320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Milanil on kaitse ja rünne, kuid keskväli on puudulik täielikult juba mitmendat hooaega keskväljal on ainult ühed bummeldajad ja bommeldajad, minu arust see ongi olnud nende probleem juba mitmendat hooaega, olgu hetkel on üks maailma klassi keskväli Aquilani, kuid ka see on Roma enda mees sisuliselt

    Paraku nii on, et isegi Relegatsiooni meeskondadel on Milaniga võrreldav keskväli, kui sa mänge veidikenegi terava pilguga vaataksid.

    Tegelikult on nii, et keskväli ei koosne ainult ühest mehest, väga palju loeb ka meestest ja nende kokkumängust ja üksteise vahelisest keemiast, nagu peotantsus, tahtsin lihtsalt mainida, et Roma keskväli on saanud juba läbi aastate põgusalt kiidusõnu, lihtsalt pole olnud rahasid, et Rünne ja Kaitse stabiilselt kinnitaguda stabiilsete meestega isegi juhul kui keegi viga on saanud, see ongi põhjus miks meie hoog on hooaja jooksul raugenud ja Scudetto jällegi saamata jäänud.

    Karl oleksid sa Milanist mulle mõne teise nime ette ladunud oleksin sind veel normaalse mõistusega inimeseks pidanud, kuid nüüd vist viiakse ka mind kõhulihaste krampide ja sireenide üürgamise ja tulede vilkumise saatel meditsiini erakorralisse vastuvõttu... UUU "stiilis"
    Milanil on üldse mõni hea keskväljamees? need kaks nime tulid esimesena meelde, neil ei ole Carricku ja Fletcheri sarnaseid super häid mängijaid, lihtsalt ma mõtlesin, et äkki neil on parem keskväi kui teil, aga kui mõtlema hakata, siis jah Romal on parem poolkaitseliin kui Milanil - Superstaar De Rossi, Gago on asjalik vend ja see Bosnia pjanic on super hea löögiga, peaasi, et Perrotta mängu ei saa.

    Kommentaar


      sa ei saanud vist veel ikka päris hästi aru

      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        No shit Poirot.
        Kuule ma loodan, et Allegri loeb su postitust ja siis äkki nad tugevadavad jaanuaris meeskonda. Tegelt parem, kui ta ei loe...siis Laziol kohe raskem.
        PALUN KUSTUTAGE F-TOTTI KOMMENTAAR....meil on siin foorumis üks varjatud annetega tippklubi peatreener. Vaadates su juttu siis sa sobiksid Iglesia asemele oma põrsakarja juhtima küll.
        Ja kes seda nö super rioma keskvälja on põgusalt kiitnud? francesco, coky-bokykas, canner, etkar? Teil on tõesti mainimist väärt ja väga pikalt hästi sujuva koostööga keskväli, et te ei jõudnud isegi EL alagrupinigi.
        Vähemalt oli Enriikel niipalju austust ja aumehelikkust, et lasi noortel primavera ja reservi poistel neis mängudes paugutada EL-is, Enriike sai aru, et eesmärk on järgmine aasta Scudetto ja CL kinnilüüa, ei ole mõtet asjatult ja arutult energiat ja raha raisata.

        SAA ARU ENRIIKE EI TUNDNUD MINGIT HÄBI NENDE MÄNGUDE KAOTAMISEST, vaata milline toetus tal on klubi poolt, ma väga tahaks loota, et REJA on ka sellise toetuse väljateeninud, teie ebastabiilselt võistkonnalt.

        Vaadates Laziot, kes pani sisuliselt kõik mängu, et Talupoja satsidel kaabu peast lüüa ja viljavarasalv tühjaks nokkida teradest, nii, et talupojad ei saanud isegi kevadkülvi teha sügiskülvist rääkimata. Sisuliselt toodi suur Klosett ja Tsissee tiimi, et vähemalt EL-is kvalifikatsioonis häbi ei peaks nägema.

        Ja kuhu te nüüd siis jõudnud olete tahaks küsida???Te reaalselt usute, et teil on euroopa liiga alagrupist edasi kuskile asja? Kogu töö ja vaev lendab tühja, jääte ilma kõigist tiitlitest, teil läheb hästi kui teil trussikud hooaja lõpuks jalga jäävad, uued vormid peate nagunii uueks hooajaks kuduma ja kompadele treite puunupud alla. Aga rosinad Lazio poistel loosi lähevad seda ma ütlen ja pärast istuvad kõik mehed Lazios pihitoolis kohtus ja kõik väidavad kui ühest pudrusuust, et nemad olid alaealised hetkel kui toimus suguühe.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          Milanil on üldse mõni hea keskväljamees? need kaks nime tulid esimesena meelde, neil ei ole Carricku ja Fletcheri sarnaseid super häid mängijaid, lihtsalt ma mõtlesin, et äkki neil on parem keskväi kui teil, aga kui mõtlema hakata, siis jah Romal on parem poolkaitseliin kui Milanil - Superstaar De Rossi, Gago on asjalik vend ja see Bosnia pjanic on super hea löögiga, peaasi, et Perrotta mängu ei saa.
          Pizarro on ka minu meelest natuke alahinnatud mees, suht klassiga mees siiski, meenutab kergelt Xavit mõne külje pealt.
          sigpic

          Kommentaar


            Loodan, et Lotito näeb su postitust...siis saab temagi aru, et oleme valel teel.
            Te ei saa järgmine aasta CL kinni panna kuna te ei mängi seal...väike täpsustus.
            Enriike ei saa Scudettot võita kuna ta lastakse kuskil märtsis Hispaaniasse tagasi, et riigi võlakriisi vähendada ühiskondlikku tööd tehes......väike täpsustus.
            Ja tuletan meelde, et juhuslikult on Lazio esimene, liigatabeli tipus. Ja ELis on meil kõik võimalused edasi minna. Ja peale selle nii Klose kui ka Cisse on kõvasti paremini hakkama saanud, kui teie big money kuse-dildopead.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
              nagu peotantsus
              huvitav.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Ja tuletan meelde, et juhuslikult on Lazio esimene, liigatabeli tipus.HAAAAAAAAAAAAAAAH.ju ikka JUVE on seal.........................väike täpsustus lihtsalt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  huvitav.
                  Peotants on nõukogude ajal kujunenud üldistav nimetus teatud paaristantsudele, mis kujunesid enam-vähem praegusel kujul välja 20. sajandi alguse Inglismaal - aeglane valss, fokstrott, viini valss, tango, samba, rumba, tša-tša, džaiv. Peotantsuks nimetatakse ka nende tantsude tantsimist seltskondliku meelelahutuse või harrastusena. Vahel nimetatakse peotantsuks ka võistlustantsu ehk tantsusporti, kus võisteldakse kümnes klassikalises peotantsus, mis jagunevad standardtantsudeks ja Ladina-Ameerika tantsudeks.

                  Mõned tantsuasjatundjad ei soovita sõna "peotants" kasutada ning peavad õigemateks terminiteks "seltskonnatantsu" ja "võistlustantsu".
                  sigpic

                  Kommentaar


                    OK rennu....kui sul nüüd pükurid märjaks tõmbab siis jah võrdsete punktidega jagavad nad mõlemad esikohta. rubel on tõesti üks värav vähem sisse lastud. Nohhhh ruttu nüüd uusi trullereid otsima. Ja mainin muidugi ära, et teil on üks mäng vähem peetud, aga need 3 punkti võite juba Napoli kontole panna.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Samamoodi nagu 3 punkti pidi Miccoli arvele minema ? Ikka väga vähesed su arvamused peavad lõpuks paika...

                      Kommentaar


                        Oot kas ma näen und või on see ilmsi? Roma võidab Leccet 2-1 ja üleöö hakkavad lendama sellised uhked sõnad nagu ''scudetto'', ''CLi kinnilöömine'' jne
                        L-E-C-C-E !!! Tulge nüüd pilvedest alla maapeale tagasi ikka...

                        Kommentaar


                          Sa mängu nägid ikka we? Sisuliselt nagu prussakatele astuti kinga kontsaga peale....

                          Ja ma rääkisin järgmisest aastast kui kullipilguga lugeda, aga Scudetto ja TIM CUP, selline pull ei ole üldse välistatud need kinni lükata see aasta juba, vaadates kuidas teised meie ümber pidevalt libastuvad ja komistavad, kõik võimalused on nö. olemas.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Te astusite ühele liiga viimasele ja hetkel vb et kõige kehvema vormiga meeskonnale peale nagu prussakale jah. Aga kohe tuleb teil oma kingadega astuda natuke suurematele prussakatele peale....remember a small club named milan?
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Milanil on üldse mõni hea keskväljamees? need kaks nime tulid esimesena meelde, neil ei ole Carricku ja Fletcheri sarnaseid super häid mängijaid, lihtsalt ma mõtlesin, et äkki neil on parem keskväi kui teil, aga kui mõtlema hakata, siis jah Romal on parem poolkaitseliin kui Milanil - Superstaar De Rossi, Gago on asjalik vend ja see Bosnia pjanic on super hea löögiga, peaasi, et Perrotta mängu ei saa.
                              Eelmise aasta CL finaalis ei olnud kyll Manul seda küüslaugu ja fletseri klassi kuskil näha, mina nägin ainult seda, et muna seest söödi kana ära ja tibu sai aru, et ennem jõuab tema tallegi muna sees valmis tibuks areneda, kui manu mängijad jalgpalli õpivad mängima.

                              Et suht piinlik oli...aga ma ei väida ka seda, et teile 7-1 kaotada oli piinlik.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                                Eelmise aasta CL finaalis ei olnud kyll Manul seda küüslaugu ja fletseri klassi kuskil näha, mina nägin ainult seda, et muna seest söödi kana ära ja tibu sai aru, et ennem jõuab tema tallegi muna sees valmis tibuks areneda, kui manu mängijad jalgpalli õpivad mängima.

                                Et suht piinlik oli...aga ma ei väida ka seda, et teile 7-1 kaotada oli piinlik.
                                Väike sarkasm, Carrickut ja Fletcherit, peale Vincenti küll keegi maailma klassi poolikute hulka ei loe. ja Pizzarro on suht hea mängija Xaviga päris võrrelda ei anna, aga Itaalia liigas küll üks paremaid söödujagajaid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X