320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    rottinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa grande il capitanooooooooooooooooooo rioma 3-0 genoa

    ROMMMAAAAA ROOMMMMAAA RIOMMMAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MERDA RIOMMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


    Forza Ballardini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Mängust endast nagu ei tahakski rääkida, eks uudisteportaalid jms. teevad oma töö ära. Aga Ranieri ja tema vahetused...Ranieri ja töötu mees....Ranieri ja "kas ta üldse jääb täna Rooma tagasi sõites ellu?" küsimusi ja mõtteid on palju. Mingit blogi hiljuti lugedes jäi silma et variant on Montella pulti tuua. Treenib praegu Rooma U15 , seega peaks ka primavera poistega väga tuttav olema. Hooaja lõpuni käib küll, las tulistada aeroplanonooo. Midagi kaotada enam pole. Selle mänguga läks viimane eneseväärikus. Ma juba kujutan etet kudias DDR ja Totti ennats kuskil litsimajas segi joovad ja vanu häid aegu meenutavad... MONTELLA PUKKI! MONTELLA! MONTELLA. Senikaua kuni Ranieri ei ole lahti lastud, ei tule ma siia foorumisse ka enam! MONTELLA!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Selline tunne nagu Roma mängiks ilma kaitseliinita, ausalt pistku pomm alla sellele kaitseliinile fakk kui närvi ajab...
        sigpic

        Kommentaar


          montella pukki?
          Pange siis juba adriburks. Sa oled ikka loll inimene.
          Aga palju õnne
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            lõbus oli kuulata kuidas Stadio Olimpico iga Genoa värava puhul plahvatas - kõige operatiivsem viis täna seisu muutumisest tolles mängus teada saada
            aga tõesti - Muslerat polnud ju täna mänguks isegi üles antud

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Senikaua kuni Ranieri ei ole lahti lastud, ei tule ma siia foorumisse ka enam! MONTELLA!
              Salvestatud!
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Keegi viitsib mingise gifi teha, kus näha kuidas Roma kaitsja (Burdisso ?) nagu imik mööda maad roomab peale Genoa neljandat väravat ?
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Ranierile mõtteainet:
                  Jalgpallifännid tapsid Guatemala vutiklubi asepresidendi
                  "Prokuröri Nery Martinezi sõnul keskendub politsei uurimine tapmisähvardustele, mida saatsid klubi poolehoidjad, kes polnud rahul meeskonna kesise mänguvormiga. "
                  Guatemalas lasti reedel maha Deportivo Xinabajuli jalgpalliklubi asepresident Carlos Noe Gomez, kes oli viimastel nädalatel saanud vutiklubi fännidelt ähvarduskirju.

                  Eks see jää on praegu väga hõre...Ja Ranieri kahjuks läheb selle klubi saatus veel mõnele inimesele korda. Ja kui see ongi ainus lahendus...
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Muslera vigastas ennast soojenduses ennem mängu. Istus koos oma tüdruksõbraga(ma arvan vähemalt) publiku seas. Loodetavasti pole midagi tõsist.
                    Hernanes on igatahes tagasi. Olime lihtsalt natuke õnnetud et 2-0 või 3-0 ei tehtud. Biavaga võiks ka asjad korras olla.
                    Sculli asemel tahaks Zaratet ikka näha.
                    Forza Lazio!!!!!!!!
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      kui ma väravad kiirelt üle vaatasin, siis kaitsjaid nii väga ei tutistakski. keskvälja polnud üldse pildis või oli lihtsalt võimalus ilma surveta palli liigutada. mis toimus?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        kui ma väravad kiirelt üle vaatasin, siis kaitsjaid nii väga ei tutistakski. keskvälja polnud üldse pildis või oli lihtsalt võimalus ilma surveta palli liigutada. mis toimus?
                        Mexes ja Burdisso tulid platsile väravat lööma, mehed teadsid isegi, et puuri nad puhtana ei suuda hoida. Enamus kaitsetööd tegi ära Brighi ja Greco. Laskusid poolkaitsest ikak väga madalale. Ja viimane kaitseliin oli Riise. ROFLMAO.
                        Ja Ranieri on täna õhtul juba lahkumas. Inside info.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          mis juhtus jälle? uskumatu
                          Milanista

                          Kommentaar


                            Kas Claudio Ranieri juba kinga ei hakka saama?

                            Kommentaar


                              jätkake samas vaimus ja hr.Mexes lööb siis meiega kindlasti käed :P
                              Milanista

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                kui ma väravad kiirelt üle vaatasin, siis kaitsjaid nii väga ei tutistakski. keskvälja polnud üldse pildis või oli lihtsalt võimalus ilma surveta palli liigutada. mis toimus?
                                Mis toimus? Greco-Brighi toimus. Kaitsjaid vaja küll tutistada ja pool kotti J. Sergio hingele

                                Kommentaar

                                Working...
                                X