320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kohutav kaitseliin Teil ikka! Kjaeri vigastuse järel ikka suur ümmargune null! Juan on veel kaitsemängija Teil aga kes see kloun Taddei on? Vend joostakse üle nagu seisev post.
    Polnud vist Roma päev! Bojan pandi ka lukku Teil ja Enriquel mõteainet on!
    Rossi ja Pjanic ka ikka teisel poolajal mängisid?
    Udinese ründas ka siis edasi, kui seis 2:0. Ei hakanud palli veeretama.
    Meil on sitt seis tabelis aga Teie sellise mänguga küll Euroopa ei jõua!!!
    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

    Kommentaar


      Persse rsk!

      Krdi paras Doktor Perverssuse Imaginaarium oli see mäng.

      Midagi pole parata parem tiim võitis selgelt.Pean tunnistama, et sitt ja mannetu mäng meiepoolt.

      Eks see oli tavapärane tulemus kui Juan meie kaitseliini esindab +2 kolli sisse.Nüüd siis Kjaer ka veel vigan-vagane, et kriis süveneb aina.

      Nukraks teeb endiselt see, et rünnakud kõik sumbuvad, kuni kastini lükatakse ja siis on kõik, ei teata mida enam edasi teha palliga ideed saavad tilgatumaks otsa.

      Kaitse ja rünne olid täna alla igasugust arvestust täna, samuti ei suutnud keskväli palli vallata, mis peaks meie peamine eesmärk olema.Paraku nii on, et suurtemate tiimide vastu pole me suutnud seda ülekaalu keskväljal luua ja sealt tulevadki need kottimised.

      krdi Di Natale saab ühe võimaluse mängu jooksul ja vormistab selle koha väravaks, mitu võimalust aga peavad meie ründaja saama???

      Üldiselt paras rollercoaster, täielik ebastabiilsus. Välja tooks ehk Lamela, kes tahtis teistest ehk vähe rohkem.

      Minu arust jääb Taddei barca stiili jaoks liiga aeglaseks ja kohmakaks, ta võtab palli ja siis hakkab sondeerima ümbrust mida nüüd teha ja teeb oma paar kanget jalaliigutust. Äärtelt ei suutnud me taaskord läbimurda ja keskel ka kui söödeti ründetsooni siis ka omamehed olid pallil ees ja udinese tõmbas romal mänguväljaku ja ruumi väga kokku, et polnud ime, et seal enam sööta ei kanntanud omavahel.Aga ma ei väida, et Taddei oleks olnud kõige kehvem mees väljakul.

      Ja krdi viimane värav sisuliselt 3 vs 1 rünnak, terve kaitseliin oli jälle peata, kurb näha, et kaitses pole asjad sittagi muutunud.

      Vaja oleks tuua äärtele teravust, kasvõi see Pato Rodriguez ja siis kaitseliin, mis juba aastaid lekib ja lekib edasi.
      Ma ei saa aru miks see noor prantslane ei saa kätt proovida paremas äärekaitses.(LOIC NEGO).

      Cicinho-Taddei-Juan-Cassetti-Perrotta, et minu arvates nende meeste aeg on Romas läbi, võiks juba sellest arusaada, ma ei sooviks neid enam tiimis näha.Perrotta veel kannatab välja sest ta viitsib tööd teha ja tema võiks isegi äärekaitsesse panna või kuhu iganes.

      Aga nu peale tänaseid käkke siis aidaa Juan ja ega Kjaer ja Jose Angel polnud ka just kaitsetegevusepeale programmeeritud täna.

      Et oligi täna imelik mäng,et ei olnud nagu kaitset ja rünnet, vähemalt ühtegi üliohtlikku väravavõimalust ei meenu mulle.De Rossi kauglöök ja Juani pealöök nurgakast ja Gago löök ja oligi vist suhtkoht kõik.


      Oodates paremaid aegu....FORZA ROMA!!!
      sigpic

      Kommentaar


        IRWWWWWW KUUBIS
        Panin täna 4 combot trios käärima....või oli 5....aga enamuses oli riomma kaotus....ja nüüd õhtul koju tulles vaatasin paljud siis punaseks olid läinud ÜKSKI................HAHAHAHAHAH keppige endale see totti kollane kostüüm kõrvaauku......You made my Friday evening....
        Noh rääkige kui hea see keskväli ikkagi teil on ja kui võimas see support ikkagi Igelsiasele on?
        Koenf peaks nüüd riommal rekordilisele 30 kukkuma


        FORZA LAZIO!!!!!!!!!!
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
          Tere jälle! Tulin õnne soovima teie suurepärase Meistrite Liiga alagrupi turniiri pärast, saksamaa meistrid!
          Hmm, õnne teilegi suurepärase võidu eest

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
            Rikuti ära ilus reede. Väga kahvatu mäng meie poistelt, kurat võtaks!


            Miks see oli ju lausa võrratu mäng ja lõpu eel lutti saada Palju õnne!
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas Nr.8 Vaata postitust
              Hmm, õnne teilegi suurepärase võidu eest
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                IRWWWWWW KUUBIS
                Panin täna 4 combot trios käärima....või oli 5....aga enamuses oli riomma kaotus....ja nüüd õhtul koju tulles vaatasin paljud siis punaseks olid läinud ÜKSKI................HAHAHAHAHAH keppige endale see totti kollane kostüüm kõrvaauku......You made my Friday evening....
                Noh rääkige kui hea see keskväli ikkagi teil on ja kui võimas see support ikkagi Igelsiasele on?
                Koenf peaks nüüd riommal rekordilisele 30 kukkuma


                FORZA LAZIO!!!!!!!!!!
                No minu ainuke viga oli see,et ma panin udinesele draw no beti,no fakk mis ainete alll ma kammisin,et üldse arvata võisin,et Roma kuskilt siit viigi välja võlub
                Suhkruhaige

                Kommentaar


                  Milanista...me kõik eksime. Eriti kui asi haibitakse julmalt ülesse peale mingi perse kukkunud Lecce võitu. Ma peaaegu panin ka draw no bet...aga siis mõtlesin....mida perset....need vennad on luuserid ja neil pole mingit aimu mida nad seal väljakul teevad.
                  Euroopa liigasse saamine oleks teile nagu CL võit Haledade peenised
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Kuna Lazio väravaid hakkab lööma? Lazio ju see hooaeg pidi tiitli Itaalias võitma!?!?!
                    Sellise mänguga küll mitte. Hernanez vaid üks loob asja ja teised vaid luhtavad kõik võimalused.
                    Miks Cisse ei mängi?
                    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                    Kommentaar


                      Esiteks on selle mehe nimi Hernanes ja teiseks on veel secundo tempo veel ees. Oleme olnu unlucky muud midagi. Rubentuss on samas ka hea meeskond....midagi pole öelda. Ja moment kus Klose oleks 1-1 löönud ja siis vilistab Litsivastu vea....lahe....kus see viga oli???

                      FORZA LAZIO!!!
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Juve on tugev tõesti. Lihtsalt kõva reklaam olnud,et scudetto Laziole see hooaeg. Ei näinud sellist mängu kahjux esimesel poolajal. Loodan,et peab teisel poolajal oma sõnu sööma....
                        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                        Kommentaar


                          Ilus teine poolaeg Teilt! Õnne polnud piisavalt! Hernanes pani hea posti ühe...samas mitu korda hoidis palli üle ka....kui oleks pidanud söötma! Mängu parim Hernanes ja Klose....ja muidugi väravavaht, kes Teid hullemast päästis!
                          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                            kõva reklaam olnud,et scudetto Laziole see hooaeg.
                            No such thing as scudetto Lazio.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Piimameister Oto Raplast mainis, et teiesugused juustukotid sobiksid tema vastavatavasse uude tootmistsehhi nagu augud hiirtejuustu sisse.
                              Sellise markantse ja pisut soolaka väljaütlemisega esines siis mees peale juve-lazio mängu toimunud meeleavaldusel, Uuu lazio Eesti peakontori ees.
                              Väidetavalt tõmbas Uuu peale seda kardina silmini akna ette ja sõi oma Edam tüüpi hollandi leibjuustu saia edasi.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Nazio juustulaks. Hernaanus on ikka täielik FAIL ja noh scudetto ja Nazio..palume nüüd kogu foorumil üks suur naerukramp saada. Juustukad!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X