320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AS Roma\'

    märgin ära, et mina kuulun siiski totti pooldajate hulka ning see minu arvamust ei muuda.
    kui veel midagi öelda siis, et poulsen on ikka ilge tont ja mul oli uhke tunne, et totti ta täis tatistas, kui ta milani vastu kukke pani.
    veron vs totti tuleks kysida eksperdi arvamust, sest minu silmis täiesti õige käitumine.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AS Roma\'

      Algselt postitas saarlane1234


      Siiski 2:3 kaotus.
      jah aitäh

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AS Roma\'

        Cooool. Mulle vahe peal tundus, et olen üksi nagu kõrbes
        Arutelu käib, nii peab olemagi. On poolt ja vastu sõnavõtte - see mulle meeldib .

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AS Roma\'

          Algselt postitas cannuman
          Mida te ajate?

          Kõigepealt selle sülitamise loo kohta: Kas arvate, et Totti lihtsalt lambist sülitas näkku talle? poulsen provotseeris teda terve mängu. Isikliku video pealt olen mitmeid kordi vaadanud kuidas (mängu alguses) Poulsen sõidab Tottile tagant sisse tükk aega peale seda kui kohtunik on mängu peatanud. Veel on videolt näha igasuhused juustes ja särgist sikutamised...see selleks. Aga olen rääkinud inimesega kes seda mängu kohapealt vaatas. Tema sõnul oli Polusen terve mängu jalgadesse tagunud ja juukseid tirinud olukordades kus kumbki aktsioonis polnud, pall oli kaugel eemal ja kohtunik ei näinud. Totti, Trappatoni ja teised itaallased pöördusid mitmeid kordi äärekohtuniku ja küljekohtuniku juured, et see selle jama lõpetaks, kui välja sellest ei tehtud. kes tahtis sai nüüd aru.
          Nagu lasteaed , tema tegi mulle, mina tegin vastu, või?

          Totti on lahe vend, aga maailmas on tunduvalt lahedamaid staare, kes oskavad ka teatud olukordades kaine mõistuse säilitada. Suhtun tema mänguoskusse väga positiivselt ning mõningad negatiivsed emotsioonid üldist taset eriti halvemaks ei tee.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AS Roma\'

            Algselt postitas Maarek


            Nagu lasteaed , tema tegi mulle, mina tegin vastu, või?
            kujuta ette et sind terve mäng särgist ning juustest tiritakse ja vastu jalgu taotakse kui kohtunik ei vaata...ja siis kui sellele tähelepanu juhid, ei tehta välja....? mis teed? lased ennast 90minutid vägistada nii?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AS Roma\'

              Algselt postitas cannuman


              Algselt postitas Maarek


              Nagu lasteaed , tema tegi mulle, mina tegin vastu, või?
              kujuta ette et sind terve mäng särgist ning juustest tiritakse ja vastu jalgu taotakse kui kohtunik ei vaata...ja siis kui sellele tähelepanu juhid, ei tehta välja....? mis teed? lased ennast 90minutid vägistada nii?
              Mina pole proffessionaal ning ei pea olema selliseks asjaks valmis.
              Eeldan, temal peaks selline nö treening olemas olema, et psüühiliselt hakkama saada.
              Kui ei, siis tuleb temasugustele lihtsalt palgata sellised spetsialistid
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AS Roma\'

                Algselt postitas Maarek

                Mina pole proffessionaal ning ei pea olema selliseks asjaks valmis.
                Eeldan, temal peaks selline nö treening olemas olema, et psüühiliselt hakkama saada.
                Kui ei, siis tuleb temasugustele lihtsalt palgata sellised spetsialistid
                Asjalik vastus (Y)

                Siiski arvan, et sellise perverdi nagu Poulsen vastu aitab ainult tema platsilt eemaldamine. Üks asi on lihtsalt olla jõuline mängija, aga kohtunik seljataga selliseid sigadusi teha eriti normaalne pole. Taanlased võiksid avaldada kogu video Tottist, siis näeksid kõik mis seal tegelikult toimus.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AS Roma\'

                  issand te ajate oma Totsi-ihalusega siin lihtsalt naerma

                  kas te ka teate, et teie suur armastus on terve Rooma naerualune, kuna väidetavalt olla tema pruta (jajah tal pidavat naissoost pruut olema) Ilaria oma mehale sarvi teinud ei kellegi muuga kui Lenny Kravitziga (H)

                  ja nüüd siis sünnitusel kõik ootasid põnevusega, mis nahavärvusega poja see tibi Totsile sünnitab aga vist siiski oli valge see poisiraisk way to go Francisco

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AS Roma\'

                    Algselt postitas erts


                    issand te ajate oma Totsi-ihalusega siin lihtsalt naerma

                    kas te ka teate, et teie suur armastus on terve Rooma naerualune, kuna väidetavalt olla tema pruta (jajah tal pidavat naissoost pruut olema) Ilaria oma mehale sarvi teinud ei kellegi muuga kui Lenny Kravitziga (H)

                    ja nüüd siis sünnitusel kõik ootasid põnevusega, mis nahavärvusega poja see tibi Totsile sünnitab aga vist siiski oli valge see poisiraisk way to go Francisco
                    vaata mis värvi su enda lapsed tulevad...Totti saadab Nonda sulle sarvi tegema

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AS Roma\'

                      Esiteks, see platsiväline teema ei puuduta üldse asja tegelikult
                      Ja teiseks, ma kahtlen sügavalt, et Roomas Totti naerualune on. Pigem ikkagi Rooma ebajumal.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AS Roma\'

                        võid julgelt kindel olla, et umbes 50% jaoks roomlastest on ta \"joke\", kui mitte midagi veelgi hullemat

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AS Roma\'

                          Algselt postitas erts


                          võid julgelt kindel olla, et umbes 50% jaoks roomlastest on ta \"joke\", kui mitte midagi veelgi hullemat
                          eks pooltele on di canio ka ju naerualune
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AS Roma\'

                            Algselt postitas Jasper


                            Algselt postitas erts


                            võid julgelt kindel olla, et umbes 50% jaoks roomlastest on ta \"joke\", kui mitte midagi veelgi hullemat
                            eks pooltele on di canio ka ju naerualune
                            vaidleks ikka sajaga vastu. di canio ei ole naerualune, teda lihtsalt vihatakse. vahe nagu ongi tegelikult selles, et kui ühe leeri eesotsas on mees, juht, liider sõna otseses mõttes, siis teise leeri esiotsas on \"leedi\", kes on tegelikult hale kloun nii eraelus (Ilaria Lenny Kravitz) kui ka palliplatsil (mõned näited siin eespool juba nimetatud, lisaks siia veel ka punase kaardi Ramelowi vastu kui teie \"armas liider\" maas lamavale fritsule meelega korkidega kõhtu hüppas). ja ei, minu puhul ei ole tegu lazio tulihingelise pooldajaga, sellised vahejuhtumid lihtsalt jäävad kõrvaltvaatajale silma ja ilmselt seetõttu on kaldunud kaalukauss helesinise klubi poole selles vastasseisus. loogiline eks

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AS Roma\'

                              ära aja paska Roma foorumis. Totti on jumal Roomas

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AS Roma\'

                                lazio-not rome???
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X