320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siin tegelikult peaks ühe väga suure ja okkalise kivi viskama ka soccerneti kasutajate trollimise aeda! Terve mängu aja lihtsalt konkreetselt peksti Tottit, küll paremalt, küll vasakult , enamik väga pahatahtlikud ja äärmiselt ebasportlikud paugud(ei saa ju putsaga näkku peksmist veaks nimetada). Aga millegipärast ei ole kuskil neid soccerneti moraalijüngreid, kes peaks nüüd karjuma, et "appi kui rõve viga, sellistel mägnjatel pole palliplatsil kohta, häbiväärsed kõntsad" jne. Kus te Tottit sõimavad ahvid nüüd kõik olete? Te olete suuremad ahvid kui ma arvatagi oskasin. Aus mees oleks tulnud ja midagigi kommenteerinud, aga nüüd hoiavad kõik Totti supermängu kommenteerimisest nii kaugele, nagu selle eest saaks 20 aastat kinnimajas. Te olete ausalt ka ahvikari, silmakirjalikud ahvid! Aga eks seda magusam on minul seda kõike jälgida. Jah sina ahv kes sa seda loed, ära hakka halisema , kui ma tulen ja reostan su teema trolli ja kõige rõvedamat ila täis, sest paremat sa ei väärigi ahv!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Ma ei vaata Roma mänge, aga kui sa ütled, et oli räme viga, siis nii järelikult ka oli.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        vaade tulevikku:
        Fiore - Roma : Fiorel seni kodus suhteliselt hästi esinenud, mehed on hoos, aga arvestades Rooma mängjate hetke testosterooni taset, siis 3 punkti peaks vägagi reaalne olema (esimene kohtumine 3:2 Roomale)
        Roma - Juve : Viimane verstapost ennem lõpusirget. Juvel võõrsil kõigest viis võitu. Parimat aega Juve vastu astumiseks on raske tahta, trikiga 3 punkti ( esimene kohtumine 1:1)
        Udinese - Roma : Hooaja raskeim mäng...Imekombel kodus löövad vähem väravaid kui võõrsil. Üks suuri kuue punkti põnevuskohtumisi. Läbi ussim*nni 3 punkti (esimene kohtumine 2:0 Roomale)
        Roma - Palermo : Häbist on vaja ennast puhtaks pesta, ülisuures mõõnas meeskond , võõrsil kõigest 4 võitu, kindlad 3 punni (esimene 3:1 Palermole)
        Chievo - Roma :Kodus Chievol 4 võitu ja 4 kaotust. Kui CL koht veel erendab ees, siis siit võetakse ka 3 punkti (esimene 2:2)
        Bari - Roma : esimeses kohtumises oli võiduks vaja pennalt, samas üks väheseid meeskondi, kes Rooma vastu skoorida sel hooajal pole suutnud...oleneb kas Bari on suutnud tabelis paremuse poole tõusta, kui ei, siis ei tohiks võita raske olla. Kodus siiani kaks võitu ja seitse kaotust. 3 punkti (esimene Roomale 1:0)
        Roma - Milan : 6 punkti mängus. Peaks tulema äärmiselt kerge mäng. Esimeses kohtumises alandati Milani päris julmalt. Skoorida suutis isegi selline flop nagu Boriello. Ja järjekordselt üks Serie A nõrgukesi, kes ei ole suutnud Rooma äärmiselt halva kaiste vastu skoorida. Põhimõtteline Rooma võit , 3 punkti (esimene Roomale 1:0)
        Catania - Roma : vägagi võidetav meeskond,kuid siiani on Catania suutnud võita ainult kodus, ja seda kaheksal korral... ebakindlad 3 punni (esimene 1:0 Roomale)
        Roma - Sampdoria : Alati on raske viimasel päeval relegatsiooni vastu võitleva meeskonna vastu mängida. Kuid peale oma "tähtede" müüki pole nagu meeskonnast enam midagi järel ja kui tabeliseis on soosiv, teeb Rooma siin destruction derbyt, 3 punni (esimene 1:2 Sampdoriale)

        Järgmisest üheksast kohutmisest on sel hooajal ainult kaks nõrgemat meeskonda suutnud võidu kasseerida, see peaks olema korrigeeritav. 27 punkti on võimalik hankida, kui nendest võetakse 20 on missioon täidetud. CL koht on Rooma enda kätes!!
        peab tsiteerima.


        ja totti koha pealt - karma pole isegi poolel teel temani.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Maitse asi, aga üsna kole...



          Muidugi juba mitu aastat pole enam sellist kirge seal nagu varem. Omal ajal oli ikka sixty-fifty et mäng lükatakse edasi või katkestatakse. Ja arvestades tabeliseisu, siis oleks ju võinud ikka mingi massikakluse korraldada lõpus. Oli ju küll neid kohti kus oleks saanud suurema nügimise orgunnida...Headbutt, korkidega näkku, penalti, punased kaardid.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Maitse asi, aga üsna kole...



            Muidugi juba mitu aastat pole enam sellist kirge seal nagu varem. Omal ajal oli ikka sixty-fifty et mäng lükatakse edasi või katkestatakse. Ja arvestades tabeliseisu, siis oleks ju võinud ikka mingi massikakluse korraldada lõpus. Oli ju küll neid kohti kus oleks saanud suurema nügimise orgunnida...Headbutt, korkidega näkku, penalti, punased kaardid.
            Kusjuures ma üsna tugevalt imestasin, et Totti peale neid selgeid väljakutseid Lazio meestepoolt "poksiringi astuda" ei allunud ta provokatsioonidele ja säilitas kapteni ja kuninga väärikuse, see näitab, et Totti on mängijana muutunud veel tugevamaks ja arukamaks kui ei kunagi varem.

            Ilmselt see oli Japseri kiuste näidata kogu maailmale, milline peab olema üks KLUBI suurimaid sümboleid.Ilmselt on Jasper senimaani häiritud sellest, et Maldini futsalid varna riputas ja hetkel väljakul nagu polegi kedagi sellist tõelist Milanistat, pigem sellised rahaahned, kes oma töö rahuldaval tasemel ärateevad, ilma suurema emotsioonita, eks Ibrad-Cassanod-Robirohud on kõik sellised mehed olnud nö."katuse otsijad", et saaks vihma käest räästa alla ja kuskil inimväärset palka platsil vegeteerimise eest, paraku hetkel minu jaoks sellist naiste varjupaiga moodi klubi meenutate mulle.

            Kurb mis muud!!!
            sigpic

            Kommentaar


              njah, Gattuso pole ju sittagi mees
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                njah, Gattuso pole ju sittagi mees
                Gattuso on pigem selline loom, kes lastakse puurist välja siis kui asjad päris jamaks lähevad
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                  Gattuso on pigem selline loom, kes lastakse puurist välja siis kui asjad päris jamaks lähevad
                  tasmanian-devil-3.jpgväike aga jube vihane
                  mc jünger.Anus Äärits.

                  Kommentaar


                    Kus need moderastid nüüd on kes siin postitusi ümber tõstavad ja kustutavad? Rino ei puutu eriti asjasse siin Roma teemas või mis? isegi eraldi Gattuso teema ju olemas. Mind see ei häiri, aga varsti tuleb nagunii mingi "asjatundja" näpuga näitama ja koristama siia ja karjuma et TROLLIMINE TROLLIMINE!
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                      Kus need moderastid nüüd on kes siin postitusi ümber tõstavad ja kustutavad? Rino ei puutu eriti asjasse siin Roma teemas või mis? isegi eraldi Gattuso teema ju olemas. Mind see ei häiri, aga varsti tuleb nagunii mingi "asjatundja" näpuga näitama ja koristama siia ja karjuma et TROLLIMINE TROLLIMINE!
                      Tahtsid Totti teemal Lazio rubriigis oma inni ajada?
                      See teema on nii kui nii üks solgiämber, seega 3 tühist postitust Gattuso teemal vaevalt teiesuguseid kottima peaks
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Ega ei kotigi lihtsalt ennetasin.


                        Kuulasin/vaatasin sellist klippi...


                        Ja siis mu elukaaslane soovitas mul seda järgmisena kuulata
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          See teema on nii kui nii üks solgiämber, seega 3 tühist postitust Gattuso teemal vaevalt teiesuguseid kottima peaks
                          Kui see teema on solgiämber, siis oled sa sitt sibi olnud, ei?

                          Kommentaar




                            Ma maiustasin-nostalgitsesin sellise videoga siis siin

                            Küll on tore ja hea tunne, et Romal on selline suurkuju ja 100% kapteni ikoon olemas, kogu klubi sümbol...
                            Ja lisada tahaksin veel seda, et eriti võimas on kogu asja juures see, kui mees on samast rahvusest klubiga, nagu see veel vähe oleks, siis veel samast kodulinnast ka.

                            Mis eriti nauditav on see, et enamikel seda pole ja siis ongi see kadeduseuss nagu parasiit platsis...

                            Jasper see on see, mida Milan raha eest osta ei saa!!!

                            Tubli Cannu tabasid kümnesse
                            Hakka või uskuma, et sa hakkad tippvormi saavutama
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              Ja siis mu elukaaslane soovitas mul seda järgmisena kuulata
                              Hea lugu perse keeratud.
                              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                              Ma maiustasin-nostalgitsesin sellise videoga siis siin

                              Küll on tore ja hea tunne, et Romal on selline suurkuju ja 100% kapteni ikoon olemas, kogu klubi sümbol...

                              Mis eriti nauditav on see, et enamikel seda pole ja siis ongi see kadeduseuss nagu parasiit platsis...

                              Jasper see on see, mida Milan raha eest osta ei saa!!!
                              wat? Cesare? Rivera? Baresi? Maldini? Kadeduseuss. :lol: playa-hatin-broke-ass-niggaz nagu varem öeldud.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                                wat? Cesare? Rivera? Baresi? Maldini? Kadeduseuss. :lol: playa-hatin-broke-ass-niggaz nagu varem öeldud.
                                Tõesti kõik olid väga kõvad-vägevad mehed omal ajal ja andsid suurepärase klubi ikooni ja sümboli mõõdu välja.

                                Maldini nimi käis mu tekstist siin eelnevalt läbi ka muideks.
                                Eks ma üritasin rõhuda Milanit rohkem hetkeseisundi põhjal, kus nagu minnakse ehk natuke valet teed ja unustatakse omad talendid koju lukutaha ja üritatakse igahinna eest võtta scudettot, kättesaadava kraamiga, mille juures unustatakse mis on Itaalia klubide Juured alati olnud ja kust pärineb ka fännide suur armastus.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X