320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nah
    keerutab vaid tolmu üles, et vännid bitch-o-meetri madalamaks keeraksid

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Ütle ausõna...olles sügavas agoonias, mis kuradi jooki sa täna limpsisid? Tuleb seda jama nagu virtsa lehma per*sest.


      Tead UUU ega pask ujub ikka lõpuks pinnale, samamoodi nagu Calciopoli. Mis sa teed kui Lazio suurest vihast, mis vihast pigem saamatusest "SUURT IMPERAATORIT" enda klubisse meelitada-keelitada kukkus haledalt läbi ja siis mõeldigi välja plaan kuidas oma emaklubile kättemaksta.

      Ei pea kaugelt otsima videlõiku, kus Tottil sisuliselt Tanksaapaga vastu kulmunärvi astuti.

      See on julm, ripute meie emahundi tissi nibu otsas oma terava ja tõreda kotkanokaga ja siis hammustate sisuliselt toitja kätt, antud juhul siis piimapumba tissi, ime, et te pole automatiseerinud seda tegevust veel, nagu enamikes piimakarja lautades eestimaa nurkades.





      Hetkel on siis level 1 ehk siis käsitsi-noka lüps.

      Level 2 on selline:

      Level 3 : Täisautomatiseeritud

      Need on FAKTID!*


      * Kuula seda lugu ja vaata seda videot Adrianost kus ta viga saab.... Kas ei tule pisar silmile oma nii armastatud klubi Nazio koletute tegude pärast? Fännid on ju need kes lõpuks kannatavad!


      Ja nüüd kõik koos:
      1)
      Hey baby when we are together
      Doin things
      That we love
      Everytime your near
      I feel like im in heaven
      Feeling high
      I dont want to let go girl
      I just need you to know girl
      2)
      I dont wanna run away baby
      Your the one i need tonight
      No promises
      Baby
      Now I need to hold you tight
      I just wanna die in your arms
      Here tonight


      Mees tahtis joosta ja lennata nagu ingel ja skoorida peale vasaku jala ka parema jalaga....aga mida teie tegite?

      Panite mehe nagu põrsa pimedasse lauta tabaluku taha ja nüüd ta siis jooksebki oma 2 korda 2 künas.

      Aitäh!
      sigpic

      Kommentaar


        Palun.....pigem tegime karuteene teile....mõtle kui teil oleks ründeduo Poojunn-AdriMac
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          00:40
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
            Ma annan teile tšeki Chivu nimega. Mütsi saate tasuta kaasa. Pole teil mingit Corlukat vaja.
            Võime ühe hooaja Chivu mütsid osta ka Teile...
            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
              Võime ühe hooaja Chivu mütsid osta ka Teile...
              Nagu teil rahaga laristada oleks !
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Nagu teil rahaga laristada oleks !
                Selle mütsi maksaks fännid kinni...pea asi,et mehest lahti saab!
                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                Kommentaar


                  Ei olnud see väga kaua aega tagasi kui kõik Interi fännid kiljusid rõõmust kui Chivu meilt teile läks...who's the biatch now?
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                    Ründest rääkides, minu meelest poleks Luis Fabiano halb valik. Meil oleks just vaja hetkel meest, kes oleks üliohtlik alati kastis ja suudaks pallid väravasse surmata, hetkel ju meil kastis lõpevad kõik ideed otsa, siis selle taustal ongi vaja meest, kes võtab ja istutab nahkkera võrku nii, et see sinna ka jääb nagu "kilumari kilumari kirsavoi".

                    Rossi oleks muidu väga vinge ründeliini, kuid ma ei tea mis peaks olema põhjus, miks Villareal peaks temast loobuma, hinnasilt oleks ka ilmselt paras kirves ja hetkel ei oleks otstarbekas kedagi lambist väljaosta eriti kolossaalsete summade eest.

                    Ei istu need Fabianod, Nilmarid, Neymarid jne absoluutselt mitte. Rossi oleks kõige ideaalsem mees üldse!(olen teadlik faktist et ta on hetkel vigastatud) Paremini ei saakski minna, aga koefitsent et see juhtub on nii imeväike et isegi Count ei paneks selle peale raha mängu.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Ma soovinin jõuluvanalt, et totti kuningas jääks ikka romasse. Muidu on katastroof tulekul...MUIDU tuleb tema positsioonile keegi, kes päriselt ka mängida oskab.
                      Ja mis puutub Chivu teemasse siis printeri rotid pigistasid temast parima välja...kaltsu saate teie ju endale tagasi. Ehk ostate teise klubi mädanenud väljaheiteid endale. Aga näe Lazio näide on palju ilusam. A.Nesta tuleks kasvõi uuel hooajal oma karjääri ikkagi Laziosse lõpetama, ta on endiselt tase.
                      Chivu metafooriline toiduahel siis.

                      Chivu-edaspidi mandariin

                      Mandariin/Rioma->Mandariin/Inter->söödud/seeditud/väljundatud haisev fekaal/Rioma
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Corluka on jah sihikul, kuigi minu arvates on ta liiga kivijalg ja äärel ta tervausi väga looma ei hakkaks, aga kaitses peaks hakkama saama. Siis on veel samale positsioonile vaadatud Jan Votenburgi , Stekelenburgile tuttav mees. Boriello suund on vist saksamaale minemas...Ja ründesse meil minu teada pole kedagi vaja? Olemas on ju Serie A Parim tipukad Osvaldo ja Totti, Saapamaa parimad CF/wingerid, Bojan , Borini , Lamela. Nende taga on veel Pjanicid jne. Ühesõnaga oste oleks vaja ikak sinna kaitsefaasi, küll Osvaldo juba muretseb ülejäänud probleemide pärast!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Nazio - Atletico Madrid!!! Hispaania vingeim klubi vs Itaalia kõige nõmedam klubi! Nalja hakkab saama! AUPA ATLETI!
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Loosikäsi on tõmmanud fantastilise, kirgi kütva ja põneva vastasseisu - pealinnad omavahel.
                            Tõeliselt suurepärane loos, mitte kergeim aga kahtlemata vihane duell. Arvestades siinseid meeleolusid, Giallorossi Rome, are you with me ??????
                            Forza Atleeti !!!!! Viva Los Colchoneros !!!!
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Kahju, et Manut ega Cityt ei tulnud. No feim no glory...nüüd tuleb mängud lihtsalt läbi mängida selle mõttetu saastaga. Ma olen seda atleticomadridi kuskilt kuulnud...krt ei tule praegu meelde. Aga saab mõnus olema läbi peksta nii atletico peenised kui ka nende "sõpradest" kääbusklubilasi riommakaid. Primavera poistele tööd natuke.

                              FORZA LAZIO!!!
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Kui see mudilaskoor on teie vägevad ultrad, siis vähemalt tribüünidel lauldakse teid maa alla
                                Soliidne loos tõesti, Madrid vs Roma. Ootame atleticomadridilt siis korraliku previewd kui actioniks läheb. Esialgu puusalt pakuks, et AM on edasipääsu suhtes kuskil 60-40 favoriit, aga playoffides võib kõike juhtuda... Peaasi et ikka korralikku möllu ja tulevärki oleks mängudes sees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X