320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    ...ajaloo minutid ...
    Nagu näha lähd sa ikka vanahead "ajast ammusest" rada. Kuna lähiminevikust mingeid erilisi tulemus iteha, siis keerame aega 6 aastat tagasi? Selle loogika järgi võiks juba siis keerata 10 aastat, palju ägedam mäng ja palju ägedam tulemus, millest und nähes Uuu veel siiani higimärjana ärkab ja pool tundi peldikus nägu peseb et mõista et see oli uni...või kas ikka oli?



    Selle imeilusa mängu 10ndaks aastapäevaks olevat Borini lubanud mingi suuremat sorti kingituse kõikidele Giallorossidele. Nimelt pidavat härra Montella kirstunael asenduma millegi palju jubedamaga, millegi nii õõvastust tekitavaga, et kui see mäng pühapäeval läbi saab siis härra vendetta ja Uuu muudavad oma avatarid Premier Liiga klubide omadeks ja kaovad igaveseks siit nahh*i!

    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      Väike taustainfo - on Detsember 2006...
      see oli tõesti meeleolukas partii. kui ma ei eksi, siis vantsisin peale mängu koju ja lugesin veel soccernet.ee minute-by-minute artikli ka üle(mida ma pole vist enne, ega peale seda teinud ühegi mitte-Milani mänguga) ja nomineerisin Mikot hea töö eest. oskab keegi selle üles leida? (oli see ikka see mäng? :blush: )

      e: see? meh - http://www.soccernet.ee/lazio-purustas-roma-taiendatud

      MASSIMO ODDO

      (homme kaldun Roma poolele. hooaja esimeses mängus oli vastupidi. aus värk noh)
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Cocky-vendetta point oli pigem väga ilusast väravast, kui sa aru pole saanud. Mulle alles nüüd meenus, et Muslerale lasti laserit silma, aga keda enam kotib. Rotti on ju kunn, vähemalt mõne arvates.
        Aga jah kui sa oma 5-1 jälle tuled kontekstist mööda ja arvad, et meil pole midagi hilisest ajaloost võtta siiis eksid...ma ei viitsi laiskusest videosid postitada, aga nüüd juba FS2000 palliv Behairhami 3-2 viimasel sekundil on ikka väga mõnus, või ei ole? Ja noh Klose peaaegu viimasel sekundil 2-1....pole sõnu.
        Te saate selle mängu suhu ja tahaks näha, kas SIIS ka veel suudate ikka nii positiivsed olla. Teile tuleks presidendi poolt aumärk anda...uskumatud vennad olete.



        Rejal täna kell 14.00 peaks olema pressikonverents. Siis saab aimu kes kus mängib.
        Kas rotti on muidu märku andnud, kas rioma alustab 10neksi või 11kesi?
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Edu.ee juustukotid nädalavahetusel. Rooma euroopasse!

          Kommentaar


            Põhimõtteliselt vendetta kui sinu jaoks on selline kellaaeg kena õhtupoolik, siis ma ei imesta, et sa sellist valget vahtu suust välja ajad nagu langetõbine, ütlen ausalt, et üsna valus vaatepilt, ei tasu haigetel inimestel tarbida jooke mille alkoholi sisaldus on suurem kui kasutaja poolt õpitud numbriline suurus põhikoolis.
            Kui sa vähekenegi Lazio särkidest kaugemale näeksid, siis paneksid tähele,et puur oli meil samahästi kui tühi! Või tõesti sa nimetad Donit skilliga väravavahiks, meest kes imetleb palli lendu samavõrd palju kui kotka vigurlendu olympico kohal, selle mehe kohta tõesti ütleks ma juustukott!
            Värav paistab muidugi ilus nendele, kes pole asja tõsisusefaktidesse süübinud.

            Aga tahtsin seda öelda, et sellise jutu peale oled võitnud cannu sarjast "rohelised eesti energia t-särgid" ühe unikaalseima, nimelt TOTTI higise alussärgi kirjaga "UNICA", kätte saad selle peale DERBYT!!!

            Väike tooteesitlus ka siis sulle, kui sa tõesti uudishimust surema hakkad ja et ei jääks ka selline põrsaskotis mulje:



            Aga rääkides ilusatest Derby kollidest, siis 5-1 olid kõik ikka sellised maasikad, et veresuhkur oli terve nädala laes!!!

            di TOTTIIIIIII di FRANCESCOOOOOO IL BIMBO D´ORO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Edu.ee juustukotid nädalavahetusel. Rooma euroopasse!
              No sorry, aga neid härrasid küll euroopasse ei tahaks. Midagi ebastabiilsemat on raske ette kujutada, kui as roma. Ja noh, nende "Jumal" on kah veel ühe aasta vanemaks saanud.

              PS. homme hoian siiski huntidele pöialt

              Kommentaar


                Aaa üks küsimus....kas rotti on mõne ilusa värava see hooaeg ka löönud karistuslöögist? IRW juba ette ära. Samas ka see peenis ülde peale penalti on mängus löönud? Ma kahjuks ei jälgi kääbusklubide statse, eriti veel erru läinud mängijannade omasid.
                JA KAS ROTTI ON SIIS MÄNGUKS VALMIS???? TAHAKS LOOTA, ET ON.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Ja kas tõesti Rooma derbys hoiavad Laziole meie socceri perekonnast pöialt vaid olll, UUU ja vendetta? Kurb kuulda, et nii vähesed tahavad rõõmustada. Samas mida ma nutan, meil pole ju nii stabiilset ja edukat projektigi.

                  NON MOLLARE MAI!!!!!!
                  SEMPRE FORZA LAZIO!!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Jaa mis see stabiilsem teema on? Inter? Palermo? Ma ei viitsi jälle arengust ja kasvamisest kirjutada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Jaa mis see stabiilsem teema on? Inter? Palermo? Ma ei viitsi jälle arengust ja kasvamisest kirjutada.
                      järgmine aasta annaks Romale siiski võimaluse UCL'i proovida, aastaid tagasi pääsesid poisid stabiilselt alagrupist edasi (veerandfinaal ManU'ga hehe). teine variant oleks Napoli. Inter vajab korralikku uuenduskuuri esmalt ning Udinese/Lazio lihtsalt pole sellest klassist ehk jäägu parimal juhul Europasse.

                      Kommentaar


                        Jutt on kyll vägev, aga ridade vahelt lugedes on seis selline:



                        Tunnete ennast sama "kindlalt" ja "turvaliselt" nagu tuvi vaimselt "stabiilse" mehe pesas!

                        Suht nauditav on Nazio linnule hirmu nahavahele ajada.

                        Üleolek on mäekõrgune! Tõesti selline Taaveti ja Koljati tunne on, paneb mõtlema, et kas me tõesti oleme nii tugevad ja vägevad, et isegi nazio suur ja võimas kotkas peidab udusulestiku nahaalla ja väriseb nagu sitt pihus.

                        Eks homme näis,kas meil on südant teha liiga ühele väikesele linnuriigi isendile ja lõpetada selle haruldase isendi eksistents.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Jaa mis see stabiilsem teema on?
                          stabiilne väljakukkumine.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Järjekordsel Lazialel asend (poos) sees



                            Graafikus !

                            edit:
                            Roma striker Fabio Borini was a transfer target for Lazio over the summer, the Biancocelesti have confirmed.

                            New Italian international Borini will face the Aquile on Sunday and sporting director Igli Tare is a little concerned.

                            “I’d keep a close eye on Borini,” the Albanian told Sky Sport Italia ahead of the Stadio Olimpico derby clash.

                            “We were following him too before he went to Parma. There is a little regret as we were thinking about him as well.”

                            The 20-year-old joined Parma in the summer on a free transfer once his contract at Chelsea expired.

                            He then joined the Giallorossi on loan in August before the Lupi bought a 50 per cent share in him during the January transfer window.

                            Roma yesterday confirmed that Borini would also spend the 2012-13 season with them after agreeing a deal with Parma.
                            Tare ka siin juba nutab Borinit taga HAHAHAH , nagu kunagi sai AdriMac Burgerit taga nutetud.

                            Peab kiitma Borini maitset! Lazios oleks teadagi mis ees oodanud, kerjuse elu , fännide viha, "Mauno tuli tagasi Pizarrate" sündroom, pildid "miljonikäimlas" jne... ühesõnaga karjääri surm eestimaa keeli "läbipõlemine".
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Homme tõesti näeme ja minu positiivseks üllatuseks oleme hoopis meie underdogid....ei tea kuidas see küll juhtus, aga super....eks siis meie kui Serie-B meeskond proovima suurele hiigelklubile ikka kõva lahingu anda. Loodame, et olete CL mängust veel väsinud. See meie ainuke lootus.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Tra nagu see Borini oleks midagi hullu korda saatnud...ime tõesi üks kõva võmp.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X