320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AS Roma\'

    kahju kohe, millal te kull omale normaalsed fannid saate?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AS Roma\'

      lorenzo, millest sul kahju on?
      mis roma fännidel viga on?
      äkki valgustad mind?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AS Roma\'

        Itaalia Jalgpalliliiga määras AS Romale 25.000 euro ehk 391.200 krooni suuruse trahvi, sest pühapäeval toimunud kohtumises Rooma Lazioga tabas tribüünilt visatud münt mängu kohtunikku.
        Vahejuhtum leidis aset 74. minutil, mil kohtunik määras AS Roma karistusala lähistel Lazio kasuks karistuslöögi.
        Kui kohtunik Gianluca Paparesta karistuslöögi kohta näitama tuli, loobiti tribüünilt tema suunas plastikpudeleid ja münte, neist üks tabas õigusmõistjat näkku. Vigastus polnud siiski tõsine ja mees jätkas oma tööd mängu lõpuni.
        2004. aasta märtsis jäi samade meeskondade kohtumine Stadio Olimpicol pooleli, kui staadionil levisid kuuldused nagu oleks politseiauto rataste all hukkunud väike poiss.
        Sama aasta septembris lahkus Rootsi kohtunik Anders Frisk väljakult verise peaga, kui AS Roma kohtus UEFA Meistrite sarjas Kiievi Dinamoga. Ka siis sai kohtunik pihta tribüünilt visatud mündiga.


        veel vaja selgitusi? klubi on vist suht õnnetu fännide käitumise üle, sest jälle tuleb kukrut kergendada ja võib olla ka suletud uste taga mängida
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AS Roma\'

          Jah, selle juhtumi pärast on tõesti piinlik. Samas olen kuulnud lugu kus spartaki särgis mehest keda sunniti särki \"vahetama\" kui sattus kokku zeniidi fännidega (juhtum toimus kangelaslinn leningradi metroos). Siiralt kahju kui inimesed ei suuda oma emotsioone nii paljukest juhtida (kontrollida). Kui minu kahetsus midagi aitab siis pühendan viis munitit oma ajast sellele . Kui sa oled olimpicol viibinud siis tead, et tribüüne eraldab väljakus piisavalt lai jooksurada. Selleks et münti nii kaugele visata peab olema oskaja viskaja või oli tegemist \"suure mündiga\".

          Loomulikult ei hakka me kõiki fännide sigadusi üles lugema (kaasa arvatud kõik sugused lõuna ameerika klubid) sest ennem läheb viimne päev looja

          Ma ei suuda samas selle peale mõelda et ma peaksin kõigest mis mul taskus on loobuma kui lähen staadionile. Samas ma ei loobi seal ka ühtegi asja ühegi inimese (kaasa arvatud kohtuniku) suunas. Teisalt on kõik \"derbyd\" tänu oma \"emotsionaalsusele\" alati olnud maiuspalad. Inter versus Milan; City versus Manu, Arsenal versus Chelski, Madriidi Atleedid versus Real Money From Madriid.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AS Roma\'

            Algselt postitas lorenzo
            klubi on vist suht õnnetu fännide käitumise üle, sest jälle tuleb kukrut kergendada ja võib olla ka suletud uste taga mängida
            nõme klubi->nõmedad fännid

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AS Roma\'

              kas ka mina
              tunnen ennast nagu puudutatuna
              juhtub ka parimates peredes

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AS Roma\'

                Mäng oli tõepoolest väga pingeline ja huvitav vaadata. Totti värava eeltöö oli super, Di Canio ja Kuffouri kallistamistseenid naljakad ja pidev hüppamine mõlemalt poolt intrigeeriv.

                Aga. Kahtlemata oli seda kõike ka nende eelmine derbi möödunud hooajal. Ometi on nüüd tulnud välja üks telefonikõne lindistus, mis põhimõtteliselt tõendab, et tollal oli tegu kokkuleppe mänguga.

                Ma ei oska midagi muud selle peale öeld, kui et kurb. Rõve mõelda, et pühapäevane show võis samuti olla kõigest näitemäng. Mul tuleb sellega seoses meelde kunagine Totti öeldu, kus ta kinnitas, et pärast karjääri lõppu ei taha ta mitte mingil juhul jalgpalli juurde jääda, kuna see on lihtsalt üks rõvedalt räpane äri. Mitte päris selle sõnastusega, aga sisuliselt nii ta ütles.

                Ja miks peaks keegi siis tahtma üldse Itaalia jalgpalli vaadata, kui sellist sitta pidevalt välja kaevatakse?

                Ahjaa, sellest telefonivestlusest ka siis paar sõna. Flachi ja Bazzani olid kummalgi pool toru ning Bazzani lausus, et 8 mängijat olid jõudnud kokkuleppele. FIGC teatas tolle väite peale, et nende agendid olevat seda linti juba varemalt kuulanud ning Flachi olevat olnud ainuke, kes selle eest mingi karistuse sai. Loomulikult ei teadnud avalikkus sellest mitte midagi.

                Väidetavalt olevat kokkulepitud mänge veel. GdS tõi välja 6 eelmise hooaja kohtumist:
                Milan-Palermo 3-3
                Livorno-Juventus 2-2
                Reggina-Lecce 2-2
                Sampdoria-Inter 0-1
                Empoli-Genoa 0-0
                Messina-Livorno 1-1

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AS Roma\'

                  Algselt postitas vostrjakov


                  kas ka mina
                  tunnen ennast nagu puudutatuna
                  juhtub ka parimates peredes
                  vostrjakov, niikaua kui sina nende asjadega ei tegele, pole mul midagi sinu vastu ja ma arvan et ka paljudel, olgugi, et AS Roma fänn oled! igal pool omad oinad karjas...kurb muidugi, et jalgpallis neid viimasel ajal ikka suht palju on...täna just nägin mingit keissi inglise jalgpallis, mis vist suht alles toimus, klubi ei mäleta, aga fännid tahtsid peale mängu mängijatele lõuga anda tulemuse eest, ainult politsei hoidis löömingu ära, kusjuures üks mängija tahtis samuti fännile samas kolki anda...arusaamatu ikka
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AS Roma\'

                    mina ka ennast nõmedaks fänniks ei pea. Pigem on Lazio fännid oma margi täis teinud soccerneti foorumis. Meeste ilased lõuad ei seisa kohe üldse kinni

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AS Roma\'

                      Algselt postitas mazz




                      Väidetavalt olevat kokkulepitud mänge veel. GdS tõi välja 6 eelmise hooaja kohtumist:
                      Milan-Palermo 3-3
                      Livorno-Juventus 2-2
                      Reggina-Lecce 2-2
                      Sampdoria-Inter 0-1
                      Empoli-Genoa 0-0
                      Messina-Livorno 1-1

                      ehk siis 14 klubis seotud v? kes yldse puhtad selle statsi järgi? ei usu enne kui ise kuulen/näen.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AS Roma\'

                        Algselt postitas cannuman


                        mina ka ennast nõmedaks fänniks ei pea. Pigem on Lazio fännid oma margi täis teinud soccerneti foorumis. Meeste ilased lõuad ei seisa kohe üldse kinni
                        No hea, et ma mees ei ole

                        Ja igasugune sigatsemine ja vägivald mulle küll ei meeldi....
                        Kui enne mängu oli juttu kokkupõrgetest väljaspool staadioni, siis lootsin, et mäng saadakse mingite jamadete mängitud...

                        Aga kui siin juba teema risustamiseks on läinud, siis mina arvan, et suur osa sellest kokkuleppemängude jutust on lihtsalt meediamull. Ajakirjanikel ju igav, pole midagi jalgpallist endast rääkida - Juventus nii suure eduga juhtimas... Sest kui kogu aeg tuleb välja mingeid telefonikõnede lindistusi, siis kas Itaalias ei olegi eraelu puutumatust, et telefonikõnesid niimoodi muudkui lindistatakse Ja neid väljatoodudtulemusi vaadates - kõik viigid va Sampdoria - Inter. Seega nad vist ei jõudnud korralikult kokkuleppele või mis
                        Lisaks - üritasin veidi selgust saada, milles asi... Tegelikult on ikka vana asjaga, mis juba oma uurimised läbinud, lihtsalt uuesti päevakorrale tõusnud tänu sellele, et ühele jalgpallikihlvedude seaduslikku (ja ebaseaduslikkuse) üle uurivale ametnikule saadeti lõhkeainet (mitte pomm, sest süüteseadet jm sellist ei olnud). Asi on rohkem seotud Genova linnaga- Genoaga kes serie C saadeti... (kõnede lindistused olid ka ühest sealsest kihlveokontorist...) Ja enamasti olid mängutulemused ka erinevad kihlveokontoris loodetust (kokkulepitust) õnneks... Ja tegelikult oli see asi (võimalikud kokkulepped) arutusel juba suvel ja enamus asju ka läbi uuritud-puuritud...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AS Roma\'

                          Inter - Roma

                          Inter (4-4-2)
                          Julio Cesar
                          Cordoba, Materazzi, Samuel, Favalli
                          Ze´Maria, Veron, Cambiasso, Figo
                          Recoba, Cruz

                          Pingil:Toldo, Solari, Mihajlovic, Pizarro, Zanetti, Martins, Adriano

                          Roma (4-2-3-1)
                          Doni
                          Panucci, Kuffour, Chivu, Cufre´
                          Perrotta, De Rossi
                          Mancini, Totti, Taddei
                          Montella

                          Pingil: Curci, Bovo, Mexes, Dacourt, Tommasi, Alvarez, Nonda

                          2´- Ze Maria üritab
                          4´- Figo jaurab palliga aga giallorossid ...
                          10´- Cruz lööb aga Romal veab seekord
                          11´ - Cufre´peallöök 30 meetrilt
                          12´- Roma läheb juhtima fra. Montella löögist 0 : 1
                          15´- Chivu \"peksab\" Recobat ja saab kollase kaardi
                          28´- Recoba lööb peale aga ei skoori
                          30´- Capitano Totti skoorib ja suskab palli Cesari selja taha - seis 0 : 2
                          30´- Samuelile kohtuniku õpetamise eest kollane kaart
                          33´- Materazzi (M) saab autasuks kollase kaardi - ei maksa kohtunikuga rääkida
                          34´- Totti kollitab Julio Cesari - trick or treat? halloween! - pomm 25 meetrilt
                          45´- Recoba lööb peale - prrrrrrr - pääseme see kord väravast
                          45´- fin primo tempo

                          46´- Interil ei jää midagi muud üle kui Adriano sisse ja Ze´Maria välja
                          47´- aga ega see Tottit ei pea - penalt? 0 : 3
                          52´- Mancini ei ole kohtunikuga ühte meelt ja lupsti käib kollane kaart taskust välja
                          56´- Doni mängib reeglite vastaselt ja tulemuseks kollane kaart
                          60´- Montella välja ja Nonda sisse
                          67´- Adriano vähendab Interi kaotust - 1 : 3
                          69´- Inter on rongi alt välja tulemas
                          76´- Inter teeb vahetuse Martins sisse ja Recoba välja
                          77´- Adriano lööb seisuks 2 : 3
                          78´- Roma teeb vahetuse - Dacourt sisse ja Nonda välja
                          80´- Veron näitab, et on platsil ja võitleb giallorossidega
                          84´- Roma vahetab - Mexes sisse ja Taddei välja
                          90´- Vahetus Interi ridades - Solari sisse ja Favalli välja
                          90´- 4 minutit lisa aega
                          92´- Totti versus Veron - läheb vist löömaks
                          92´- Veron punane
                          92´- Totti punane
                          94´- Kohtuniku vile ja mäng on läbi


                          Doni on tõusnud Roma esimesks väravavahiks. Montella on hoos ja Roma on täna mängima hakkanud (s.t. lööb väravaid). Tõime 3 punkti San Sirolt YEAAH
                          Super Roma - Krt, see oli hea. Lausa palsam hingele. Olgem ausad Roma on pakkunud oma poolehoidjatele kaks suurepärast mängu järjest ja head esitused UEFA CUPis.

                          Nagu ütlevad laulusõnad - \"lahinguväljal näeme raisk\" - järgmine voor siis 30 oktoobril kodus ja Ascoliga.

                          FORZA ROMA

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AS Roma\'

                            Inter saab ikka monusa sauna...kui teil kapitano vahem suud pruugiks ja rohkem jalgpalli mangiks, oleks ta ju ulikova vend
                            ja kas selle cassano-poisiga siis pole ikkagi voimalik lepingut teha?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AS Roma\'

                              No palun, Roma ära anna käest nüüd! :P

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AS Roma\'

                                Totti, milleks see veel vaja oli?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X