320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Cunt, palju hävisid siis täna?
    Evro? Kaks?
    No ütleme nii, et peale mängu sain alles tunda kui palju ma reaalselt kaotasin...Läksin peale mängu ennast lõdvestama ja... ühesõnaga küsi oma emalt, kui palju ta mulle allahindlust pidi tegema.
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Noh, count, hakkad nõustuma, et Roma on Itaalia häbiplekk Euroopas?

      Kommentaar


        Mitte et counti oleks siin vaja veel minu poolt tagant lükata, aga põhimõtteliselt tellite seda "counti möla" siin ise, seega...

        Eika, kas sul oli väga häbi kui Roma näiteks Reali või Lyoni välja lükkas? Bayerni vastu rongi alt välja tulemine oli ka piinlik? Või siis kas sa oled väga uhke Juve vägitegude üle Euroopas viimastel aastatel? Või kas sa oled väga uhke selle üle kuidas Juve on calciopoliga kogu Itaalia vutile suurema sitahunniku peale lasknud (Nii Euroopas kui maailmas) kui Edkar oma vägitegudega K-erakonnale? Minu hinnangul sõimab tumemust elukas helemusta elukat neegriks hetkel.

        Kommentaar


          Jutt käib hetkeseisust ja tänu teie häbistavale seisule Euroopas kaotasime sakslastele koha.....Rääkides rubentusest siis paneksin nad riommaga samale pulgale....hunnik pappi ja hunnik sitta.....
          Milan ja Inter, kaitske meie au....riomma langes napilt välja
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Ma ei tea, kas on selles, et Juve nii retsilt feilib ja ma oma sinisilmsuses usun, et perspektiivis hakkab Juve ikka kolme hulgas olema, aga ma küll sel hooajal naudin Itaalia klubide läbikukkumisi. Sorri, aga Interi edu küll mingeid positsiivseid emotsioone ei tekitaks. Milan veel, sest tippjalgpall ilma löömameesteta on nagu Eesti film ilma paljaste tissideta.

            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Või siis kas sa oled väga uhke Juve vägitegude üle Euroopas viimastel aastatel? Või kas sa oled väga uhke selle üle kuidas Juve on calciopoliga kogu Itaalia vutile suurema sitahunniku peale lasknud (Nii Euroopas kui maailmas) kui Edkar oma vägitegudega K-erakonnale? Minu hinnangul sõimab tumemust elukas helemeusta elukat neegriks hetkel.
            Ajaloohuvilisena ma vähemalt mäletan, et Juve on kunagi Euroopas teinud hooaegu, mida tasub meenutada ja Meistrite Liigas päris Šahtjorridelt anaali pole saadud. Isegi viimasel CLi hooajal ei jäädud mingite Salihamidzicitega mängides ja vähemus olla Tšelsi vastu häbisse. Euroopa Liiga Euroopa Liigaks. Asi on võib-olla ka selles, et UEFA/Euroopa Liiga on minu silmis nagunii kummaline jäänuk.

            Ja ma üldiselt isegi Romale hoian pöialt, et neil kasvõi 1 hooaeg hästi õnnestuks. Pigem oli minu reaktsioon vastureaktsioon kaundile.

            Kommentaar


              Nojah me andsime Chelseale summutisse nii et vähe pole. Shahtjorr on väga tugev meeskond, edestas grupis kindlalt Arsenali, kes omakorda pakkus täiesti arvestatava vastupanu Barcale. Ja nagu ma ütlesin, siis me pole nende hambaid veel näinud.

              Kommentaar


                Väga meeldib, et kõigi jaoks on Shaktar mingisugune külameeskond steppidest siin Roma-Shakthari arutelus. Igal pool. Selle võistkonna taga on üks Ukraina rikkamaid mehi, kes ikka mõnuga klubisse investeerib, eriti meeldivad talle noored Brasiilia talendid, kes on kindlasti andekamad kui pool Roma praegust koosseisu. Ukraina liigas on vist mingisugune reegel, et korraga peab platsil olema 5? kohalikku, seega täielikult välismaalastele üles ehitatud võistkonda kahjuks luua ei saa.

                //ei näinud Cannu posti.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  EASY MONEY ALARRM!!!
                  (koifitsient oli hommikul 3.2, siis 3.6 ja nüüd 4.2, niiet võib veel tõusta!!!)
                  Mamma mia. Kui koefid nii julmalt tõusevad Roma peale siis peab see ainult ühte tähendama. Hoia Romast eemale. Massiline Shatjari peale panek. Koef kukkus neil nagu kolinal ja seda oligi arvata. Õhtul oli juba Shatjori -1 händikäp koef väiksem 1.9 vms kui minul paar päeva varem sisselöödud tavavõidu koefist mis oli 2.0.

                  Endal oli sees 2ne kombo Barca -1.5 X Shatjar 1X2 (1.77x2.0) 3.54X100EUR. Kena 250EUR kasum

                  "nagu üks kulunud poliitik ütless: pole pahaaaa, kui sa saad niiiiii lihtsalt raha "

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jr Vaata postitust
                    Mamma mia. Kui koefid nii julmalt tõusevad Roma peale siis peab see ainult ühte tähendama. Hoia Romast eemale. Massiline Shatjari peale panek. Koef kukkus neil nagu kolinal ja seda oligi arvata. Õhtul oli juba Shatjori -1 händikäp koef väiksem 1.9 vms kui minul paar päeva varem sisselöödud tavavõidu koefist mis oli 2.0.

                    Endal oli sees 2ne kombo Barca -1.5 X Shatjar 1X2 (1.77x2.0) 3.54X100EUR. Kena 250EUR kasum

                    "nagu üks kulunud poliitik ütless: pole pahaaaa, kui sa saad niiiiii lihtsalt raha "
                    Fenomenaalne troll. Muud ei tule kui palju võidud kaotused on. Postita palun oma saavutusi triobeti teemasse.

                    Mängu ei näinud, aga no arvestades Roma viimase aja minekut liigas, oleks sealt ikka palju loota ka olnud. Võibolla polnud viga ikka treeneris, vaid meestes, kes platsil.

                    Kommentaar


                      Med YouTube kan du se populære videoer, kose deg med favorittmusikken din og laste opp ditt eget innhold – og dele det med familie, venner og resten av verden.


                      Tervitused DDR-le.

                      Kommentaar


                        De Rossil vedas ju, et ta üldse mängida sai. Taheti enne mängu talle mingisugune bänn jõhkrutsemise eest keerata. Ju siis tundis ennast puutumatuna ning läks järjekordselt lõvi täis.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Võibolla polnud viga ikka treeneris, vaid meestes, kes platsil.
                          Treener ei löönud sulust väravat. Treener ei eksinud penaltil (kusjuures oli määranud Pizarro lööjaks enne mängu). Treener ei saanud punast.

                          Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                          De Rossil vedas ju, et ta üldse mängida sai. Taheti enne mängu talle mingisugune bänn jõhkrutsemise eest keerata. Ju siis tundis ennast puutumatuna ning läks järjekordselt lõvi täis.
                          Kusjuures Sexmees pärast mängu ütles, et DDR, sexmehe enda ja Perrotta rünnakud ühe ja sama tegelase (Srna) vastu ei olnud juhuslikud. Ülla-ülla. DeRossi kaptenina muidugi oleks pidanud tal konkreedselt kratist kinni võtma kui mäng seisis, mitte poolvaiskelt kohtuniku seljataga nii klaarima nagu munn.

                          Kommentaar


                            Kuradi kahju ikka et Adriano leping lõpetati, oleks võinud väravasse ju panna, oskused seal Doniga vähemalt samad aga mass kaks korda suurem, nii et väravalöömine oleks natukenegi raskendatud.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              EASY MONEY ALARRM!!!
                              Kõik kellel kukrud tühjad ja/või nädalavahetuseks kõvasti joomaraha lisa tarvis on, lugege nüüd kõrv kikkis!

                              Shakhtar Donetsk - AS Roma , AS Roma koif: 4.20 , vihka sa Roomat palju tahad, aga see on tõesti maailma kõige lihtsam 4.2 mis sa kunagi näed! (koifitsient oli hommikul 3.2, siis 3.6 ja nüüd 4.2, niiet võib veel tõusta!!!)

                              ja kui ei usu ikkagi sellist tulemust, siis kõigile nõrganärvilistele on ka mõeldud :
                              Roma Double Chanche X2 . Ehk siis Kas Roma võit või viik ja selle koif on viimastel andmetel 2.0

                              nagu üks kulunud poliitik ütless: pole pahaaaa, kui sa saad niiiiii lihtsalt raha
                              print screen ja pilte pilte pilte
                              Berlusconi videokohtunikud jälle? :lol:

                              Ma olen kogu aeg rääkinud - De Rossi on selline bipolaarne tüüp. Vahest ütleb ausalt, et ei olnud penalti ja vahest sõidab täitsa külmalt sisse(noh kui sexmees teda toetas, eks see Srna ole siis tropp, aga De Rossi on neid tempe ka mujal teinud). Sama klass, mis Ambrosini.
                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              See trollimine läks jälle väheke viltu. Sa tuled platsile, teadmisega et vaja on lüüa 2 vastuseta väravat ja siis juhtumisi lüüakse 18ndal minutil suluseisut(see oli selline paarkümmend cm. niiet aus viga kohtunikult, kahjuks kaitsjad fikseerisid selle väga hästi ära) sulle endale goll ära, siis kaobki see tujukene ära. Nii on olnud juba viimases kümnes v kahekümnes Rooma mängus. Lecce oli erand. Ma ei tea ühtegi mängu, kus sa 18 minutiga meeskonna tugevuse ära määrad Aga peale värava sisse õgimist on Rooma jaoks juba standartne kätumine allaandmine, niiet kui sa seda 18+ mängupilti silmas pead, siis jah, see oli väga kole , vigasid täis ja ilma mingi tujuta veeretamine.
                              Ma ikka ootaks etemat trollimist. Jasper, näita taset!
                              ma pidin tegelikult tsiteerima seda järjekordset ebaoriginaalset emanalja ja kirjutama - pilte, pilte, pilte. Sest:
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Lisaks Boriellole, tunnistas Srna väga ebardlikku käitumist ka tema enda treener, kes lubas ta platsilt ära võtta, kui ta vastasmägnjate solvamist ei lõpeta:

                                Lucescu: 'Roma are unprofessional'
                                Shakhtar manager Mircea Lucescu blasted Roma as “unprofessional, even though I told Darijo Srna off for making fun of the Italians.”
                                “The Roma players were tense and too rough,” said Lucescu. “Srna was wrong and I told him off for making fun of the Italians after our goal. I got angry at half-time and told him if he did that again, he’d be replaced.

                                “Having said that, Roma’s reaction was unprofessional.”
                                link: http://www.football-italia.net/mar08y.html

                                Having said that, 10 points to DE ROSSI!!! True Roman Gladiator! Ja having said that, ma südamest loodan et Spurs oma taset kodus näitab! Having said that ma nõuan Spursilt väga suureskoorilist ja milani alandavat võitu!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X