320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hädavajalikud 3 punkti käes , väga nõrga Bologna vastu, keda reaalselt oleks pidanud 0:4 võitma.
    1.Mängupilti oli kohe palju ilusam vaadata võrreldes Ranieri aegadega. Tuli Spaletti nostalgia ajastu tagasi. Meeskond mängis enamjaolt vabalt ja ründesse orienteeruvalt. Ilus söödumäng, kohati küll rabe, aga kõik uus vajab harjumist! Ründes oli pidevalt 4-5 meest, kes vajadusel ka koheselt kaitsesse töötasid.
    2.David Pizarro - MoM! Ranieri jättis Montellale imeilusa kingituse. Aeg kui klubil raha pole ja nknii on trasnferite aeg läbi mõtles Ranieri salaja oma järglasesele jätta tippklassist keskväljamootori. Täiesti ilma rahata ja omaenda pingilt võtta kohe. Nii tore mees ikka see Ranieri Platsil polnud kohta kuhu Pizarrot ei jagunud. Mees tegi geniaalselt ilusaid läbi jookse, no enamvähem iga liigutus mis ta tegi oli kuld!
    3.Taddei - Üllatavalt ründesse meelestatud ja päris lust oli üle pika aja seda meest vähemalt hindele 3 mängimas. Survestas ründes pidevalt vastase kaitsjaid ja tegi vajalikke tacklinguid.
    4.Riise - kui välja jätta 86 mintui kohustuyslik howler, mis tänu suurele õnnele ei lõppenud väravaga, oli mees üle pika aja oma õiget skilli näitamas. Riise sai palju vabalt , ja talle sobilikult, palliga mööda vasakut äärt ründesse tormata ja see paistis ta tuju tõstvat! Väärtus KAITSJANA on siiski tugeva küsimärgi (???) all.
    5.Doni - cannumani lemmik puurivaht , kes suutis ka kõige ohutumast ja süütumast olukorrast närvivapustuse välja pigistada. Mees ei oska pallile pihtagi lüüa ( 5 korda lõi mööda, umbkaudne lugemine, võin eksida +- 1). Ei mingit initsatiivi oma kast puhtana hoida igasugustest lendavatest omanikuta pallidest (lugematul arvul kordadel oli Donil võimalik pall ise õhust haarata ja palju jama oleks olemata olnud). loodame et Montella õppis siit midagi...
    6.Brighi - Üks ütlemata lahe vana! Tuli mängu viimaseks 20 minutiks ja suutis enamiks sellest ajast ka kaamerapildis olla. Väga soliidne keskvälja mees, kes peaks Perrotta ja taddei suguste meeste kõrval kidnlasti põhirivistuses alustama. Tema võime olla ühes situatsioonis täielik umbkaitsja ja teises meeleheitlikult väravale peale tormata ja peaaegu ka skoorida on lihstalt hämmastav. kahju et Parandelli ei ole seda meest oma listi toppinud ja ei taha võimalust anda (ükskõik mida siin muud foorumlased ka ei ütle - Brighi on tegija keskvälja mees!)
    7.Vincenzo Montella - Üks mäng - üks võit. 100%! Värskus mida Montella mängu tõi peaks näitama ka minu arvukad kommentaarid erinevate mängumeeste kohta, kes olid Ranieri käpa all halli massi vajumas või üldse ei pääsenud platsile. Näha oli et palli sai palju vabamalt ja rõõmsamalt veeretada. Ühepuute söödud jne. Kõik olid olemas. Tore oli ka näha, et Montella ei kartnud vanematelt Rooma meestelt nõu küsida (asi mida Ranieri ei teinud isegi sundides) ja arvatavasti seda ka platsil rakendada. Nõustun ka mängu kommentaatoriga, et kõik 3 vahetust olid ideaalselt ajastatud ja ka õiged mehed võetuii välja ja asendati meestega kes mängupilti muuta või seda positiivsemana hoida suutsid. Kirss tordil oleks olnud muidugi Brighi - Totti moment, kui Brighi ülepea suunatud pall kahjuks viltu lendas - siit oleks ajakirjadele päris head pealkirjad tulnud!

    kokkuvõttes: MONTELLA 1 - HATERS 0

    FORZA ROMA!!!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Nägin kogu mängu ja eeldan kaotust Parma vastu. Bologna lükkas väga head palli...mul äärmiselt kahju, et sihuke seis jäi. Ja rotti on rotti. Vend on hale peer.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        nojah..Genoa ja ukrainlaste vastu mängisime palju paremini tegelt.

        Kommentaar


          montella on ülikõva säga
          slimm.ee

          Kommentaar


            Bologna mäng

            Nägin kogu mängu ja kui aus olla...siis enim muret tekitab ikkagist äärekaitsjad.
            Riise suudab iga mäng pm ühe käki keerata...casseti ja castellini ei ole ka kaitsjad lihtsalt mingid italjaanod...
            Mexes Burdisso on tegelikult hea paar...aga kui nad peavad pidevalt äärtest tulevat sitta ära koristama, siis ilmselgelt tekib väravavõimalusi vastastel.
            Montella rooma jättis sellise kohati natukene sihitu jalgpalli mulje...kord naq rünnati siis hoiti kaitsesse kuidagi selline kõikuv laev oli....ei oskagi täpselt sõnadesse panna aga igaljuhul natuke ebakindla mulje jättis....kuigi ega raske oleks midagi erakordset Montellalt kohe oodata ka...aga nauditav oli kyll vaadata Montellat jälle väljakul...seekord siis vahetusmeeste hulgas:P
            Pizarro tõesti kindel MoM...De Rossi lõi kyll värava, aga kuidagi lohakad olid ta söödud vahepeal kahjuks...nii naq see hooaeg tal on olnud.
            Totti sisse tulemine oli hea...tottilt selle lühiksese ajaga suhteliselt positiivne mäng
            AGA jah hea et 3p tuli....
            ja loodame, et tõesti ehk Montella teeb imet!
            igaljuhul FORZA GIALLOROSSI! Merda Lazio!
            Love since 1999

            Kommentaar


              Pizarro oli hea. Väga positiivne, et ta tagasi on. Tundsime temast selgelt puudust ju. Üleplatsi heterovend oli minuarust aga Mexes.

              Kommentaar


                Millega De Rossi hakkama sai Shaktariga mängus? Ei õnnestunud video kusagilt leida. Küttis kellelegi molli vms ?
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                  Millega De Rossi hakkama sai Shaktariga mängus? Ei õnnestunud video kusagilt leida. Küttis kellelegi molli vms ?
                  esimest korda loen sellest täna. seee Rooma vastane vandenõu teema hakkab juba pinda käima...ei imesta kui video, millest jutt käib, on mõne Milaano klubi fänni provokatsiooni tulemus...kohutav. ilma DDRita Ukrainas...väga huvitav. Grazie Berlusconi , Grazie galliani, Grazzi Morratti. Eks see kadeduse uss, et üks klubi suudab miljardiste võlgade all ikka funktsioneerida ajab ikkka vihaseks küll...kurb kurb kurb
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Ma lugesin ka täna seda, t*ra ma ütlen, rikkus tuju ikka konkreetselt ära. Mis nad järgmiseks korraldavad? Menezt pole...DDRi pole...
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                      Ma lugesin ka täna seda, t*ra ma ütlen, rikkus tuju ikka konkreetselt ära. Mis nad järgmiseks korraldavad? Menezt pole...DDRi pole...
                      Ega ei tea jah mis see tulevik niimoodi toob. Samas neid Jasperi suguseid playa heitereid ei saa ka kuidagi oma videokaameratega peatada. UEFA tähelepanu kohtunike tööle Milaano klubide mängudes ei viita keegi kuskil. Kurat sa nüüd aru saad kes see tegelikult palliplatsil parim on, sellega ma olen juba ammu nõus et platsiväliselt Morattile ega Galliani-Berlusconi sugustele vastu ei ole kellegil Serie A-s asja.
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Yessssss Õiglus on olemas Pussy on out
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Ega ei tea jah mis see tulevik niimoodi toob. Samas neid Jasperi suguseid playa heitereid ei saa ka kuidagi oma videokaameratega peatada. UEFA tähelepanu kohtunike tööle Milaano klubide mängudes ei viita keegi kuskil. Kurat sa nüüd aru saad kes see tegelikult palliplatsil parim on, sellega ma olen juba ammu nõus et platsiväliselt Morattile ega Galliani-Berlusconi sugustele vastu ei ole kellegil Serie A-s asja.
                          LOL. Roma broke-ass-niggaz ei saa hakkama + count hatin' playa of the year üle kogu foorumi = et mina ole hater? LAWL. Sa võiksid vahelduseks aru saada nendest väljenditest, mida sa oma postides kasutad.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            LOL. Roma broke-ass-niggaz ei saa hakkama + count hatin' playa of the year üle kogu foorumi = et mina ole hater? LAWL. Sa võiksid vahelduseks aru saada nendest väljenditest, mida sa oma postides kasutad.
                            OT: Äärmiselt vaimuvaene postitus.Aga kui vastane on tugevam kui sa ise, eks siis tulebki mingit jumala suva-ila enda kaitseks toota
                            jasper = playa heiter
                            count = glory hunter heiter
                            tee nende erinevus selgeks
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              OT: Äärmiselt vaimuvaene postitus.Aga kui vastane on tugevam kui sa ise, eks siis tulebki mingit jumala suva-ila enda kaitseks toota
                              jasper = playa heiter
                              count = glory hunter heiter
                              tee nende erinevus selgeks
                              aight, kui sa nii ütled. prantslane.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Andre Dias - goal of the season ?
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X