320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selline kommentaar siis Palermo spordidirektori poolt

    “Andrea Barzagli is not for sale when it comes to Fiorentina.”
    Palermo sporting director Rino Foschi warns this is a local club for local people, there’s nothing for you here!

    Eks näis, kas nad siis oma lubadusi ka hoida suudavad
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Montolivo võib küll Fiorentina tasemel järgmine aasta tõsine kunn olla, kuid potentsiaali on tal ka maailmatasemel kunniks saamiseks.
      sigpic

      Kommentaar


        Pazzini minu arust kõige lootustandvam ja nüüd peale Toni lahkumist esiründaja ilmselt.
        Glooory glooory ManUnited!!!

        Kommentaar


          ostud(nimi,eelmine meeskond):
          Lupoli,Arsenal
          Hable,Hradec Králové
          Vanden Borre,Anderlecht
          Mazuch,Brno
          Mihaylov,Levski Sofia

          Kommentaar


            Algselt postitas matrix7000 Vaata postitust
            ostud(nimi,eelmine meeskond):
            Lupoli,Arsenal
            Hable,Hradec Králové
            Vanden Borre,Anderlecht
            Mazuch,Brno
            Mihaylov,Levski Sofia
            Ja Balzaretti on ka kohe-kohe tulemas.

            Kommentaar


              Balzaretti on mõttetu sell, aga jah, huvitavam on, kas Fiorentina suudab Quaresma endale meelitada. See oleks kahtlemata täiendus, mis Fiorentina uuele tasemele viiks. Kuid ikkagi on minu arvates puudu keegi sinna keskväljale rohkem tagumist rolli mängima. Aga see on vaid minu arvamus.
              sigpic

              Kommentaar


                no ma ei tea...Pinto da Costa on küll ärimees, kuid ma küll Quaresma asemel ei läheks Fiorentinasse. Porto on ikka tugevam klubi. sorri mehed
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Serie A on jällegi tugevam liiga...
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    no ma ei tea...Pinto da Costa on küll ärimees, kuid ma küll Quaresma asemel ei läheks Fiorentinasse. Porto on ikka tugevam klubi. sorri mehed
                    See küll nüüd põhjus pole miks lootustandev mängija ei võiks Portost jeehat tõmmata. Uuri natuke Fiorentina noormängijate nimekirja ja pärast mõningaid täiendusi võib arvata, et ega see Porto lähiaastatel enam nii tugev polegi
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Ma mõista nüüd midagi enam kosta :
                      The former Atalanta striker Christian Vieri has agreed terms with the Viola and will be playing for the Tuscan side next season along with Franco Semioli who Fiorentina just signed during the night from Chievo Verona.
                      The latest football news, live scores, results, rumours, transfers, fixtures, tables and player profiles from around the world, including Champions League.


                      Franco Semioli on ideaalne täiendus, aga oma mäletamist mööda olen päris kõvasti Vieri teemal sõna võtnud ja mitte just väga positiivses mõttes
                      edit: Uurisin natuke ja väidetavalt sõlmib Vieri Fiorentinaga lepingu kus saab palka vastavalt osaletud mängudele, seega ei tundugi see transfer nii mõttetu olema. Üks väike kloun on sarnaselt Hattrickile meeskonnas alati vajalik, kes särgimüügile kõvasti kaasa aitab
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Lootustandev uustulnukas Semioli siis pildile jäänud



                        Väidetavalt oli tema hind siis 6,3 miljonit Eurot olnud.

                        Nüüd hakkab tiim enamvähem paika saama. Suureks küsimuseks on küll veel Ujfalusiga seonduv, aga karta on, et klubi riskib tema hoidmisega ja kaotusega järgmisel hooajal läbi Bosmani reegli. Väidetavalt pidi meeskond piisavalt hästi paigas olema, et võib ca 5 milliga riskida. Loodan siiralt, et see on järjekordne ajakirjanduslik bullshit ja Ujfalusi äritakse 5,5 mijoniga Sevillasse ja asemele võetakse korralik RB või suudetakse Vanden Borre sellel positsioonil piisavalt hästi mängima panna.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Semioli pisut tulnuka moodi tõesti. Hea mängijaga on siiski tegu ning Fiorentina keskväli näeb päris kobe välja, eriti kui Montolivo areng jätkub (mingi aasta-kahe jooksul loodan poissi Itaalia eest mängimas näha). Kaitse on teil jätkuvalt pisut kahtlane ning ilma Ujfalušita läheks veel raskemaks meestel. Aga Corvino piisavalt tark, et teada mis ta teeb
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Et siis toote Cassano tagasi Itaaliasse? Mõnus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Et siis toote Cassano tagasi Itaaliasse? Mõnus
                              Kuigi Prandelli on tõsine fänn ja arvab, et paneks ta mängima, ei kujuta ma ette, et meeskonda võetakse järgmine noor staar, kelle läbipõlemise oht sarnaselt Bojinovile üsna suur.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Kuigi Prandelli on tõsine fänn ja arvab, et paneks ta mängima, ei kujuta ma ette, et meeskonda võetakse järgmine noor staar, kelle läbipõlemise oht sarnaselt Bojinovile üsna suur.
                                Cassano on ennast erinevalt Bojinovist kõrgemal tasemel tõestanud Roma päevil. Põhimõtteliselt vaja mehele tugev režiim peale panna ja motivatsiooni anda, küll mängima hakkab.

                                Bojinov oli minu arvates algusest peale ülehinnatud mehike nagu kõik need Zemani vennikesed Lecce ründes. Suhteliselt loogiline, et kui sa saad hooaja jooksul 50 head võimalust, et üle kümne suudab ka kaitsja neid sisse lüüa. Aga jalgpallimaailmal tekkis millegipärast arvamus, et nüüd Vucinic, Chevanton, Bjelanovic, Bojinov on uued tähed.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X