320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ha, no siis küll

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Kust tead...vb sattusid mulle just sellised lambivennad, kes teavad
      Algselt postitas AndresR Vaata postitust
      Ha, no siis küll

      ääää... :O püüdke ome eraelu ja flirtimine privaatsõnumites ära ajada...
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        ääää... :O püüdke ome eraelu ja flirtimine privaatsõnumites ära ajada...
        Närvid juba enne tänast mängu nii krussis? Õige kah muidugi..

        Kommentaar


          Ja mis cockyns sind see kotib mida teie mõttetu linnarivaali teemas kirjutatatakse. Sa ikka vaata oma As Prussakatörje teemat. Ja ole valmis. UUU peakontor on Euroopa haiglate ühenduse koostööpartner ja hetkel käivad meeletud ettevalmistused tänaseks komöödiaepisoodiks. Mina igatahes enda valmisolekut ei usalda ja hakkan peale viit vaatama komöödiaid nagu "Its all about Mary" "Ghostbusters", "Monkey with her yellow suit" jne. See tõepoolest lõdvestab kõhulihaseid ja hoiab nad valmis. KUID me kõik me kõik loodame, et täna õhtul juhtub ime ja totti oskab täna mängida koos oma 10 ahviga. Kui nad suudaks viigigi teenida siis jääb kogu maailmas ära meeletud traumadehood. Loodame teile vaprad hundid!!!!!! Mina usun, et suudate vähemalt ühe korra selle hooaja jooksul hästi mängida. Litsuga rubentussi ahvid nagu prussakad vastu muru sodiks.

          FORZA RIOMA!!!!!!!!!!!!
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Võimalik tänane algrivistus:

            The Messenger: Stekelenburg, Rosi, De Rossi, Heinze, Taddei, Viviani, Pjanic, Perrotta, Totti, Lamela, Osvaldo
            Gazzetta dello Sport:
            Stekelenburg; Rosi, De Rossi, Heinze, Taddei, Pjanic, Viviani, Perrotta, Totti, Osvaldo, Lamela.
            Corriere dello Sport: Stekelenburg; Rosi, De Rossi, Heinze, Taddei, Perrotta, Viviani, Greco, Pjanic, Totti, Osvaldo

            Corriere della Sera: Stekelenburg; Rosi, De Rossi, Heinze, Taddei, Perrotta, Viviani, Pjanic, Totti, Lamela, Osvaldo
            The Romanist: Stekelenburg, Rosi, De Rossi, Heinze, Taddei, Viviani, Pjanic, Perrotta, Totti, Borriello, Osvaldo
            Time: Stekelenburg; Rosi, De Rossi, Heinze, Taddei, Perrotta, Greco, Pjanic, Totti, Lamela, Osvaldo
            The Republic: Stekelenburg; Rosi, De Rossi, Heinze, Taddei, Perrotta, Viviani, Pjanic, Totti, Borriello, Osvaldo
            Kaitseliin on nii krõll, et lihtsalt ei saa kurvastada.

            Kommentaar


              Ma olen teiega ausad mehed.
              Mõni kord aastas lihtsalt juhtub selline olukord, kus sa pead mõõtma raha tähtust ja aru saama mis on hea panus. Täna läheb suurem summa Juventuse võidu peale. Siin lihtsalt kahjuks pole muid võimalusi. Eks positiivsust otsin selles et vähemalt Milaano tütarklubi on kinnimakstud kohhtunike ja homodest Lazio armupaariga ei tiiruta tabeli tipus....
              Kuid siiski loodan jõuluimele...
              FORZAAA ROOOOMAAA!!!!!!!!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Mina sinu asemel häbeneks silmast peast.. ultra või asi. Isegi Lazio fännidel on suurem usk teie klubisse täna kui soccerneti roma kisakoori tüdrukutel.
                Ei ole te esimene ega viimane klubi, kes vigastuskriisis tabeli liidriga mängib, selline kriisiolukord paneb kõik endast 150% andma, eriti tõelised Gladiaatorid ja Kuningad nagu DDR ja Totti. Borrikas pange ka mängu ja kui everything else fails... siis Osvaldo peaks värske ja tahtmist täis olema. Ei näe variantigi, et Buffon puhaste paberitega pääseks täna õhtul.
                Forza Luis Enrique! Forza Totti! Forza La Maggica!

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Ma olen teiega ausad mehed.
                  Mõni kord aastas lihtsalt juhtub selline olukord, kus sa pead mõõtma raha tähtust ja aru saama mis on hea panus. Täna läheb suurem summa Juventuse võidu peale. Siin lihtsalt kahjuks pole muid võimalusi. Eks positiivsust otsin selles et vähemalt Milaano tütarklubi on kinnimakstud kohhtunike ja homodest Lazio armupaariga ei tiiruta tabeli tipus....
                  Kuid siiski loodan jõuluimele...
                  FORZAAA ROOOOMAAA!!!!!!!!
                  Roma saab täna vähemalt viigi.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    täna on päev kui Mänju fännid on Chelsea poolt ja Nazio fännid on Roma poolt!? Pühamüristus ja trolololooo. Ma ostan täna loteriipileti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                      . Eile lõi Rocchi, mõni teine mäng lööb Klose, Cisse või Sculli või minupoolest kasvõi Tare ise kui vaja.
                      Iseenda tsiteerimine on halb toon, aga kord aastas võib erandi teha
                      Klose 2 väravat ja assist, mängides poolvigasena juba alates viimasest NT mängust. Ok poolvigane on liialdus, aga füüsiline vorm on kaugel 100%st. Tare asemel lõi Cana oma esimese Serie A värava, Tare värav oleks niikuinii illegaalne olnud ja lugemata jäetud niiet mõistlik lahendus. Laupäeva õhtul võis nt Milani ja Napoli fännidele väga naljakas tunduda, et Lazio oli nii õnnelik Leccest saadud raske võidu üle... enam vist nii väga naljakas ei olegi. Serie A võlu on just sellised mängud, kedagi ei saa minna mütsi ja nimedega platsil lööma, eriti võõrsilmängus. Loodetavasti pealinna amerikaniseerunud meeskond võtab õppust meeskondadest nagu Bologna ja Novara ja annab Juventusele kõva lahingu ja tabeliseis muutub hoobilt ülipõnevaks.

                      Tervitan Di Vaiot, Carrizot ja Podolskit.
                      EI tervita G.Rocchit, Lecce staadioni hooldusmeeskonda ja emodest Lazio fänne (omg we got only 3 points away again.. Reja out, Hernanes out, Lotito out)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                        Mina sinu asemel häbeneks silmast peast.. ultra või asi. Isegi Lazio fännidel on suurem usk teie klubisse täna kui soccerneti roma kisakoori tüdrukutel.
                        Ei ole te esimene ega viimane klubi, kes vigastuskriisis tabeli liidriga mängib, selline kriisiolukord paneb kõik endast 150% andma, eriti tõelised Gladiaatorid ja Kuningad nagu DDR ja Totti. Borrikas pange ka mängu ja kui everything else fails... siis Osvaldo peaks värske ja tahtmist täis olema. Ei näe variantigi, et Buffon puhaste paberitega pääseks täna õhtul.
                        Forza Luis Enrique! Forza Totti! Forza La Maggica!
                        DUUUUUUUUUUUUUUUUUUBEL!!!!!!!!!!!!! (v.a see koht -Isegi Lazio fännidel on suurem usk teie klubisse täna kui soccerneti roma kisakoori tüdrukutel.) Ärme kasuta mitmusi eksole Hr. Vändetta.

                        Cocky müüks oma ema ka maha kui triobetis korralik koef. oleks. Minu usk pole mitte kuhugi kadunud, täna jäävad kõik 3 punkti Olimpicole! Ma sööks oma mütsi ka ära selle peale, kui see poleks kiire nädalavahetusega oma teed läinud. Hundid on näljasemad kui kunagi varem! FORZA ROMA!!!
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Ma eelistaks oma 400 eurisele panusele Rooma ainukese tippklubi võitu, ausõna. Aga igaljuhul olen mina täna võidumees
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Ma olen teiega ausad mehed.
                            Mõni kord aastas lihtsalt juhtub selline olukord, kus sa pead mõõtma raha tähtust ja aru saama mis on hea panus. Täna läheb suurem summa Juventuse võidu peale. Siin lihtsalt kahjuks pole muid võimalusi. Eks positiivsust otsin selles et vähemalt Milaano tütarklubi on kinnimakstud kohhtunike ja homodest Lazio armupaariga ei tiiruta tabeli tipus....
                            Kuid siiski loodan jõuluimele...
                            FORZAAA ROOOOMAAA!!!!!!!!
                            Nu Countil on täna õige suhtumine pean tunnistama, näha, et mehel on pea õiges kohas ja mõte töötab.

                            Kuidas säilitada õhtuks meeleolu?

                            A: Juve võidab ja Count paneb mõnusa pappi tasku ja kuna me ei oota Romalt imesid sellise koosseisuga siis raha laks teeb ikka rõõmsaks.

                            B: Roma võidab, count paneb ikka nutsu tasku+mõnus feeling pealekauba.

                            C: Mäng jääb viiki ja count naerab kõigile habemesse, kes siin viiki ennustasid ja panevad pihensit, et neil oli õigus ja neil on selgeltnägija võimed....sitta need eurod!

                            Asi selles, et sellise koosseisuga ei oota keegi meilt midagi, kuigi jh enamus püüavad siin provotseerida ja meid leili ajada, kena katse muidugi, panna meid siin suuri sõnu tegema. Aga Roomlased oskavad olla ka sellistes olukordades väljapeetud.

                            Selline huvitav ja eksperimenteeriv koosseis, mul on usku sellesse, vaadates neid variatsioone paberil siis ütleks, et viik on vägagi võimalik ja kui Juvel juhtub halb päev olema siis Tottiga eesotsas võib kõike juhtuda.

                            Peamine on, et saaks Possessioni enda kätte, siis on Juvelased meil nagu Zebra korjused hammasta vahel, sest Pirlo ilma pallita on nagu kaamli küür ilma veeta.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                              Peamine on, et saaks Possessioni enda kätte
                              Rodrigo aitab!

                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Mõni kord aastas lihtsalt juhtub selline olukord, kus sa pead mõõtma raha tähtust ja aru saama mis on hea panus. Täna läheb suurem summa Juventuse võidu peale.
                                Ilus count, ilus Tõeline klass !
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X