320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Ei saa Serie-As hakkama? No ma ütleks, et Lazio saab hakkama küll.
    Mul on pigem sulle üks vastuväide....minuarust ei saa te oma superprojektiga absoluutselt isegi ühel rindel(serie-a) hakkama. Olete ikka mõnus luuserite kari.
    Ning kas tõesti de pussy ei taha derbyt ka kaasa teha? Irw homod.
    Tuletan ka sulle rotti meelde, et kui CL saame siis tuleb kindlasti uusi mehi juurde. Praegu langes kaitse vigastuste ohvriks ja varumehed kaitsesse on tõesti nutma panevad. Terve ründe ja keskvälja kohta seda öelda ei saaks.

    FORZA LAZIO!!!
    Loodame, et muudame fakti ja võidame underdogi staatuses homokarja järgmises voorus.
    Keegi ei garanteeri, et selline asi ei või juhtuda järgmine aasta kui te isegi peaks pääsema CL-i.

    Mis te CL-i pääsemise puhul vahetate terve meeskonna välja? Peale paari mängumehe sisuliselt on kõik ülejäänu saast ja need paar tükki lõpetavad ka lähima paari aasta jooksul karjääri.

    Saite põhimõtteliselt Hispaania 9-nda koha satsi käest ilma seebita, nagu count tavatseb öelda,ma ei kujuta ette mis siis tase kõrgemal juhtuma hakkaks, mõelge nüüd ise natuke reaalsemalt ?!

    Kas te tõesti arvate, et Lotito on mingi miljonär w?

    Ma nagu hetkel südamest üritan teid maapeale tuua, et kukkumine väga valus poleks, kuid tundub, et mu hääl kajab vastu nagu 5-kordsete majade vahel.
    Tundub, et igaüks peab oma vitsad ise kättesaama, saan aru, et te loodate Mauno Pizzarrate milleeniumi üleminekutehingust kasseerida itaalia liiga ajaloo suurima pappi, kuid peate siiski ka sellele omast taskust juurde plekkima, et Honda pealinna meelitada.

    Tasuta tsirkust on alati meeldiv jälgida, eriti kui pooled trupi liikmetest on dresseeritud metsloomad.
    sigpic

    Kommentaar


      Kõige hullem on, et kommenteerib CL hakkama saamise kohta vend kelle klubi raiskas 100 milli suvel täielike ahjualuste peale ja TE EI SAA absoluutselt hakkama isegi mitte Serie-As. Mingist CL ei tasu üldse juttu teha. Kapiiizzz?
      Aga seda juttu saame meie küll teha. Ja tuletan meelde, et kui poleks seda vigastuste lainet tulnud oleksime Atleticole ka kanni keeranud. KUID nagu ise näed...isegi printeri paadunud fännid sooviksid pigem 8. lõpetada kui EL. Nii, et kui on CL kaalul siis CL it is.
      Vaata meie parimat algrivistust ja siis tule kõvatama siia. Me oleme peale ilani ja rubentussi järel kindlasti kolmas parim algkoosseis.
      Aga meil napib vahetusmehi ja usun, et kui Lotito Rejale seda kindlust ei anna siis suvel treener lahkub ka. Kindlasti ostetakse abiväge juurde kui CL saame ja see ei eelda 11 meest juustukott.
      Ma ise ennustan natuke tulevikku, et kui peaks Iglesias oma pedekarjaga Laziolt suhu saama siis see konn teil sealt lendab ka. Häbiplekk pealinnas...since 1927
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Uuu, sa oled nagu keskerakonna liige, kelle põhiargumendiks on: "Aga vaadake mida teised teevad" Roma eeskisajatel on kordki õigus.

        Kommentaar


          Seda ju teavad kõik, miks Rejal järsku nii kiire Roomast põgenemisega hakkas! Kui Pathetico Madridile kaotust andestatakse ja isegi Palermolt ilma seebita 5:0 võtmine antakse andeks siis see 50 eurisest litsist üle käimine mis 4ndal märtsil korda saadetakse... Reja ei pääse elusalt Rooma linnast , kui just helikopterit ei rendi , mis ta Stadio Olimpicolt minema viiks. Hundid kisuvad selle kondise koolibri nii kiirelt juppideks ... ja kuigi Serie B meeskonna võitmine ei anna CL heitluses väga midagi juurde, siis oma taandarenenud venda võita teeb ikka tuju paremaks ja Luis Enriike võib veel päevakese kauem tööl olla.
          NEELAKE ALLA!!! (ja ma julgen selel lause siia kirjutada nädal ennem mängu algust, vendetta ja Uuu ja co. ootavad alati ära mängu lõpu ja mängujärgsed pressikad ja kaks päeva hiljem kirjutatud kokkuvõtted, ennem kui julgevad sõna võtma hakata üldse kunagi)

          FORZA ROOOOMAAA!!!!!

          e: aja naised ühissaunas rääkisid et härra Montella isiklikult on avaldanud suurt muret, et Borini nimeline noormees võib tema skoorimis rekordi selle taandarennud kasuvenna vastu üle lüüa 4ndal...
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Kindlasti ostetakse abiväge juurde kui CL saame ja see ei eelda 11 meest juustukott.
            Räägiksime nüüd äkki asjast ilma haukumise ja lapsikute solvangute loopimiseta.
            Palun ütle mulle, mis variant on Lotito praegust üleminekupoliitikat arvestades panna uueks hooajaks kokku tiim, mis oleks võimeline konkureerima kasvõi Euroopa Liigas, et üle 10 aasta ka Itaaliale reitingusse rohkem kui 10 punkti tuua?
            Nagu sa kindlasti oled ka lugenud, siis Swiss Ramble blogis oli sügisel huvitav artikkel, kus peakirjast leiame küsimärgi ja artikli sisus leidub neid seoses Lotito ja tema suhtumisega üsna mitmeid. Ma saan aru, et sinu ja teise siinsete fännide usk paremasse tulevikku on vankumatu ja arvate, et Lotito luhvtitab nüüd äkki mõnuga oma miljoneid, siis tekib küsimus, et miks ta seda senimaani pole teinud?
            Sellel hooajal on hakkama pandud ligi 30 milli, aga samas müüdud meeste eest saadud peaaegu sama kopikas. Euroopa Liigas ei suudetud eriti midagi teha ja ka Serie A's seis möödunud hooajaga võrreldes eriti ei paista erinevat.
            Huvitav oleks teada, keda uuel hooajal suure hooaga müüma hakatakse, et raamatupidamist Lotito jaoks rahuldavas seisus hoida?

            Täitsa huvitav oleks lugeda põhjendatud arvamust, miks te ikka arvate, et Cl'i pääsemisel nüüd äkki Lotito rahakraanid avab?
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Võrreldes eelmise aastaga on Serie-A palju tasavägisem ehk siis tugevam. FS2000 on muidugi prügiks muutunud, aga see-eest on esile kerkinud Palermo, Catania, Genoa näiteks.
              Ja miks ma loodan, et Lotito koer oma rahakoti avab on see, et CL liigub feimi ja sulli. Ootasin isegi EL mängu Adletigo Matritika kes halenaljakalt Barca/unicefilt kodus suhu sai, aga peab tõdema, et Olimpico oli tühi ja tõesti tekib küsimus Who the fuck is Europa League. Alagrupist edasi saades saab enam-vähem nutsu muidugi kätte. Riommale oli see muidugi kopikas ja võeti kohe Scudetto sihikule. Neil isegi õnnestuks see saada, kui kõik 6 eespool olevat meeskonda calciopoli kaela saaks.
              Nii teemasse. CL=money ja isegi selline kaltsukott nagu Lotito vast avab rahakoti. Kui jaanuaris välja laenatud meestest saaks lahti ja isegi raha on meie rahaline seis ikka ulmeliselt kena. Kindlasti müüakse veel Cana maha jne. Stendardo peakski tagasi liikuma, et ei juhtuks sellist jama nagu praegu.
              Ja kui üks riomma homo siin väitis, et meil paar venda on kes midaig oskavad ja need ka pensionile lähevad siis eksid.
              Võtta meie parimad siis kõigil on küllalt proffesionaalsust, et üks hooaeg ka kõige vanematel kõrgetasemeliselt läbi ajada. Räägin siis nimedest nagu Brocchi, Mauri, Klose, Rocchi, Biava, Dias.
              Ütleme nii, et CL tulekuga oleks üks 5 uut head meest vaja. Ja meeskonna saab ehitada mõistusega ka ülesse mitte nagu meie naabrid oma perse ja burgerirasvas ligunenud dollaritega tegid. Täielik fail.

              Ma panen siia meie parima algrivistuse jättes Lulici ja Brocchi välja:

              Marchetti
              Radu Biava Dias Konko
              Matuzalem Ledesma
              Gonzalez Hernanes Mauri
              Klose

              Need viis uut meest kõige hullematele positsioonidele aitaks sellel rivistusel stabiilselt terve ja vormis ka püsida. Kui keegi ei puuduks oleksime praegu Serie-A liidrid. Aga see on oleks-poleks ja Lotito ahv.


              FORZA LAZIO!!!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Võrreldes eelmise aastaga on Serie-A palju tasavägisem ehk siis tugevam. FS2000 on muidugi prügiks muutunud, aga see-eest on esile kerkinud Palermo, Catania, Genoa näiteks.
                Are you fucking serious?

                Palermo ja Catania on endiselt midtable satsid ning Genoa väravatevahe on halvem kui Leccel.

                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Võtta meie parimad siis kõigil on küllalt proffesionaalsust, et üks hooaeg ka kõige vanematel kõrgetasemeliselt läbi ajada. Räägin siis nimedest nagu Brocchi, Mauri, Klose, Rocchi, Biava, Dias.
                Meeste vanus aasta pärast:
                Brocchi 37, Rocchi 35, Biava 35, Klose 34, Dias 33, Mauri 33

                Söö vähem seeni, kui arvad, kõik need mehed järgmine hooaeg hakkama saavad.

                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Kui keegi ei puuduks oleksime praegu Serie-A liidrid.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Miks ma küll lootsin, et suure Lazio fänni poolt tuleb mingit arukamat teksti.
                  Kui jutust käivad läbi sõnad Roma ja FS2000, siis on juba teada, et järjekordne väärtusetu prügikastilugu jälle valmis vorbitud.


                  FS2000 - First Scudetto 2000?
                  Lazio sai 2000 küll Scudetto, aga see polnud päris esimene, seega oma lemmiklubi kutsuda FS2000 on üsna jabur. Prügikast pole muidugi kaugel, seega selle koha pealt on sul õigus
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Alustame Maarekiga.
                    Suhteliselt suva mida arvad mu jutust. No arusaadavalt oled kade ja eks agoonias fännil(mainin igaks juhuks ära, et sinul) tekivad seal peas olevas hernes ja aurusudus igasugu mõtteid ja väiteid. Saan sust aru. Muideks FS2000 on lühend Florentina Soccer 2000 ehk klubi, mis läks pankrotti ja mis alustas uuesti ja mille ajalugu on vähem kui Tartu Tammekal. Ja noh vb te ajalugu saab korraliku põntsu juba see hooaeg, kui lahkutakse kõrgliigast ja nagu kommentaator ütles, veeretavad sellised nimed nagu Montolivo ja Vargas seda palli viimast korda lillade homode eest.
                    Tofoa.
                    Are you fucking serious juustubag.
                    Võrdle nüüd Serie-Ad La ligaga või Premieriga. Vahet pole, et inter ja riomma on täielikud outsiderid on nad siiski omal positsoonil liidrile kõvast lähemal kui premieris näiteks.
                    Sa siin mõnitavalt ei usu, et keegi neist vanematest meestest ei peaks korralikku aastat vastu? Ma usun, et sina kui luuserube fänn ei ole mingi ekspert selleks. Vaata kui vanalt milani vennad ikka kõrgetasemelisetl mängivad. Ja kas surm-Pirlo pole ka kohe 33...väga noor vend teil playmakeriks.
                    Kui sul natuke mõistust peas on siis saad ise ka aru, et kõik need vanemad mehed hakkavad vähem mänguaega saama, kui võivad periooditi olla ka algrivistuses, kuid aina rohkem saavad neist korralikud back-upid või subid.
                    Tommaso Rocchi najal me ei ela juba mõnda aega, kuid igale klubile kulub ära sellise kogemusega ründemees, kes meid on korduvalt päästnud ja ei imestaks kui tuleb Klose asemel derbys sisse ja hakkab skoorima.
                    Ja mängida on veel palju. Küll te veel ennast täis situte...tänu vähestele mängudele on teil vigastused ära jäänud ja tänu sellele oletegi omaarust revolutsiooniklubi. Tahaks näha kas teil suvel seda krõbisevat ka jätkub, et kahel rindel hästi esineda. Muidugi peab mainima, et kohtunikud pole teid mitte mingil moel soosinud....ohhh jumal seda kindlasti mitte...

                    MERDA RIOMMA, RUBENDUSS E FS2000!!!!!!!!!
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Rocchi ja tema sohipoeg Brocchi....ja siis veel see Brocchi ja tema sohipoeg Rocchi.Tõesti need on mehed kelle ümber ehitada Scudetto ja CL tiitlit jahtima minev meeskond.

                      Kui Cana,Stankeevitsputs,Cisse,Candreva,Lulic,Klose,Al faro,Sculli,Konko ei ole mehed kes suudaksid teid Scudettoni või vähemalt Euroopa liiga võiduni viia, siis mis summadest suvel jutt käib ja mis krdi klassist need mehed olema peaksid? (nö need 5 imemeest, kes rahuldaksid teie majanduspoliitilisi vaateid, samas ka klassi mis lubaks Cl-is kõrgete kohtade eest võidelda)


                      Ma sain aru, et põhimõtteliselt talvel otsiti ühte meest ja selleks oli ka Honda, kelle eest oldi nõus viimnegi kopikas lauale lööma, tundus suht selline meeleheitlik üritus olema Tare poolt.

                      Mina näen teie praegust seisu sellisena, et kuna teil on pool meeskonda nö. Best before ületanud, siis paari aasta pärast on seis selline, et need vanuri on transformeerunud pingipoisteks ja uued õpilased ilma kogemuseta harjutavad väljakul kätt ja ka nende vigastuste korral peavad vanad rondid kargu alla ajama, selline surnud ring kipub olema, paraku teie nö hästimajandamine viib selleni lõppude lõpuks.
                      Noorte meestega paratamatult käib kaasas rollercoaster efekt, eriti kui meeskond on noor, seda võite ju meie pealt jälgida. Head ja küpsed mehed maksavad, samuti väga talendikad ja haibitud noored on suhteliselt kuum aga kallis kaup.
                      Seega kui lähtun Lotito põhimõtetest siis pizzapoisist tuleb vormida sisuliselt jalgpallur.

                      Rääkides Romast, siis sinu väidetud 100 milli on küll, sealt samast peldiku potist lahtise käega võetud, kus sa tihtipeale masendushoogusid veedad.
                      Riise-Menez-Vucinic-Baptista ja paar meest veel tõid ikka mingi kopika.Mingist müstilisest raha laristamisest küll juttu pole olnud, ma leian, et Sabatini on väga mõistlikke diile teinud, meeste hinna ja materjali suhe pole ka üldse mitte halb, seda on näidanud paar väga head mängu, et potentsiaal on tohutu.

                      Heida korragi WC-s kakides PENTHOUSE käest ja mõtle mu sõnade peale!
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ma lihtsalt loodan et peale pühapäevast mängu härra Uuu oma peldikusse jälle ära ei upu ja neljaks nädalaks foorumist ära ei kao koos oma pruudi vendettaga. Muu jutt on nii ebaoluline. Isegi 10 aastased ManU fännid saavad aru et Nazio kõlbab aind Serie C-sse ja seal jõuaks nende vanuritega kõik tiitlid võita, peale Coppa...ma ei tea msi tiitleid seal täpselt jagatakse , aga materjali teil on.
                        Aga ühesõnaga ärge siis palun peldikusse kinni jääge kui see saun tuleb. Montella on üldjuhul sõnapidaja mees ja Borini over 4.5 goals on reaalsus!
                        Lohutuseks võite kasutada oma uue liikme, orbikjaaltaama, pakutud pilti veel kõndivast kotkast hahahahahha Lazio hahahahahahahaahh
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Lohutuseks võite kasutada oma uue liikme, orbikjaaltaama, pakutud pilti veel kõndivast kotkast
                          Ah mine sa ka perse

                          Kommentaar


                            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                            Mingist müstilisest raha laristamisest küll juttu pole olnud, ma leian, et Sabatini on väga mõistlikke diile teinud, meeste hinna ja materjali suhe pole ka üldse mitte halb.

                            Heida korragi WC-s kakides PENTHOUSE käest ja mõtle mu sõnade peale!
                            Tere Ftotti. 100 milli on lihtsalt ilusam number. Kuna ma ei usalda väga sinu teadmisi numbritest ja muudest faktidest peale Kingi ja Kingsizeburgeri personaalsete statside, siis olgu need numbrid siinkohal veelkord üle korratud ja punaseks tehtud seal kus vaja. Olgu seejuures ära mainitud, et täpselt sendipealt ei saa me neid numbreid kunagi teada, aga suurusjärgud on üsna täpsed ja ilmekad (allikas transfermarkt)

                            2011 suve üleminekud:

                            SS LAZIO
                            Transfer revenue: 27 500 000 EUR
                            Transfer expenditures: 29 000 000 EUR

                            Total -1 500 000 EUR

                            AS ROMA
                            Transfer revenue: 27 000 000 EUR
                            Transfer expenditures: 86 500 000 EUR

                            Total -59 500 000 EUR


                            100 milli ei tule kokku, kui me veel haletsusest Bojani diili maha võtame, siis summa jääb endiselt päris kobe teiste klubidega võrreldes, TULEMUST aga paraku seni napib. Tegelikult see Lazioga võrdlemine on üldse väga debiilne, klubide idee majandamisest on lihtsalt nii erinev, Šveits vs Kreeka. Võrrelge ennast pigem Napoliga, kes on ka investeerinud kõvasti, neil on raha mida kulutada ja on ka tulemused ette näidata. Borini on kindlasti hea diil olnud, üksikuid sähvatusi on olnud ka Lamelal ja suurte mööndustega ka Pjanicil ja Ossil, natuke vähe ei ole selle raha eest? Kui mind ei usu, siis uskuge Sabatinit. Kui Sabatini ütleb, et ta ei ole meeskonnaga rahul tähendab see vaid üht - pead hakkavad lendama tsirkuses.

                            Loo moraal. Punktid liigatabelisse tekivad võidetud mängude eest. Ja praeguse Serie A taseme juures saab targa juhtimise korral ka üsna väikeste kulutustega euroopa kohtadele. Roma fännid meenutavad tüüpilisi uusrikkaid. Karjuvad üle aia naabrile, et kuule jobu miks sa laenu ei võta, näe võtsin just Hummeri liisingusse, sitaks odav ja hea üle haljasala tõmmata kui vaja. Naisele võtsime roosa Range Roveri, jumala mõistlik ju.





                            Tofoa ja bocky on raskemad juhtumid, kahjuks Paideia mehed läksid just lõunale ja amatöör-hulluarstina ei julge nii tõsiseid patsiente oma tarkusest ette võtta, konsulteerin hiljem spetsidega ja töötame välja parima rahustilahenduse
                            Last edited by vendetta; 28.02.12, 14:10. Põhjus: pool milli on ka raha

                            Kommentaar


                              Ma ei saa aru mis mõttega sa neid numbreid siin korrutad. Fakt on see, et järgmine aasta teie 40'ndatesse lähenevad mehed ei ole esimeses nooruses ja tulemused ei pruugi paremad olla, kui varem. Sellegipoolest Roma uus noorus on aasta võrra vanemaks saanud ja aasta võrra ka kogemusi hankinud, mis tähendab, et tulemus on kindlasti parem, kui debüüt hooajal.

                              Nagu te seni väidate, et penskari vanuses olev Totti on nii sitt, et peaks juba ammu pensionile minema, kuid tegelikult on ta väljakul ainuke penskar Romal ja ta skill on tegelikult ikkagi väga hea. Muidugi halb näide, sest Tottit ei saa võrrelda teie Rocchi ja brocchidega, aga te loodetavasti saate mu mõttest aru, et järgmine aasta on teie penskarid veel rohkem penskarid. Ja kui te toote juurde 5 uut meest, ma ei kujuta ette küll mis summadest siin jutt käib - aga kui te mõtlete siin uute talentide peale, siis hakkate ise ka seda rollercoasteri mõju tundma ja CL läheb sinna paika, kust kuradi persest te võtate need head uued mehed, kui teie väljaminek on nii niru?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                100 milli ei tule kokku, kui me veel haletsusest Bojani diili maha võtame, siis summa jääb endiselt päris kobe teiste klubidega võrreldes, TULEMUST aga paraku seni napib.
                                Bojani eest pole mitte kopikatki makstud kui palk välja arvata. Ma ei tea mis numbreid sa kokku lööd siin. Mis krdi moodi see 86 500 000 EUR tuleb?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X