320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Perfetto






    FORZA LAZIO!

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Mängu halveim mängija oli Cana. Täielik saast.
      Ära jama. Milles probleem?

      Kommentaar


        Mõlemad hüppasid Sculliga vahetusest sisse. Üks neist hakkas rapsima(0-2 eduseisus) ja teine tuli voodist järjekordselt välja "maailma parimate esimeste puudetega." Canal oli muidugi hea päev...ta ei suutnud jällegi kollast välja teenida ja Sculli nii närvi ei saanudki ajada kuna tal ei tekkinud võimalust peale paugutada.
        Biondini on paras lõust, aga jaanuaris tuleks Cana Makinwa ja Scaloniga Monopoly mängima saata. Ja Bio sisse vedada.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Miro on hästi kohaneneud Itaalias tundub,et Lazio sai väärt mängija pool muidu
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Ambitsiooni Mirol igaljuhul jagub...EM-il tahab kindlasti mängida ning kui ei eksi, siis mees väitnud, et ka Brasiiliasse tahab 2014 jõuda veel.

            Kommentaar


              Lazio esimene võit siis EL-is ja Zauriga algrivistuses jääb vaid mõelda, kas tõesti Laziol pole plaanis ELis edasi olla. Siiski Brocchi tuli sisse ja tõmbas võiduvärava ära. Cisse oli ka tubli ja kannasööt Brocchile muide tõi selle värava. Endiselt endiselt Klose-Cisse transfer Serie-A parim.

              FORZA LAZIO FORZA REJA!!!!!!!!!!!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                No vedas teil saite teisena oma grupist ikkagi edasi. Aga Realiga läheb teil raskeks.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Sry...mängin Fifa11nes CL turniiri ja ajasin virtuaalse elu reaalsega sassi. Korra vaatasin ka, et mis värk on...Totti top scorer peale alagruppide lõppu. Aaa no ka inimene eksib.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    No vedas teil saite teisena oma grupist ikkagi edasi. Aga Realiga läheb teil raskeks.
                    Meh? Läksime grupist teisena edasi ja lükkasime Reali välja 4-2 aggregate. Aasta oli siis küll 2008, et Uuu palun keera kella.

                    Kommentaar


                      Klose on tõesti hästi pannud, top3 Serie A transferites kindlasti kohe. Aga Cisse?
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Mul on aga aasta 2011 ja mängisin fifat kus see osalesite CL turniiril See on virtuaalne pool. Reaalne pool on, et aastal 2011 löödi teid isegi ennem EL alagruppide loosimist mingi suvalise talupoegade satsi poolt välja ja te ei osale ka 2012 aastal ei CL ega suure tõenäosusega ka ELis. Nii, et poodi ja PS3 ostma
                        Ja tule oma ajamasinaga minevikust tagasi ka jah...ole nii tubli.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Vaslui võitis kodus Sportingut kahjuks sama skooriga. Vahet eriti ei ole muidugi, edasipääs ilmselt otsustakse Rumeenias toimuva mänguga. Natuke üllatav, et Zürich nii kinniselt mängima tuli, isegi viigi korral oleks nende võimalused edasi pääseda üsna teoreetilised. Kaitseliin+Marchetti seisid kui müür, ei olnud ühtegi tõsist lööki väravale. Zauri kohapeal oli muidugi suur auk, aga kaitseliini üldist tugevust näitaski see, et see suuremate probleemideta ära lahendati. Keskväli oli meh... esimene poolaeg vilets (4-4-2 on pededele ja inglastele) Rünne kannatas keskvälja uimasuse ja vähese loovuse all, Brocchi ja Cisse sissetoomisega lahenes see probleem. Võimalusi hakkas tekkima ja löödi ära vajalik värav enne mängu lõpuperioodi, kus asi oleks liiga närviliseks võinud minna. Kui kedagi esile tõsta nimeliselt, siis ehk Cana... korralik mäng, rohkem mänguaega ELis/Coppas ja saab oma mängu käima ja Lazio süsteemi sisse elatud.

                          Kommentaar


                            Nõus Cana kohapealt. Kahju, et kollase jällegi minig lolli tackeli pärast suutis teenida. Aga tõesti ka meie 7. transfer hakkab sisse elama.
                            Ja samas mul ikka kripeldab sest Cissel kripeldab väravatepõud. Mina tema asemel nii mures poleks. Täna oli ta värske ja terav kogu mängu. Aga mis ilusat mängu sa üritad teha, kui sa pead seinasöötu Pizzauriga tegema...ei ei ei.
                            Igatahes kannaga sööt Brocchile oli jällegi ilus ja minuteada on Cisse juba üle 5 assisti teinud. See on väga hea tulemus.
                            Ja Franco..sul õigus kahelda...Cisse puuduvad väravad ta ratingut alandavad tõesti Klose kõrval....kuigi ma usun, et Reja näeb neis mõlemas super õnnestunud transfereid.
                            Kuna Lazio välismaa foorumites nutetakse endiselt Zaratet ja Floccarit siis väike stats ka....Zarate 1 assist 1 goal---Floccari 0 assists 0 goals. Klose 8/5 Cisse 2 või 3/5
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Floccari umbes 3 mängu Parmas kirja saanud (puusalt). Ma olen ühes mängus näinud ja siis oli küll nagu, wtf?!
                              Tänane mäng oli suht ok ja kõlbas vaadata küll.

                              Kommentaar


                                Miro ja Cisse venitavad Lazio peaaegu Scudettoni ära ka.

                                Peaasi, et nüüd mingi ründajanäljas tiim Kloset ära ei osta.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X