320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rivaldo AC-sse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

    Väidetavalt oli Rivaldo Spursi minek klubi ja agendi vahel suusõnaliselt kokku lepitud. Seejärel oli aga Berlusconi ise saagasse sekkunud ja läinud ta oligi....
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

      Rivaldo vajab Inglise liigat seda tunnistas ta ka ise Hispaania ajalehele Soccer.(22.06.2002)
      Ma tean mida räägin!

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

        Originally posted by Manager


        Rivaldo vajab Inglise liigat seda tunnistas ta ka ise Hispaania ajalehele Soccer.(22.06.2002)
        Tegelikult oleks olnud huvitav vaatada kuidas sellise stiili esindaja sobib Inglise liigasse.
        Algselt postitas tank
        Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

          kahju,et rivaldo ac-sse läks.oleks võinud ikkagi barcasse jääda.seal oleks ta vähemalt rohkem mängida saanud

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

            Pigem oleneb asi ikka mehe enda suhtumisest
            308

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

              Rivaldo on minu arvates liiga hea mängija et pingil istuda. Ei ole mõtet jätta sellises vormis jalgpallurit pingile jätta ja nii head ka veel. Ta võiks saada kuhu esi 11-nesse. Siis näeks ka kui heas vormis ta on.
              Oliver

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                Ma olen tähele pannud et itaalias eriti ei soosita välismaalasi..
                Ntx. J.Stam läks laziosse,täiesti kustunud mees,vaadates kus ta varem mängis (Manu)
                Mendieta oli valencias väga hea mängija,läks laziosse,kohe kustunud isik...
                Ac Milani läks ründaja thomasson..kes oli hollandis tegija..ac milanis suhteliselt null...ja ma kehtib ka rivaldoga

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Rivald

                  Originally posted by Ramm


                  Ma olen tähele pannud et itaalias eriti ei soosita välismaalasi..
                  Ntx. J.Stam läks laziosse,täiesti kustunud mees,vaadates kus ta varem mängis (Manu)
                  Mendieta oli valencias väga hea mängija,läks laziosse,kohe kustunud isik...
                  Ac Milani läks ründaja thomasson..kes oli hollandis tegija..ac milanis suhteliselt null...ja ma kehtib ka rivaldoga
                  Stam hakkab vaikselt koos Lazioga taas tõusma, tal mingid dop probleemid kah olnud ju.
                  Mendieta oli jah itaalias iseenda hale vari.
                  Tomasson aga kindlasti pole null, ta on noor mängija ning kyll kohaneb ja areneb, ma usun et temast kindlasti saab veel midagi.
                  Kuumaverelisi itaalia poisse armastatakse jah rohkem, aga see on nii ju iga riigi puhul, et omad ikka kallimad ja nunnumad.
                  Need 3 mängijat on suht pisike osa kogu võõrleegionäride kremplist. Kõik ei saagi yhte kohta sobida.

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                    Originally posted by Ramm
                    Ac Milani läks ründaja thomasson..kes oli hollandis tegija..ac milanis suhteliselt null...ja ma kehtib ka rivaldoga
                    Kas mitte Jon Dahl polnud see, kes Ajaxi vastu otsustava palli väravasse aitas? Ilma selle väravata poleks Milan praegu karikavõitja. Sellepärast, et ta enne finaali op-ile pidi minema ja osaleda ei saanud, ei tee tema osa karikavõidus veel olematuks. Ei eita, et tegemist on minu jaoks ülimalt sümpaatse ründajaga. Feyenoord\'ist Milan\'i minek oli suur väljakutse - minu meelest oli tal täiesti talutav hooaeg.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                      Hooaeg tervikuna oli Tomassonoil tõesti pretty OK. Olgu mainitud, et see värav Ajax´i vastu oleks nii ehk naa sisse läinud, Jon Dahl lihtsalt moe pärast koksas selle 20cm kauguselt võrku. Lõpetuseks pean möönma, et Tomasson tegelikult väga sümpaatne mängija ja AC Milanist minu vaieldamatu lemmik
                      minge Kingissepa praami peale

                      Kommentaar

                      Working...
                      X