320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas siit foorumist mingisugust puhastusmehhanismi ei saa kuskilt välja võluda, millega nende Lazio poiste kommentaarid ära kaotada? Ma ei näe mingisugust põhjust miks need lapsikud tekstid siia alles peaksid jääma. Pealegi on hämmastav näha, kuidas fännid niimodi ennast ja oma klubi maha teevad.



    A vb ma pole lihtsalt siinse fooruminurga kultuuriga harjunud...

    Kommentaar


      Ütlen järgmist kui erapooletu inimene. Miks peab üksteist täiesti arulagedalt ja lapsikult tümitama? Uskuge mind, Lazio fänn EI PEA ilmtingimata Roma fänni pasaga üle valama ja vastupidi. EI PEA. Olge ikka inimesed. Mina olen Interi poolehoidja, aga vat ei sõima ega laima nt Milani fänne lihtsalt selleks, et saaks ikka täiega ära panna ja siis endale võidurõõmsalt pihku irvitada!

      Inimesed, katsuge vähe mõistlikumad ja arukamad olla. Lasteaed on ammu minevik juba!

      Kommentaar


        Nõustun viimaste kommentaaridega... see tänitamine on tobe ja väga ebameeldiv on lugeda neid niiöelda muudetuid nimesi ala. putsinits jne. ma ei kujuta ette kas see riomma või rioma vms midagi tähendab ka aga fakt on see et see sõna Roma on ""SS Lazio Roma" klubi nime sees ja see on ka linna nimi milles Lazio mängib ja mis on ka kusjuures itaalia pealinn, kui keegi veel ei tea

        Kommentaar


          Istusin ja vaatasin pimedasse taevasse ja mõtlesin mida üldse öelda, võtsin taskust Al Capone-i paki ja lugesin "...no comments"
          Aga Enriike avalik hukkamine on vähim mida mina selle alanduse eest ootan
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas MNa Vaata postitust
            Ütlen järgmist kui erapooletu inimene. Miks peab üksteist täiesti arulagedalt ja lapsikult tümitama? Uskuge mind, Lazio fänn EI PEA ilmtingimata Roma fänni pasaga üle valama ja vastupidi. EI PEA. Olge ikka inimesed. Mina olen Interi poolehoidja, aga vat ei sõima ega laima nt Milani fänne lihtsalt selleks, et saaks ikka täiega ära panna ja siis endale võidurõõmsalt pihku irvitada!

            Inimesed, katsuge vähe mõistlikumad ja arukamad olla. Lasteaed on ammu minevik juba!
            See ongi rohkem selline pseudofännide teema, et saaks end lahedama ja suurema fännina tunda. Nagu aru saan, käib siin ka väike liivakasti scene mängimine, mis on vb mõneti lahe isegi. Aga kui nägin, kuidas üks tüüp kirjutas vist Inglise jalgpallii alajaotuses oma nn vastasklubi nimi tärnidega, st varjas mõned klubi nimes olevad tähed, siis... lasteaed tõesti. Samas Lazio on ikka sitaks ebasümpaatne klubi tõesti ja nende mõnitamisest võin vabalt aru saada :P

            Kommentaar


              Mis vitt see nüüd veel oli?

              See pole isegi enam halenaljakas ju




              @ terve juuropa liiga kvallringi peale
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                Kas siit foorumist mingisugust puhastusmehhanismi ei saa kuskilt välja võluda, millega nende Lazio poiste kommentaarid ära kaotada? Ma ei näe mingisugust põhjust miks need lapsikud tekstid siia alles peaksid jääma. .
                Vanarahvas - kes harva eksib - on öelnud, et mida külvad, seda lõikad.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Nojah siia sai ka nüüd korralikult külvatud, et ärge siis jälle nutke kui count teatavad teemad täis sittub õigel hetkel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
                    http://www.football-italia.net/aug25gg.html

                    Natuke positiivset ka. Kjaer liitub Romaga.
                    Riise asendajaks? - http://splicd.com/6ZqL2VCgOK0/49/247

                    LOL_roma. Sulaklounid. Kuidas saaks veel sitem olla? DDR müüki? Kõige parem on muidugi see, et kogu süü aetakse treeneri õlgadele. Tõsi, selle supi peakokk võib ta olla, kuid arvestades miks ta võeti ja kuhu investeeriti, peaks talle andmaaega atra seada vähemalt aasta. Arvestades ebajumala ja kohalike nihkeid käitumisnormidest seda aega muidugi ei anta ja algab sama tsirkus.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Nõustun viimaste kommentaaridega... see tänitamine on tobe ja väga ebameeldiv on lugeda neid niiöelda muudetuid nimesi ala. putsinits jne. ma ei kujuta ette kas see riomma või rioma vms midagi tähendab ka aga fakt on see et see sõna Roma on ""SS Lazio Roma" klubi nime sees ja see on ka linna nimi milles Lazio mängib ja mis on ka kusjuures itaalia pealinn, kui keegi veel ei tea
                      No rioma mängib Rooma linnas mis kuulub Itaalia maakonda nimega Lazio.
                      Kõik "külalised" kellele ei meeldi liivakasti leksikoni jutt toovad alati putsinitsi näite? Väga imelik....pole selle peeru nime ammu suhu võtnud.
                      Tunnistan, et panin siia hunniku mõttetuid kommentaare, isegi meie rioma vs lazio fännide kohta mõttetud. Aga common...supermeeskond kelle fännid lootsid 6-0 võitu jne....nägite ise mis eile juhtus...see oli ajalugu. Samas kui kedagi segab siis võib alati barca ja unicefi kodulehtedel chillida...ei pea siia tulema.

                      Kena päikseenrikelist päeva kõigile
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        putsinits, litssteiner, rotti, printer, bilan, nazio, riomma, enriike iglesias - miks mitte?
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Kuidas saaks veel sitem olla? Näiteks kui Jose Angel oleks ka eile vigastada saanud, siis oleks veel sitem.

                          Meeskonna komplekteerimisel on treeneri arvamusega arvestatud rohkem kui küll ja seega tema õlul on ka vastutus. Ta teadis täpselt kuhu ta tuleb ja mida temalt oodatakse. Eile oli täiesti mõistlik mäng ja kedagi väga kiruda polegi (va seda samust neeger-jalgpallijumalat kes lasi Udinesel vähemalt 4x posti/latti lüüa ja penaltil eksida)

                          Ootame nüüd ilusasti viimased täiendused ära, laseme vigastel terveks saada ja siis vaatame kuidas liigas vedama saadakse. Ma ei näe küll asju nii tumedas valguses kui eelpool postitanud seltskond.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas DCMA Vaata postitust
                            Nõustun viimaste kommentaaridega... see tänitamine on tobe ja väga ebameeldiv on lugeda neid niiöelda muudetuid nimesi ala. putsinits jne. ma ei kujuta ette kas see riomma või rioma vms midagi tähendab ka aga fakt on see et see sõna Roma on ""SS Lazio Roma" klubi nime sees ja see on ka linna nimi milles Lazio mängib ja mis on ka kusjuures itaalia pealinn, kui keegi veel ei tea
                            klubi nimi on lihtsalt SS Lazio
                            kui keegi veel ei tea .....

                            Kommentaar


                              Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
                              http://www.football-italia.net/aug25gg.html

                              Natuke positiivset ka. Kjaer liitub Romaga.
                              Palun seleta mulle ära, et mis otsast see positiivne on? Nii palju kui ma Bundesligat vaadanud olen tundub küll, et Kjaer on üks mõttetumaid lohhe keskkaitses EVER. Mingit kindlust see Roma kaitseliini küll ei too. Pigem hakkab tema pealt lolle väravaid veelgi tulema...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Palun seleta mulle ära, et mis otsast see positiivne on? Nii palju kui ma Bundesligat vaadanud olen tundub küll, et Kjaer on üks mõttetumaid lohhe keskkaitses EVER. Mingit kindlust see Roma kaitseliini küll ei too. Pigem hakkab tema pealt lolle väravaid veelgi tulema...
                                No lootust annab, et enne huntidega liitumist, ta just Itaalias Palermo särgis saigi tuntust, aga no Saksamaal on ta tõesti täielik flop olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X