320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ETV Spordi leheküljel kah uudis üleval. Spekuleeriti juba ammu.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Mida perset. Teen sportneti lahti üle pika aja ja esimene uudis on see, et Bayern ostis Toni. On sel tõepõhi ka all või tulebki Sportnetis ainult paska viimasel ajal?

      Uudis ise kah: http://www.sportnet.ee/index.php?id=48293
      Igal juhul see on juba üleeile kinnitatud, et Toni Fiorentinast lahkub, aga Bayern pole minu teada veel ametlik sihtkoht.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        7,8 miljonit naela, kuidagi vähe maksti mehe eest. Ja üleüldse, kahju, et Toni Saksamaale läks. Ma olen väga kindel, et ta põrub seal. Oleks võinud ikka Itaaliasse jääda, Interisse kasvõi

        Kommentaar


          kahju jah, hea mees oli

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            7,8 miljonit naela, kuidagi vähe maksti mehe eest. Ja üleüldse, kahju, et Toni Saksamaale läks. Ma olen väga kindel, et ta põrub seal. Oleks võinud ikka Itaaliasse jääda, Interisse kasvõi
            Njah, räägiti ikka 13-15 miljonist, aga 11,5 milli puhul jääb mulje, et temast tahetigi lahti saada. Samas kurat seda teab, mis mõju avaldab talle see vigastus, mille käes ta peaaegu kogu hooaja teise poole vaevles. Sellises vanuses mehele võib see edasise hoo väga korralikult pidurdada.

            Kuna osaletakse UEFA Cup'l, siis ühte varuründajat meeskonda veel vaja. Tuleb tagasi Rigano või tuuakse Atalantast hoopis veteran Zampagna. Viimaseks kuulujutuks vabshee Rumeenia noor staar Claudiu Keseru, kes ühe üsna julma hooaja (03/04 17 mänguga 18 kolli) Nantes tiimis teinud, või Marica Ciprian, kes Donetski kaevuritemeeskonnas tööd teeb.
            Viimased 2 muidugi üsna noored nolgid ning ei oska ka leida põhjust järjekordset tulevikulootust osta. Eks näis, mis saab.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Tulevikulootustest rääkides hankisite te ka ju Arturo Lupoli ning kaks tšehhi.

              Aga jah, teie parima kaitse üle ma olin ka suhteliselt üllatunud. Pavel msn'is tihti kirub seda kaitseliini, mis teil on ja ega tegelikult midagi erilist see tõesti pole. Enamik, nagu sa mainisid, on tänu Freyle.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                Aga jah, teie parima kaitse üle ma olin ka suhteliselt üllatunud. Pavel msn'is tihti kirub seda kaitseliini, mis teil on ja ega tegelikult midagi erilist see tõesti pole. Enamik, nagu sa mainisid, on tänu Freyle.
                Kroldrupi "suurepärane" markeerimisoskus oli see, mis nii mõnelgi hämmastusest pea vangutama pani. Dainelli oli väga tubli suuremate vastu, aga kui vastaseks tagumise otsa tiim ja veel nende kodus ka, siis see mee ei osanud kohe üldse olla. Kui nende meeste asemel oleks olnud kunagine "kindel transfer" Nemanja Vidic, siis oleks pilt hoopis teine olnud, aga kuna oleks on sitt mees, siis mõttetu sel teemal rääkida.
                Tulevikulootustest rääkides, andis siis Corvino teada, et ründesse lisajõudu ei hangita ja uuel hooajal esindavad seal klubi Muti, Pazzini, Bojinov ja Lupoli, mis muidugi on väga suur väljakutse kuna meie rünnak üsna suures osas ka tulevikulootuste peal püsima hakkab.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Järgmine hooaeg saab olema vägev...Lazio, Viola, Milan, Inter, Juventus, riomma ja vb ka Palermo trügivad seal täisa tipus. Aga kuna Palermo president on paras idikas siis loodan, et nad põruvad...
                  Daje Lazio!!!!!!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Vanden Borre siis Violasse. Paar aastat tagasi oli mees vaat et suurim kaitse tulevikulootus ning paljud suurklubid jahtisid teda. Noormehe areng on küll seisma jäänud, aga äkki leiab Itaalias uue hingamise.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Vanden Borre siis Violasse. Paar aastat tagasi oli mees vaat et suurim kaitse tulevikulootus ning paljud suurklubid jahtisid teda. Noormehe areng on küll seisma jäänud, aga äkki leiab Itaalias uue hingamise.
                      Ka tema liitumisega seotud kuulujutud olid liikvel juba paar kuud ning eile tuli siis kinnitatud otsus ostu kohta.
                      Belgia päritoluga fännide sisukohad on erinevad. Üks neist nõustus, et tegu andeka mängijaga, kel lootus Fiorentinas särama lüüa, aga teine vandus ja väitis, et oskused olid Anderlechtis ainult väärt pingil istumist ja arvas, et Violas temast asja ei saa.

                      Teades transferkunn Corvinot, siis mina arvan, et mingit suvalist lambikutti ka nüüd ei ostetud, kuna ei olnud Fiorentina ainus, kes asja vastu huvi üles näitas. Väidetavalt olid ju tema eest raha valmis käima kõik suured eesotsas Juve, Interi ja Bayerniga.

                      Jätkuks kaitsjate teemale siis, et Fiorentina ka tõsiselt Barzagli eest võitlemas ning viimastel andmetel valmis Liverani ka lepingusse lisama. Kogu diili miinuseks muidugi see, et Fiorentina läbisaamine Palermo tegelinskitega pole enam väga suurepärane ja kunagi oli Zamparini isegi väitnud, et Fiorentinale enam ühtegi mängijat ei müü.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Saaks te nüüd ühe keskväljakunni ka, siis te oleks isegi peapretendent teisele kohale järgmisel hooajal (ütleme nii, et vaadates koosseisu, siis arvatavasti Interile pole veeljärgmisel hooajal ka vastast)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Saaks te nüüd ühe keskväljakunni ka, ...
                          Nagu näiteks noor staar Rio Mavuba Bordeaux'st
                          Peab muidugi tunnistama, et tema kannul ka Juventus, ManU, Arsenal ja Valencia, kellele erinevalt Werder Bremenist ei tohiks 8 miljonit eurot ületamatu probleem olla.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Saaks te nüüd ühe keskväljakunni ka, siis te oleks isegi peapretendent teisele kohale järgmisel hooajal (ütleme nii, et vaadates koosseisu, siis arvatavasti Interile pole veeljärgmisel hooajal ka vastast)
                            Ei

                            Aga näib, et Viola paneb panused noorusele ja tulevikule. Vaata, et kõik uued mehed(Lupoli, Vanden Borre, Mazuch, Hable) võiks vanuse poolest Primaveras pallida.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Jasperi viimase lause kohta, et kirjutasin oma kaks lõigukest pärast eika postitust siin selle nooruse ja tuleviku kohta, aga jumal teab miks ma ei postitanud.

                              Põhimõtteliselt tahtsin siis öelda, et Fiorentina tegutsemine avaldab mulle muljet. Ei minda kohe kontra-rünnakuga asja kallale, võetakse asja algusest ning kõik ostud-müügid on küllaltki kaalutletud. Selle asemel, et kallid kuid siiski keskpärased ässad osta, kuigi mõne mängijaga on ka nii tehtud, minnakse odavamate noorte peale ning oodatakse kui neist tõelise klassi mängijad tekkivad. Montolivo, Pazzini, Vanden Borre, Lupoli ja kogu see muu kamp hakkavad ilmselt alles 3-4 aasta pärast imetegusid tegema, kuid mul on kuri kahtlus, et mitmest Fiorentina noorest võib tõesti tulla üks maailmaklassi mängija. Ilusti on kogemust ka juurde visatud, et noored päris üksi ei oleks. Prandelli on ka muidugi fantastiline treener noorte jaoks, parim Serie A's.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                Montolivo, Pazzini, Vanden Borre, Lupoli ja kogu see muu kamp hakkavad ilmselt alles 3-4 aasta pärast imetegusid tegema, kuid mul on kuri kahtlus, et mitmest Fiorentina noorest võib tõesti tulla üks maailmaklassi mängija.
                                Montolivo oli juba sel hooajal konkreetne põhikoosseisu mees ja teenis nii mõnelgi mängul fännide arust MoM tiitli, seega temalt ootaks juba tõsise keskväljakunni staatust tuleval hooajal.
                                Lisaks ülalmainitutele jätsid nimetamata veel sellised mehed nagu Kuzmanovic, Bojinov (), Brivio, Mazuch, Hable, Lepiller ja ega Potenza, Donadel ja Pasqual samuti veel väga vanad mehed pole
                                Kuigi kindel soov saada Barzagli endale võib tähendada mõne noore lootuse lahkumist (pakutakse tema vastu primavera staar Lepiller'i ning Palermo pidi Kuzmanovicist vägagi huvitatud olema).
                                Ütleme nii, et Corvino on suutnud midagi väga korralikku käima lükata ja minu lootused tuleviku suhtes on väga kõrgel.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X