320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Leidsin midagi huvitavat ajaviiteks lugemiseks. Kiirelt saab küll otsa http://www.zonalmarking.net/2011/12/...ics-barcelona/

      Kommentaar


        Esimeste poolaegade järgi oleme edasi...elbowKozak avas skoori. Cisse on minu subjektiivse arvamuse kohaselt väga viis. Ja vana hea scullifuck on fuckface nagu ikka.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Nojah...sõna veel ära, sculli 2-0. Cisse ei ole ikka hea
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Tublid.
            sigpic

            Kommentaar


              Lazio edasi. Aitäh Zurich!!!!!!!!!!!!


              FORZA LAZIO!!!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Hea töö!
                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                Kommentaar


                  Sportingule astusime peale nagu prussakale!!!!!!Juhu rioma style win!!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    nagu ma mängu statistikast välja loen, siis Sporting mängis enamjaolt vahetusmeestega ja Lazio siis suht oma tugevaimas koosseisus. Sportingule oligi seda mängu rohkem vaja lihtsalt ära mängida
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Tere lorenzo. Su statistika esimene pool on tõene. Sportingul polnud vaja võita ega viigistada. Kas neil olid noored, seda ma ka ei tea...tugev klubi kuid mudaliigast ja who the fuck is sporting lisbon anyway!!!
                      Mis puutub, aga Lazio algkoosseisu siis eksid pojakene. Täna oli õhus ka võimalus, et Lazio edasipääsu väga ei oodanudki. Väljakule mindi vägagi ründava koosseisuga ja vaadates meie vigastusi siis on raske mingit mega koosseisu välja panna.
                      Fakti, et Reja läks õnnele välja oli Radu ja Konko välja jätmine. Äärt mängis primavera Cavanda. Väravas Bizzarri Mängu 85 minutil tuli väljakule Klose ja üks vahetusest oli samuti primavera.
                      Ühesõnaga polnud isegi vigastusi arvestades Lazio parim koosseis, kui loodi hulgaliselt võimalusi ja tänu Zurichile oleme edasi.

                      NON MOLLARE MAI!!!!!!!
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Miks te oma suurima staari alles 85' sisse tõite? Oli vaja teda üldse narrida need viimased minutid? Itaalia jalgpalli mõttes muidugi väga hea et edasi saite! Tublid olete! Viimase 10 aasta suurim saavutus Laziol(kui viimane derby välja jätta(W))! MänkU võiks oma sitase meeskonnaga teile nüüd vastu tulla ja ROMA 7-1 kaotus ei oleks enam meie linna suurim häving.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Ma isiklikult ei oleks pahane, kui vastaseks tuleks Manu või City. Vahet pole. Tuleb kes tuleb. Reja ei karda oma meestega kedagi.
                          Mis puutub Klose 85. minutil mängu lülitamisega ei ole vast muud, kui aja raiskamisega. Kuna Hernanes oli välja võetud siis oli vaja väljakule jätta mõni kindel tehniline äss.
                          Kuna loosimine on?

                          Forza!!!!
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            Tere lorenzo. Su statistika esimene pool on tõene. Sportingul polnud vaja võita ega viigistada. Kas neil olid noored, seda ma ka ei tea...tugev klubi kuid mudaliigast ja who the fuck is sporting lisbon anyway!!!
                            Mis puutub, aga Lazio algkoosseisu siis eksid pojakene. Täna oli õhus ka võimalus, et Lazio edasipääsu väga ei oodanudki. Väljakule mindi vägagi ründava koosseisuga ja vaadates meie vigastusi siis on raske mingit mega koosseisu välja panna.
                            Fakti, et Reja läks õnnele välja oli Radu ja Konko välja jätmine. Äärt mängis primavera Cavanda. Väravas Bizzarri Mängu 85 minutil tuli väljakule Klose ja üks vahetusest oli samuti primavera.
                            Ühesõnaga polnud isegi vigastusi arvestades Lazio parim koosseis, kui loodi hulgaliselt võimalusi ja tänu Zurichile oleme edasi.

                            NON MOLLARE MAI!!!!!!!

                            Ma selle jutu peale sooviks, et te saaks Porto vastaseks ja "mudaliiga" sats näitaks teile koha kätte. Mulle Lazio väga istub, kuna Miro teeb seal head mängu, aga huupi lahmimine selleks, et lahmida on lihtsalt liiga nõme.

                            Kommentaar


                              Ära nüüd nutma hakka. See on UUU-style...tõmmata ülesse emotsioone ja pinget. Ja Serie-A kõrval on Portugali liiga muda mis muda. Sama ka Hispaania...need kahe klubi duelle väga ei viitsi vaadata.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Järjest rohkem muutub tõenäolisemaks, et Vedran Corluka tuukase talvel. Mulle alati väga sümpaatne mängija olnud, ja tooks natuke kindlust sinna tagaliini meile. Ühe korraliku ründaja võiks ka veel hankida ja palun mitte Luis Fabianot või Nilmarit!
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X