320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Igasugused Eikad , Maarekud (tõsine itaalia spets) ja kes siin muidu hommikust õhtuni targutavad, võtke nüüd sõna, teie kord, huviga ootan, saate mainet tõsta, või seda veel madalamale lasta kui ta niigi on
    KUIDAS SAI SAMUEL PUNASEST KAARDIST PÄÄSEDA???? keegi võiks videomaterjali ka üles lükata ja siis saaksime kambakesi analüüsida ja mõelda kuidas ta küll AS Roma vastu algkooseisus uhkelt platsile saab joosta.
    Mina mängu ei näinud, seega ei oska kommenteerida. Näidake videomaterjali.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Hiius on vaatamine plaanis küll. Teen posti vastavasse teemasse.

      Kommentaar


        Kohtunik halastas, kuigi oli 100% kollase olukord. Iga teine mäng saavad igasugu Gattusod ja van Bommelid samasugustes olukordades halastust kui kaart all. Ja kui kohtuniku kallal möliseda - miks Interile ei antud penaltit kui Milito pealelöök väravaesisel Palermo mehe käpikut puutus? Saime küll järgnenud kornerist pendla kätte, aga siiski-siiski.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Ajaksite parem Interi või Lazio poistel kikki, mitte üksteisel.

          Kommentaar


            Hahahaha, sorri offtopicu eest aga kasutaja Uuule tahaks propsi anda nende geniaalsete nimetwistimiste pärast.
            Pojunn, Deminev*ttu...hahaha. : D
            Jälgisin mängu spets selleks, et näha mis Bojan teeb...ja no tõesti hunnik õnnetust platsil, samas nagu ei taha seda ka uskuda, et ongi järjekordne noor täkk, kes kunagi lõplikult ei süttigi.

            Kommentaar


              Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
              Hahahaha, sorri offtopicu eest aga kasutaja Uuule tahaks propsi anda nende geniaalsete nimetwistimiste pärast.
              Pojunn, Deminev*ttu...hahaha. : D
              Tema geniaalsus peitub selles, et kogu tolle kireva teksti peale pole ma veel kordagi ühtegi arukat lauset leidnud. Igaüks võib neid roppusi keerutada ja väänutada, aga kirjutada midagi sellist, mis ka natuke hariv oleks, nõuab veidike taipu ning seda ei tundu meie kallil Lazio fännil eriti olevat.

              Kommentaar


                Olen meelitatud, et mind kalliks peatakse
                Kuid pean mainima, et siin riomma teemas te minu käest mingit konstruktiivset dialoogi ei kuule. Mind ei huvita see lollide klubi. Kirjutan siia kõike sügavast rõõmust sest hea on möliseda klubi üle mis koosneb lollidest ja lollustest.
                Kuid võin lõpuks ka midagi tarka öelda(no loodame vähemalt).
                Kallid riommanistid ei pea lootma pikemat aega stabiilse mängupildi järgi. Te komplekteerisite viimasel päeval ühe väga kirju seapers*se. Miks krt peaksid nad kõik ilusat jalgpalli ühtäkki näitama hakkama. Isegi kui rioma on eespool tabelit(mitte eespool suuri kahuredid nagu Lazio, ilan, napoli), siis tuletan meelde, et selliste ulmeliste palkadega juustukotid ei mängi isegi EL mänge. See näitab kui retarded see klubi tänapäevaks on saanud.
                Edukas jalgpalliklubi on pikaajaline projekt ja ainult see toidab....likviidsus on muidugi suur boonus.

                Ühesõnaga Roomas on üks ainuke edukas jalgpalliklubi ja see on S.S.LAZIO 1900.....for fuck sake.

                SEMPRE FORZA LAZIO!!!!
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Esimene mäng oli võrreldes selle Euroopa Liiga play-offiga ikka kõvasti parem. Söödud liikusid piisavalt hästi aga see lõppviimistlus andis pisut soovida. Kusjuures paugutati ikka päris mitu korda vastase värava poole, aga väravavaht tegi piisavalt head tööd, et need purakad ära tõrjuda, eriti veel see Boriello attempt on goal.
                  Mina isiklikult arvan, et Luis Enrique teeb praegu korralikult tööd ja mingi, mingi-hetk hakkab mäng jooksma niimoodi, et väravaid lendab igast suunast, ja siis hoidke alt!

                  Järgmine nädal oleks ise ka käpp Hiiule tulema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Balian47 Vaata postitust
                    Järgmine nädal oleks ise ka käpp Hiiule tulema.
                    See nädal.

                    Kommentaar


                      Ma olen ka kohal....Ivan Dela Pena maskeeringuga nagu ka Dagö presentatsioonil....
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        On see Rooma mis ta on praegu aga derbid pannakse ka see aasta ilmselt puhtalt Totti tahte pealt kotti. Mark my word
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Olen meelitatud, et mind kalliks peatakse
                          Kuid pean mainima, et siin riomma teemas te minu käest mingit konstruktiivset dialoogi ei kuule. Mind ei huvita see lollide klubi. Kirjutan siia kõike sügavast rõõmust sest hea on möliseda klubi üle mis koosneb lollidest ja lollustest.
                          Kuid võin lõpuks ka midagi tarka öelda(no loodame vähemalt).
                          Kallid riommanistid ei pea lootma pikemat aega stabiilse mängupildi järgi. Te komplekteerisite viimasel päeval ühe väga kirju seapers*se. Miks krt peaksid nad kõik ilusat jalgpalli ühtäkki näitama hakkama. Isegi kui rioma on eespool tabelit(mitte eespool suuri kahuredid nagu Lazio, ilan, napoli), siis tuletan meelde, et selliste ulmeliste palkadega juustukotid ei mängi isegi EL mänge. See näitab kui retarded see klubi tänapäevaks on saanud.
                          Edukas jalgpalliklubi on pikaajaline projekt ja ainult see toidab....likviidsus on muidugi suur boonus.

                          Ühesõnaga Roomas on üks ainuke edukas jalgpalliklubi ja see on S.S.LAZIO 1900.....for fuck sake.

                          SEMPRE FORZA LAZIO!!!!
                          Mulle jätad küll teise mulje. Kahju on näha, et sa jätkad samas vaimus. Oma klubile ja fännidele sa nii just teenet ei tee. Aga noh, kes olen mina sind õpetama. Eks omad vitsad peksavad.

                          Kommentaar


                            Kas pole siis lollide klubi? Ja mul tõesti suva, sellest kääbuslinnarivaalist saab või ei saa. Kas peaksin muret tundma?
                            Ma tunnen vahest muret interi üle, aga kuna nad Zarate eest ei olnud nõus kohe raha välja käima siis olen maru pahane.
                            Samas meie Lazio-rioma oleme siin soccernetis omas kausis....mingid kinni makstud unicefi vennad peaksid siiski oma liini ajama. Aafrikassee Barca vuffelsärke saatma ja toiduaineid barca logoga viima. Küll feedbakc kohtunike kaudu tagasi tuleb, ära muretse.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Ma olen ka kohal....Ivan Dela Pena maskeeringuga nagu ka Dagö presentatsioonil....
                              Tule kasvõi Angela Aagi maskeeringuga kui see sul ennast mugavamalt tunda laseb. Aga ole kohal
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X