320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna RubenTuss , homme Dima Bilan.
    Õnnesoovid noortele ja jõudu edaspidiseks! Tõsiselt tublid!

    e: F.Totti , mul oleks väga hea meel kui kaitsesse toodaks Chiellini (RubenTuss peaks nagu võlakatteks ta tasuta meile andma peale laupäevast mängu) või kasvõi Cannavaro, kuigi ta suht vana, aga skill on põhjas ja kui saab paremale äärde Isla , siis võib rahul olla, kuigi väga väga tahaks Maggiot huntide eest võitlemas näha.

    ja karikaid koguneb
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Roma already have a deal in place to sign Dodo from Corinthians at the end of the season, according to reports in Italy.

      Giallorossi director Walter Sabatini has allegedly been tracking the full-back for some time and a deal has now been brokered with the 20-year-old's current employers which will see the player, who has been compared with Roberto Carlos, arrive at the Stadio Olimpico in the summer.

      Indeed, it is claimed that Dodo, who is currently out of action with a knee injury but expected to return to full fitness in May, has agreed terms on a five-year contract with the resurgent Serie A side.

      Meanwhile, Corriere dello Sport claims that Roma have made enquiries about Juan Guillermo Cuadrado, who is currently enjoying a fine season on loan at Lecce from Udinese.

      Coach Luis Enrique is said to be a keen admirer of the Colombian and Roma view Cuadrado as a better option than Udinese's current wing-back Mauricio Isla, who is reportedly valued at €15 million by the club.
      Roma siis käed löönud sellise kohvimaa poisiga:



      Viimastel päevadel on juttu olnud Lecces laenul olevast Udineselasest Cuadradost, et Enriike isegi eelistaks teda Islale,kuid mul pole eriti usku sellesse mehesse.
      Armero on küll teisel positsioonil üldse Udineses, kuid minu alust parema kvaliteediga kolumbialane.Ennem oleks võinud Guarini proovida.


      Count Chiellini on ilus unistus ja kahtlemata sobiks meile väga hästi, kuna vana lülitub ka kenasti ründesse ja samas on hea kaitses, et suht ideaalne varjant, aga nuh ma ei näe mingit varjanti, et ta Romaga liituks, arvestades, et Juvel hetkel hästi läheb.
      Cannavaro ja Maggio nõksa vanad, et nende eest mingit pappi köhima hakata ja pikema ajalist perspektiivi leida.
      sigpic

      Kommentaar


        Kipute FM tuhinas juba unustama Taddei asenduse?

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Kipute FM tuhinas juba unustama Taddei asenduse?
          Walt Disney on oma töö teinud ja edaspidi ei ole unistustel ja unistamisel enam piire, sellesmõttes ehk mõistad Orbit, et meil on see õigus nüüd täiesti ametlikult olemas.

          Taddeist niipalju, et mehele on leitud otstarve, kuidas temast hea reklaaminägu teha , mees hakkab ilutsema vot sellise asja peal:



          Lisaks kui ta järgmine hooaeg paar korda pingi pealt sekkub, siis võib öelda, et "kellegil ta jalus ei ole".
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
            Roma siis käed löönud sellise kohvimaa poisiga:



            Viimastel päevadel on juttu olnud Lecces laenul olevast Udineselasest Cuadradost, et Enriike isegi eelistaks teda Islale,kuid mul pole eriti usku sellesse mehesse.
            Armero on küll teisel positsioonil üldse Udineses, kuid minu alust parema kvaliteediga kolumbialane.Ennem oleks võinud Guarini proovida.


            Count Chiellini on ilus unistus ja kahtlemata sobiks meile väga hästi, kuna vana lülitub ka kenasti ründesse ja samas on hea kaitses, et suht ideaalne varjant, aga nuh ma ei näe mingit varjanti, et ta Romaga liituks, arvestades, et Juvel hetkel hästi läheb.
            Cannavaro ja Maggio nõksa vanad, et nende eest mingit pappi köhima hakata ja pikema ajalist perspektiivi leida.
            Cuadrado on ehk sobivam Roma stiiliks kui Armero. Kuigi Isla oleks vast veel parem siiski. Cuadrado väike ja tehniline ning nobe, aga lõpp-produktis ja kaitsmises hädas - seni on ta tihti mänginud 5-ses kaitseliinis, mis tähendab, et otsest kaitsetööd on vähem olnud.

            Armero on aga pigem kontratele mängija.

            Ja kui tel just kindlat plaani pole ühte Kolumbia meest lisada, siis eeldaks, et te jahite ikka äärekaitsjat/äärt, sest Guarin on üldse keskpoolik.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              Cuadrado on ehk sobivam Roma stiiliks kui Armero. Kuigi Isla oleks vast veel parem siiski. Cuadrado väike ja tehniline ning nobe, aga lõpp-produktis ja kaitsmises hädas - seni on ta tihti mänginud 5-ses kaitseliinis, mis tähendab, et otsest kaitsetööd on vähem olnud.

              Armero on aga pigem kontratele mängija.
              Sisuliselt laksavad nii Armero, Cuadrado kui ka Isla 352 wingbacki. Cuadrado need mängud, mida ma näinud olen, on ikka väga kickäss olnud, aga eeldatavasti olen ma poolkogemata tema parimaid mänge näinud.

              Kommentaar


                Ta on üsna kick-ass paljudes mängudes, aga palju sa mäletad seda, et pärast seda kui ta mõnest kaitsjast mööda sai, värav tekkis või vastaste väravavaht tõrjuma pidi hakkama. Mitte väga tihti. St lõpp-produkt on kas lahmitud löök või läbimõtlemata sööt.
                sigpic

                Kommentaar


                  Samas on mehel ikka käsiteldamatult sitt tiim ümber ja teda reaalselt hinnata on üpris keeruline. Noh, näiteks Mesbah, kes oli ka Lecces selline "meh-mees" on isegi Milanis hakkama saanud.

                  Aga eks ta loogilisem ole, et Udi teeb Isla rahaks ja Cuadrado saab järgmisel aastal Udis oma võimaluse ennast tõestada (+hinda üles kruvida).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Samas on mehel ikka käsiteldamatult sitt tiim ümber ja teda reaalselt hinnata on üpris keeruline. Noh, näiteks Mesbah, kes oli ka Lecces selline "meh-mees" on isegi Milanis hakkama saanud.
                    Mesbah oli Lecces väljapaistev mees ja nüüd Milanis lekib(Arsenal + juventus). Mõned arvavad isegi, et Thiago vorm on langenud, sest ta peab pidevalt vasaku ääre paska lappima.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Mesbah oli Lecces väljapaistev mees ja nüüd Milanis lekib(Arsenal + juventus). Mõned arvavad isegi, et Thiago vorm on langenud, sest ta peab pidevalt vasaku ääre paska lappima.
                      Leiti veel rohkem lekkivam mees, kui Antonini? Boy, from worst to epic fail.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Mesbah oli Lecces väljapaistev mees ja nüüd Milanis lekib(Arsenal + juventus). Mõned arvavad isegi, et Thiago vorm on langenud, sest ta peab pidevalt vasaku ääre paska lappima.
                        Mesbah nüüd nii silmapaistev mees ka polnud (võrreldes Cuadradoga)+Cuadrado võrreldes Mesbahiga veel noor ja arenemisvõimeline. Ja lõppeks on Mesbah Milanis vähe selline rikka mehe Bonera või Antonini 2.0. Võiks ka hullemini.

                        Üldiselt Cuadrado-Kjaer-?-Angel kaitseliin oleks perspketiivis ülinaljakas.

                        Kommentaar


                          no mis sa hellitad, pane Juan sinna jokkeriks ära, Loriat ikka me tagasi ei too ju.

                          Kommentaar


                            Fotograafid on jõudnud pildile jäädvustada ka Osvaldo isikliku sõiduvahendi! Kui ülejäänud meeskond tuli bussiga, siis Osvaldo kasutas San Sirole sõitmiseks oma Curva Sudi poolt eritellimusega tehtud kevadekuulutajat



                            ja algkooseis ka
                            Milan-Roma
                            ROMA (4-3-3): Stekelenburg; Rosi, Kjaer, Heinze, Taddei; Gago, De Rossi, Marquinho; Borini, Totti, Osvaldo
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Stat fact for you: If only 1st half results counted, Roma would be top of the table. They don't and they're not.
                              Aga muidu tubli esitus ja munadega vahetused.

                              Kommentaar


                                Lõppenud järjekordne mäng Serie gAlliani liigas. Igasugune mängu vaatamise isu läks üle 52 minutil, kui Rooma kaitsemees Heinze hakiti kastis 20neks jupiks, aga seda väga jõhkrat tacklingut kohtunik ei vilistanud, vaid hoopis lasi edasi lükata Milani vendadel palli , millele järgnes totaalne kaitseliini kaos, Heinze ei saanud vapsee aru kuidas kohtunik sellise asja vilistamata jättis , ja noh edasi on juba ajalugu.
                                Mul on tõsiselt heameel et tänast mängu kuskil avalikus kohas mõne Bilani h*moga ei vaadanud, ei oleks neid tehislikke irveid välja kannatanud, ja praegu trükkimise asemel vedeleks kuskil kinnipidamisasutuses, mul oleks teie emade asemel häbi et teid üldse siia ilma sünnitati ja tõmmake ennast põlema!
                                RIP Serie A
                                elagu Serie gAlliani!!!

                                et milani pederastidelt ja kohtunikelt süüd vähe vähemaks võtta, siis Totti tõste olukorras 3 ründajat vs 2 kaitsjat oli ka ikka vääääga gay ja selle eest peaks ta küll paariks mänguks puhkama saatma. 2-0 oleks olnud teine tera
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X