320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Te astusite ühele liiga viimasele ja hetkel vb et kõige kehvema vormiga meeskonnale peale nagu prussakale jah. Aga kohe tuleb teil oma kingadega astuda natuke suurematele prussakatele peale....remember a small club named milan?
    Tuleb tõdeda, et mäng Milaniga oli sama mis astuda oma äsjaostetud läikivate ECCO kingadega suure ja lihava , alles aurava kakahunniku otsa, mis laiutab otse kaupluse peasissekäigu ees ja mida isegi päevinäinud kojamees ei ole nõus oma metskitse juurikatest seotud luua ja paari rublase taaratseki raha eest sõidutee ristmiku poole lükkama, kartes, et mõni noobel härra oma musta mersuga võib selle sita omale ratta koopasse kinnisõita ja valge särgiga härra seda sealt oma läikivate kinganinadega juba puhtaks kopsima ei lähe, seega igal asjal on oma teatav põhjus ja tagajärg, miks alati pasakast ei tühjene (MILAN).
    Mina Romanistana aga lähen Roma keskväljakule tõmban paar kaabet mööda tänavasillutist, nii, et isegi tallaalune hinnasilt tuleb nähtavale ja lähen leotan selle viimsegi pasase väärikuse esimeses konnatiigis lahti, seejärel vilistan esimesele kingapoisile, kes mu kingakesed mesilasvaha ja taruvaiguga läikima lööb.

    sigpic

    Kommentaar


      Su jutu point on siis, et rioma langeb serie-bsse?
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Su jutu point on siis, et rioma langeb serie-bsse?
        Arvad sa, et Berlul oleks üks haige hammas vähem kui Roma langeks Serie B-sse?
        sigpic

        Kommentaar


          Kas usute jõuluimedesse ja suudame turul maha müüa Cicinho, Simplicio, Barusso, Okaka,Taddei, Borriello ja Juan?? Taddei tegi oma elumängu ning kui nii jätkub siis mina hoiaks seda peerukotti veel aastakese. Teisi ma ei ole niipalju jälginud sest otseülekannet ei tehta treeningutest. Juanil alati mingid vabandused mitte mängimiseks,peamiselt hõredad luud ja impotentsus. Minema sellised !!

          Kommentaar




            Maailm on ebaõiglane kuningate suhtes. Ainuke reaalne kuningas siin maailmas ja selline kohtlemine Jumala poolt.
            IRWWWW KUUBIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              http://www.goal.com/en-us/news/86/it...erie-a-trip-to

              Maailm on ebaõiglane kuningate suhtes. Ainuke reaalne kuningas siin maailmas ja selline kohtlemine Jumala poolt.
              Ma olen tegelikult Roma fänn aga ei julge tunnistada.
              Long Live The KING!!!
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                IRW KUUUBIS

                Long live the king.....where? In heaven, in hospital or in morgue?
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Täna on siis esimene võidupüha meil. Pole kaua aega suuri udinese poisse nutmas näinud laginal. Kahju et ise ei näe kuidas bojan meil 1 vs 1 olukorrad ära raiskab aga usun imedesse ja lööb 2 golli. Täna on miinimumiks võit,vähemaga ei lepi !!

                  Kommentaar


                    võtsin just 200€ avanssi, et kõik roma peale lajatada. kindel raha. täna me joome raisk.
                    MIA SAN MIA!

                    Kommentaar


                      Roma (4-3-1-2): 24 Stekelenburg; 77 Cassetti, 44 Kjaer, 5 Heinze, 3 Josè Angel; 23 Greco, 16 De Rossi, 19 Gago; 15 Pjanic; 8 Lamela, 9 Osvaldo. (Bench: 18 Curci, 4 Juan, 11 Taddei, 20 Perrotta, 30 Simplicio, 47 Caprari, 14 Bojan) Coach: Luis Enrique. Banned: none. Booked: Cassetti, Gago. Unavailable: Burdisso, Rosi, Pizarro, Totti, Borini, Borriello.
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Tänased kooseisud peaks olema järgnevad

                        UDINESE (3-5-1-1): Handanovic; Benatia, Danilo, Domizzi; Basta, Isla, Pinzi, Asamoah, Armero; Floro Flores; Di Natale.
                        subs: Padelli, Ferronetti, Badu, Doubai, Pasquale, Fabbrini, Torje.

                        ROMA (4-3-1-2): Stekelenburg; Perrotta, Cassetti, Heinze, Taddei; Greco, De Rossi, Gago; Pjanic; Lamela, Osvaldo.
                        subs: Curci, Juan, Kjaer, Josè Angel, Bojan, Simplicio, Caprari.

                        Udinese mängustiil sobib väga hästi oma võimete testimiseks. Peaks tulema nauditav ja suhteliselt ründele orienteeritud show!
                        FORZAA ROMAA!!!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas moosin2gu Vaata postitust
                          Täna on siis esimene võidupüha meil. Pole kaua aega suuri udinese poisse nutmas näinud laginal. Kahju et ise ei näe kuidas bojan meil 1 vs 1 olukorrad ära raiskab aga usun imedesse ja lööb 2 golli. Täna on miinimumiks võit,vähemaga ei lepi !!
                          Ainukesed kutid, keda nutmas näha on Roma poisid! Kohutav esimene poolaeg Teilt! Peaks nagu kõvasti ründama ja palli hoidma...aga Udinesel oli hoopis õnnest puudus! Roma sai alles esimese poolaja lõpus mingit söötu tõukama hakkata. Poolajal 3 hädist pealelööki. Juani metsa löök, Gago pool kõva olukord ja Pjanici karistuslöök!
                          See pole nüüd küll nagu Romale kohane või kuidas?
                          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                          Kommentaar


                            DI Natale

                            Kommentaar


                              Down to earth
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Rikuti ära ilus reede. Väga kahvatu mäng meie poistelt, kurat võtaks!
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X