320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    sina käid, count käib, keenja käib, ice käib. Rohkem pole vaja

    Mina käin ka, aitähh aitähh!
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Kas chubby on nüüd outis mõneks aastaks??????? Tra ma tõesti loodan, et rimma muutub nüüd nõrgemaks, aga ei saa seda ju usukuda.....selle venna puudumine teeb neid hoopis ju tugevamaks.
      Loodan, et saate täna suhu. Te tõepoolest usute, et olete mingi mega sats ja räige comeback on peale derbyt tulnud You must be on drugs.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        No eks te ikka Mendieta jt. staaride hankimisega pingutasite üle ka, aga see selleks.

        Kommentaar


          Mendieta ei hakanud ilusasti mängima. See oli probleem. Olime tollal praegune real või chelsea...Superostud nagu Stam, Crespo, Veron, Lopez tasusid kuhjaga end ära. Nüüd ostetakse mehi ratsionaalsematel põhimõtetel. Hetkel peab rahul olema. Ziegler aga on teretulnud ja väga hea ost. Milan aga ei suutnud algkoosseisu kohta pakkuda. Palgaga on ta juba käed löönud ja loodetavasti on see vaid aja küsimus.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Mendieta ei hakanud ilusasti mängima. See oli probleem. Olime tollal praegune real või chelsea...Superostud nagu Stam, Crespo, Veron, Lopez tasusid kuhjaga end ära. Nüüd ostetakse mehi ratsionaalsematel põhimõtetel. Hetkel peab rahul olema. Ziegler aga on teretulnud ja väga hea ost. Milan aga ei suutnud algkoosseisu kohta pakkuda. Palgaga on ta juba käed löönud ja loodetavasti on see vaid aja küsimus.
            Vabandused OT pärast, aga selle sõnaga ratsionaalne tulid kohe meelde viimasel aja artiklid ühest suurepärasest ründajast - Mauro "only me" Zarate
            Ratsionaalselt kulutatud 22 miljonit
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Maarek sa oled tõesti loll. Zarate oli 20 miljonit esiteks. Ja teiseks rügab mees hoolikalt. On olnud alati algkoosseisu mees. Ja ei mängi oma ideaalsel positsioonil. Muidugi ta pole oma esimese hooaja hiilgust taastanud, aga ta söödab palju rohkem ja töötab meeskonna nimel. Sina kui adrianmutujunky hoia oma till koomal onju. Peale selle ei ole viola vist 10 aastat vana klubigi...eriline Epic Fail on kogu see lillade punt. Sinisast kahju ainult.
              Sry OT pärast milanistid
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Lazio vist ainuke klubi, kes hoiab veel kinni meest, kes maksis 20 milkut ja sittagi ei tee.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Ja tuli ära 3:0! Magus kättemaks Totti ja Menez(Y)
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Kui sa arvad nii lammas.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Kui sa arvad nii lammas.
                      Täiesti õieti arvab ju Oinas.
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Kui te arvate nii lambad.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Kui te arvate nii lambad.
                          Kui sul mitte sittagi pole öelda, siis oleks targem vältida klaviatuuri asjatut kulutamist .
                          Kuluta näiteks aega enda kergele harimisele, sest siis on võibolla ka lootust, et tuleb kunagi kauges tulevikus peale sisutu lapselalina ka midagi asjalikumat välja.

                          PS. "Only me" Zaratele hoian ma siiski pöialt, sest tema esitused aitavad kindlasti kaasa Nazio langemisel seisusele vastavale positsioonile.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Kas see on see õige foorumi koht kus nüüd valju häälega naerda võib? Lõpuks siis on tabel ka korda tehtud, et enne tuleb ikka esimene Roma meeskond ja siis alles teised üritajad Merda Lazio! Te ei mängi järgmine aasta ka mitte kuskil Euroopas
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Ühesõnaga....Serie A on nüüd nii kinni pandud, et siin ei hingitse küll enam mitte keegi peale huntide. See on juba konkreetne vastaste mõnitamine. Ja Menez...Jeremy.....Kui siin eelmine nädal keegi rääkis et Ibra värav oli maailmklass, sisi ma ei tea mis asi see veel oli. Mis kategooriasse see küll panna? Outside of this universe??? Zeus isiklikult? Las publik, kes on VÄGA vaikseks jäänud, kommenteerib

                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Ega Nazio teema saigi ju algupärast tehtud siia Serie A alateema alla, kui selline mitteametlik parastamise koht. Kui sul on vaja kelelgi üle naerda, sisi tule siia. kirjutage siia.
                                hähähähähähähä mida mängu hähhäähäh isegi kõige optimistlikum mina ei näinud ette sellist tulevikku, kus Nazio juba peale teist mänge jõuluvaheaja järgselt nii p*tsis omadega on. Arvestades punktiseisu, siis Serie B küll õnneks on välfitud, aga euroopas mängimisest võivad küll päris paljud tuvid unistada. hähähäh
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X