320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rivaldo AC-sse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

    Originally posted by mcnamara


    Originally posted by Maarek


    Originally posted by mcnamara


    Originally posted by Maarek
    Samahästi võib ka Sheva asendada Tomassoniga, kuna ka tema tegi käis eelmisel hooajal väljakul ainult putsasid kulutamas, ilma et midagi tolku oleks olnud.
    Oot oot kas jut käib samast Jon Dahl Tomassonist, kes säras Feyenoordi eest UEFA karika finaalis ja seejärel Taani särgis MM-il? Sorry, ma ei saa aru, miks te meest niimoodi maha teete, enne kui ta oleks mängugi Itaalia liigas maha pidanud???
    Oot oot oot, Mcnamara
    Lause, mida sa tsiteerisid vihjaski ju sellele, et Sheva pingile ja Tomasson mängu :P :P
    Ei tea, kumba ma siis maha tegin?
    No ole hea vaata oma lause ülesehitust: \"asendada Tomassoniga, kuna ka tema...\".
    Täpselt nii
    Sheva asendada Tomassoniga, kuna ka (sarnaselt Rui Costale ja Pirlole) tema (Sheva ) käis.......

    Jutt käis Arturi poolt välja pakutud line-up\'de kohta.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

      mdia te vaidlete eks aeg näitab kes mängib ja kes pinki soojendab.... ise arvan, et m6lemad mängivad p6his aga kus see oleneb treenerist

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

        Maarek, palun 2ra r22gi rumalusi. Shevchenko pingil - sa tead seda sama h2sti kui mina, et seda ei juhtu. Sheva on oma 13 liigav2ravale vaatamata endiselt veel Itaalia Serie A parimaid ryndajaid, et mitte 8elda parim. Tema hooaeg ei olnud tegelikult yldsegi nii halb, nagu osad siin v2ita yritavad, selles lihtsalt ei olnud seda s2dent, mis varasematel Milani-aastatel valitses. That\'s it. Shevchenko on kindel esimene valik ryndes.

        Tomasson algkoosseisu? Naljamehed. Tomasson ei alusta v2hemalt esialgsete plaanide kohaselt kohe kindlasti algkoosseisus. Punkt yks: Inzaghi ei ostetud Milani pingipoisiks. Ma m6lten, et kui mees j22ks vahetusse, v6iks ta vabalt hakata vinguma ning see v6iks l6ppeda tema mahamyymisega. Inzaghi ei ole pingipoiss.

        Ma ei kahtlegi Tomassoni kvaliteedis, kuid ka Rivaldo on kindlasti k6rgemast klassist mees ning sama kindlasti eelistatakse teda taanlasele. Ryndava poolkaitsjana, kus tegelikult Tomasson samuti enam-v2hem korralikult m2ngida saaks, on aga meil varuks v6tta nii Rui Costa kui ka Pirlo, kes on m6lemad Itaalia Serie A yhed paremad m2ngujuhid. Mis kuradi valemiga mees poolkaitsesse m2ngima p22seb? Seleta seda mulle, kallis CMR.

        Ciao.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

          Originally posted by Artur
          Maarek, palun 2ra r22gi rumalusi. Shevchenko pingil - sa tead seda sama h2sti kui mina, et seda ei juhtu. Sheva on oma 13 liigav2ravale vaatamata endiselt veel Itaalia Serie A parimaid ryndajaid, et mitte 8elda parim. Tema hooaeg ei olnud tegelikult yldsegi nii halb, nagu osad siin v2ita yritavad, selles lihtsalt ei olnud seda s2dent, mis varasematel Milani-aastatel valitses. That\'s it. Shevchenko on kindel esimene valik ryndes.
          Hmmmm......
          Rumal jutt? 13 väravat liiga ühe suurima staari kohta on ikka ilmselgelt nõrk tulemus. Mäletan sinu kunagist väidet, et Sheval on Serie A keskmine praktiliselt mängu kohta värav. Seega oleks tema kohta normaalne tulemus pidanud olema umbes 2 korda rohkem, või kuidas? Pingile jätmise koha pealt on see tema õnn olnud, et teised \"superstrikerid\" Moreno, Inzaghi ja Jose Mari veel hullemate esitustega on hiilanud ja kui selle aasta \"ost\" Tomasson läbi ei põle, siis olen täiesti kindel, et üks staaridest jääb sel hooajal pingipoisiks.

          BTW, Sheva on Serie A üks sümpaatsemaid mängijaid ja meeldib mulle isiklikult väga, aga see ei tähenda seda, et ma teda hoolimata kehvadest esitustest maailma parimaks peaks pidama ning loodan tema enda pärast, et hooaeg 2002/2003 tuleb etem kui eelmine.

          Sinu suhtumine on naljakas. Rui Costa kannad sa maha ühe sita hooaja järel ja paigutad ta oma line-up\'s pinglile, aga Sheva puhul oleks nagu ilmvõimatu, et teda välja oleks võimalik jätta
          Jonnimine on juba eraldi teema ja taga targemaks kui keegi saaks koha põhis ainuüksi selle eest, et hakkab muidu jonnima. Siis võib ju samahästi seda teha ka Tomasson ja Ancelottil dilemmasid kui palju.:P
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

            Originally posted by Maarek


            Originally posted by Artur
            Maarek, palun 2ra r22gi rumalusi. Shevchenko pingil - sa tead seda sama h2sti kui mina, et seda ei juhtu. Sheva on oma 13 liigav2ravale vaatamata endiselt veel Itaalia Serie A parimaid ryndajaid, et mitte 8elda parim. Tema hooaeg ei olnud tegelikult yldsegi nii halb, nagu osad siin v2ita yritavad, selles lihtsalt ei olnud seda s2dent, mis varasematel Milani-aastatel valitses. That\'s it. Shevchenko on kindel esimene valik ryndes.
            Hmmmm......
            Rumal jutt? 13 väravat liiga ühe suurima staari kohta on ikka ilmselgelt nõrk tulemus. Mäletan sinu kunagist väidet, et Sheval on Serie A keskmine praktiliselt mängu kohta värav. Seega oleks tema kohta normaalne tulemus pidanud olema umbes 2 korda rohkem, või kuidas? Pingile jätmise koha pealt on see tema õnn olnud, et teised \"superstrikerid\" Moreno, Inzaghi ja Jose Mari veel hullemate esitustega on hiilanud ja kui selle aasta \"ost\" Tomasson läbi ei põle, siis olen täiesti kindel, et üks staaridest jääb sel hooajal pingipoisiks.

            BTW, Sheva on Serie A üks sümpaatsemaid mängijaid ja meeldib mulle isiklikult väga, aga see ei tähenda seda, et ma teda hoolimata kehvadest esitustest maailma parimaks peaks pidama ning loodan tema enda pärast, et hooaeg 2002/2003 tuleb etem kui eelmine.

            Sinu suhtumine on naljakas. Rui Costa kannad sa maha ühe sita hooaja järel ja paigutad ta oma line-up\'s pinglile, aga Sheva puhul oleks nagu ilmvõimatu, et teda välja oleks võimalik jätta
            Jonnimine on juba eraldi teema ja taga targemaks kui keegi saaks koha põhis ainuüksi selle eest, et hakkab muidu jonnima. Siis võib ju samahästi seda teha ka Tomasson ja Ancelottil dilemmasid kui palju.:P
            Maarek, mulle tundub, et sa ajad mind ja h2rra Ishmael\'i segamini :P Selle v2ite esitajaks oli siiski tema. See selleks.

            Ma ei ole 8elnud, et ma Rui Costa maha kannan. Pirlo on aga nimelt yks minu lemmikm2ngijatest ja isiklikust vaatevinklist oleks mul lihtsalt v2ga raske mees oma ennustustes pingile j2tta. Samas ma absoluutselt ei v2lista v6imalust, et p6hikoosseisus alustaks Rui Costa, hetkel n2ib see lihtsalt v2het8en2olisem kui Pirlo algkoosseisu arvamine. Selge on aga see, kuigi kumbki pole seda tunnistanud, et koos nad m2ngida ei saa. Niisiis j22b valik: kas Rui Costa v6i Pirlo.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

              Originally posted by Artur

              . Pirlo on aga nimelt yks minu lemmikm2ngijatest ja isiklikust vaatevinklist oleks mul lihtsalt v2ga raske mees oma ennustustes pingile j2tta. Samas ma absoluutselt ei v2lista v6imalust, et p6hikoosseisus alustaks Rui Costa, hetkel n2ib see lihtsalt v2het8en2olisem kui Pirlo algkoosseisu arvamine.
              Sa viimaseid kuulujutte oled lugenud või? Andrea Pirlo on his way out. Kuna suure tõenäosusega ohustab teda järjekordselt pingipoisi saatus, siis on U21 staarile juba ka huvilised tekkinud. Üks neist AC Milani suur sõber Atletico Madrid, kuhu nii Moreno kui Albertini juba jalust eest ära saadetud. Teiseks aga Serie A mansa Torino, kes pidi kuti peale ikka väga kiimas olema. Mõlemal juhul oleks aga tegu ainult laenule andmisega. Kuigi tegu esialgu ainult ruumoriga, tasub siiski lähiminevikust meenutada, et Rivaldo siirdumine oli alguses ka vägagi udune kuulukas, aga näed mis välja kukkus
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                Originally posted by Maarek


                Originally posted by Artur

                . Pirlo on aga nimelt yks minu lemmikm2ngijatest ja isiklikust vaatevinklist oleks mul lihtsalt v2ga raske mees oma ennustustes pingile j2tta. Samas ma absoluutselt ei v2lista v6imalust, et p6hikoosseisus alustaks Rui Costa, hetkel n2ib see lihtsalt v2het8en2olisem kui Pirlo algkoosseisu arvamine.
                Sa viimaseid kuulujutte oled lugenud või? Andrea Pirlo on his way out. Kuna suure tõenäosusega ohustab teda järjekordselt pingipoisi saatus, siis on U21 staarile juba ka huvilised tekkinud. Üks neist AC Milani suur sõber Atletico Madrid, kuhu nii Moreno kui Albertini juba jalust eest ära saadetud. Teiseks aga Serie A mansa Torino, kes pidi kuti peale ikka väga kiimas olema. Mõlemal juhul oleks aga tegu ainult laenule andmisega. Kuigi tegu esialgu ainult ruumoriga, tasub siiski lähiminevikust meenutada, et Rivaldo siirdumine oli alguses ka vägagi udune kuulukas, aga näed mis välja kukkus
                Ei, tead, ma ei loe kuulujutte, ma yldse ei j2lgi, mis jalgpallimaailmas toimub. Kuulujutud j22vad kuulujuttudeks. Pirlo ei l2he kuskile, kusjuures seda on v6imalik ka t2htsate onude (v6id ise pakkuda, kes need on) avaldustest v2lja lugeda Kindel laks.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                  Raisk Barcal üldiselt on see väga halb aga AC MILAN on ka Kõva meeskond!!!
                  742617000027
                  (sic)
                  (515)
                  MAGGOT

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                    Kaitsjaid napib. Kaotused Bayernile ja Poolile.Tommaseniga püütakse vist Cannavarot saada.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                      Loodan, et AC Milan ja Rivaldo panevad CL\'i ja Serie A kinni
                      Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                        Tottenham HotSpur jäi ka väga napilt Rivaldost ilma
                        Hoovi jalgpallur

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                          kuulsin ka seda varjanti et hotspurs oli mehest väga huvitatud kuid ma ei lootnud, et see vend sinna siirduks... pole ju sellel klubil erilisi saavutusi euroopas olnud...AC oli siiski soosik nr 1

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                            Hotspurri minek oleks küll veic imelik olnud ja arvan, et Rivaldot poleks nii võrd rahuldanud kui mängima hakkamine puna-mustas.
                            Algselt postitas tank
                            Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                              Originally posted by Oll


                              Hotspurri minek oleks küll veic imelik olnud ja arvan, et Rivaldot poleks nii võrd rahuldanud kui mängima hakkamine puna-mustas.
                              Hotspuri poleks ta läinud juba ainuüksi ühel põhjusel, palk ehk siis see, mille pärast ta Barcast ennetähtaegselt tulema tuli. Õnneks leidus üks loll, Berlusconi, kes oli nõus nõutud rahasumma välja käima.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                                Olgu see Rivaldo AC Milanis või mitte, aga Itaalia meistriks ei tule Milan ikkagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X