
                                3) Pool meeskonda langeb laatsaretti
                                4) Jaanuaris tuuakse keegi laenule
                                5) Uuel aastal algab lõpuspurt, millega jällegist tõuseme vähemalt euroopa liiga konkurentsi.
                                6) Lazio lõpetab Romast tagapool
                                7) UUU küüditatakse järjekordselt siberskisse, rasketele maatöödele Makinwale seltsiliseks.
                                8) Lazio vahetab peatreenerit
                                9) Counti koeral sünnivad pojad, ta nimetab need ümber romuluseks ja remuluseks.
                                10) Roma saab uue rikka omaniku
                                11) Jasper saab ploomid kannikurru vahele ja taandub trollistaatusest.
                                12) Cannu ostab 1 PINTI õlli ja jääb sellest sigalakku täis.
                                13) Roma on taas Scudetto võitja
                                14) Petturid tagandatakse madalamatesse liigadesse
                                15) Moratti ja Moggi peavad uhkemad pulmad kui rootsi printsessi õukonnas.
                                16) Nende armastuse viljaks ei tõuse Inter enam kunagi serie a-sse
                                16) Sünnib sabaga jeesusklubi Rubentus.
                                10)
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X