320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lazio 3-1 Osasuna
    Ilus mäng. Del Nero, Zarate, Hernanes
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Lazio 3-1 Osasuna
      Ilus mäng. Del Nero, Zarate, Hernanes
      ehk valgustad kuidas läks Cissel? Kuidas täpsuslaskur Klose kõmmutas? Kas tõesti nende väravad on olnud nii kiired, ja supper kvaliteetsed , et ei mahu isegi protokolli? Kõik see teadmatus, see ajab jooma
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        See mäng lõppes tegelikkuses Lazio 0-1 kaotusega. Lazio domineeris kogu mängu. Cisse-Klose tekitasid palju olukordi ja need kaks peavad natuke veel koos harjutama ja hakkab asi looma Tõsiselt positiivne mäng kokkuvõttes.
        Osa lõi oma värava ei kuskilt. Pall on ümmargune ja see ikkagi proovikas.
        Zarate tuli fännide ette ja vandus, et ei lähe kuskile. Super!
        Ja küll need väravad tulevad mõlemalt kunnilt.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Ja mingi jutt, et Lotito müüb mingi aeg Lazio isegi maha. Peale selle aasta Scudettot ja Europa Liiga karikat on Lazio hind muidugi kõvasti kerkinud....aktsia näol mingi 30000% võrra näiteks.
          Eesti keele tunnis on ajamääruse õppimine vist natuke poolikuks jäänud

          Turg meeletutele ostudele vist reageerinud veel eriti pole. Eks siis vaatame, kas suudetakse saavutada taset, mis möödunud aasta lõpus oli või läheb asi vanadele radadele tagasi.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            1) Naised saunas räägivad, et Rossi jääb Villarreali.
            2) See omakorda kinnitab kõlakat, et Nilmar on lahkumas.
            3) Juve ei saa Rossit.
            4) Vucinic läheb Juvesse Rossi asemel.
            5) Nilmar tuleb Vucinici asendajaks meile.

            Kommentaar


              Algselt postitas alehis Vaata postitust
              keegi ei tahagi teda sinna..

              + 1
              slimm.ee

              Kommentaar


                Hahahah, ükshaaval müüte oma parimaid(teie mõttetut meeskonda vaadates) mees-naisi maha nagu kärbseid.
                Kes järgmisena...De Pussy või Poozarro(kiidate siin alailma)?
                Kõige hullem on see, et mu parimate nimedega mehed lahkuvad ükshaaval. Putstista, Adrimak, Peniz, Putsinits, Riis, koera-toni

                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Official: Stekelenburg to Roma


                  Vucinic ja J. Sergio pakkisid kohvreid, aga Okaka oli täna trennis. Burdisso peaks treeningutga liituma esmaspäeval.

                  Kommentaar


                    lugesin vene Sport-Expressi saiti, Lazio fännid olid teinud ametliku avalduse kus nimetavad klubi presidendi Lotito oma vaenlaseks

                    Последние новости спорта в России и мире онлайн. Новостная лента самых свежих и актуальных спортивных новостей на сегодня – Спорт-Экспресс


                    kuna paljud vist seda keelt enam ei valda siis kõlab see nii
                    "Lotito oli, on ja jääb alati ultrate vaenlaseks. Ta on ainuke president , kes oli nende poolehoidjate arreteerimise poolt , kes astusid välja tema isiku vastu. Me jääme teda alatiseks vihkama selle eest, vaatamata meeskonna tulemustele ja tema tööle. Ja me ei taha, et meie suhtumine saaks alibiks meeskonna kehvadele esinemistele kunagi tulevikus. Me võtsime vastu otsuse toetada meeskonda, isegi arvestades vihkamist presidendi vastu. Alati jääme klubile lähedaseks igasuguses olukorras. Ärge unustage, et me toetame meeskonda aastakümneid ja toome ennast ohvriks Lazio eest. "

                    Kommentaar


                      ja veel sealtsamast - Reja olla jätnud tänasest mängust Villarreali vastu meeskonnast välja Zarate ; põhjus pole täpselt teada aga oletatakse et toimus mingi isiklik konflikt ; Reja on karistanud mängijat samal moel ka varasemalt

                      Kommentaar


                        Ma siis sisimas loodan, et see aasta tuleb tiitel või mega hooaeg...usun nii mõnigi ultra küppab üle piiri. Mina pole Lotito vihkaja....ja nii sügavale ma kunagi ei läheks.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Mina pole Lotito vihkaja....ja nii sügavale ma kunagi ei läheks.
                          Nonii

                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Kasvõi Serie-Bs....peaasi et Claudio Lotito kadunud on.
                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          LOTITO VATTENE JA TARE JA BELLARDINI IMEGE MUN*NI
                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Ma olen selle peale mõelnud ja lepiksin Serie-Bga, kui mulle garanteeritakse, et lotito ja ta kaks peenisepoissi kaovad. ...
                          Palun hävitage lotito või kehvemal variandil bella siit ilmast. See klubi sõidab kindlal käel Bsse hetkel.
                          Algselt postitas Uuu
                          LOTITO VATTENE SA IGAVENE PASK PELDIK PRESIDENT
                          Algselt postitas Uuu
                          lotito pederastsil ei ole mitte kõige ilusamad jõulud igatahes
                          Algselt postitas Uuu
                          Fuck riomma fuck lotito FORZA LAZIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          Algselt postitas Uuu
                          Vabandan ropendamise eest....asi on tõesti hull.
                          Igatahes kui riomma võidab lahkub ballardini.....ma suudaks uskuda, kui lotito(igavene pederast) teda ikka ei vallanda.
                          Algselt postitas Uuu
                          Lotito käi niiiiiiii put*si kui üldse saab käia....
                          kes ütles mjau?

                          Kommentaar


                            Reggina vastu võit 2-1 (olevat suht igav mäng olnud). Hetkel siis Villarrealiga... päris vaadatav mäng on, peamiselt küll Villarreali ilusa mängu tõttu, aga ka Cisse värav oli just täpselt see, millest on puudust tuntud viimastel hooaegadel... kui ikka surmkindel võimalus, siis tuleb ära lüüa ja ei mingeid agasid...nii on palju lihtsam jalgpalli mängida

                            Kommentaar


                              Cänneril väga igav olnud. Sa oled välja kaevanud minu väited kaugemast minevikust. Curva tuli sellise otsusega eile-üleeile välja. Millest ma aru ei saa, et Lotito käe all on meil iga aasta rohkem raha, et uusi mehi osta ja päris sellist klounindust nagu rioma teeb kohe kindlasti pole. Stabiilne. Palgad makstud. Peab rahule jääma. Muidugi pole ta mingi unelmpresident, aga iga kell ennem, kui mingi tebenevittu? wtf nagu?
                              Reggina mäng oli igav ja mõttetu. Zarate üks vähestest, kes taset näitas, Villa vastu oleks teda vaja olnud.
                              Villa mäng oli õudus Lazio poolelt. 4-4-2 failis eile 100%. Kõik mehed mängisid halvasti ja väsimus oli ka peal.
                              Cisse kindel lõpetamine oli tõesti asi mis puudub juba pikemat aega.
                              Ja cocky rõõmuks võin öelda, et Cisse ja Klose on kenasti sisse elanud ja väravate kõmmutamine pole vormi või oskuste taga kohe kindlasti. Kõik on Reja teha nüüd.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Nonii

                                kes ütles mjau?
                                OT: Üle viie tsitaadi saab lisada, kui eemaldad postituste numbrid/asukoha, jah?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X