320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalmaar. Kirjuta palun oma vanus siia. Ja palun ütle kas oled varem jalgpalli telekast näinud? Aitäh

    Kommentaar


      Ja te tõestate enda alaarengut taas. Tublidused.

      Edit: Unustasin juba foorumimängu täiesti. Mine putsi, kalmaar.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        kalmaar ja muud Bayerni härrasmehed, minge palun oma teemasse tagasi.

        Olen nõus, et Klose reputatsiooni siin kõigutada on mõttetu ja ei saa olukorda võrrelda mingi käega värava löömisega. Antud olukorras olen kindel, et iga mängija oleks antud olukorras nii käitunud. Võib-olla mõned oleks mokaotsast kohtunikule maininud ka, et võib-olla oli suluseis, aga on kuidas ta on.

        "Sul pole vajagi rääkida, kuna sellest hullemaidki olukordi juhtub päevast päeva üle terve maailma erinevates mängudes." - sorri, aga näita mulle igapäevast olukorda, kus mängijad on kaks-kolm meetrit suluseisus.

        Aga ma ei viitsi üldiselt rohkem neid väiteid kommenteerida ja hoian oma arvamuse ka rahulikult endale ning soovitan jätkuvalt enda ja teiste foorumlaste närvirakkude kaitseks Bayerni fännidel seda teemat ignoreerida.

        Aga edit ka: vähemalt eilse õhtuga sai kindlaks, et üks kohtunikebrigaad peaks oma töö kõrgemal tasemel lõpetama, sest minu arust oli see eelmise aasta poolfinaal juba paras fiasko ning eilne näitas nende täielikku ebakompetentsust.
        sigpic

        Kommentaar


          Sorry Maarek, et saite kah seda norra cunti tunda.

          Kommentaar


            Algselt postitas alvarez Vaata postitust
            Sorry Maarek, et saite kah seda norra cunti tunda.
            Lohutan end sellega, et Lõuna-Aafrikasse temal asja pole.
            Kuna UEFA reputatsioonile sellised bläkid hästi ei mõju, siis ootan, et see Prantsuse tola lõpuks asja käsile võtab või siis tagasi astub.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              LAZIO-viola mängu võiks vilustada keegi täielikult kompetentne kohtunik. Närvid juba ainuüksi kohtunikest krussis. Lazio juhatusest ja mõnest serie-b mängijast pole mõtet rääkidagi.
              Ei oska tänast tulemust isegi ennustada.....Igatahes on Curva Nord tühi täna. Lotito juba palub fänne, et nad ei jätaks klubi üksinda....


              Forza Lazio!!!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                LAZIO-viola mängu võiks vilustada keegi täielikult kompetentne kohtunik. Närvid juba ainuüksi kohtunikest krussis. !
                Nojah, ma kiuste täna mängu vaadata ei tahtnud, sest "elamused" viimasel ajal ülatoodud põhjustel üsna vastakad olnud.
                Vaatasin veel Livegoals lehte eelviimasel mänguminutil ja arvasin, et läks täpselt nii nagu kardetud. Hiljem tuli välja, et Keirisson oma debüütkolliga küll punkti päästis. Eks järgmine nädal näita, kas taktikalised muudatused paberi peal oluliselt tugevama tiimi vastu ka midagi annavad.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Nojah, ma kiuste täna mängu vaadata ei tahtnud, sest "elamused" viimasel ajal ülatoodud põhjustel üsna vastakad olnud.
                  Vaatasin veel Livegoals lehte eelviimasel mänguminutil ja arvasin, et läks täpselt nii nagu kardetud.
                  Kohtunike kaela selle mängu tulemust ju kanda ei saa või mis? Ma vaatasin teist poolaega ja Viola ründas enamuse aja. Üleajal oli isegi variant kolm punni kotti panna, aga Babacar ei saanud löögile jõudu taha.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    2 poolaeg ei teinud Lazio mitte sittagi ja Edy Rejast on järjekordselt saamas bella sugune kloun.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Kohtunike kaela selle mängu tulemust ju kanda ei saa või mis?
                      Ma ju ei tea, sest ei näinud mängu
                      Järelkommentaaridest vilemeeste kohta negatiivset infot pole kuulnud, seega ju siis oli aus tulemus.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Vaatasin praegu üht kena videot Fiorentinast ja hakkasin mõtlema ja punkte ühendama ning hirmsad vandenõuteooriad tulevad pähe küll. Mutu probleemidest kuni kohtunike kaladeni... võib-olla ongi suured jõud otsustanud Fiorentinast igal juhul lahti saada.

                        aga tahaks loota, et jalgpall ei ole siiski maffia.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Minu arust, Bayern läheb edasi, nendel on rohkem kogemusi ja ka võimalusi midagi saavutada. Violale aga, edu Seria A-s, kuna selles hullus liigas võib ka niisugune võistkond midagi ootamatut teha, vähemalt olla esimises 4-s.
                          1. UniBet £ 20
                          2. TrioBet € 50
                          3. Betdevice.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Vaatasin praegu üht kena videot Fiorentinast ja hakkasin mõtlema ja punkte ühendama ning hirmsad vandenõuteooriad tulevad pähe küll. Mutu probleemidest kuni kohtunike kaladeni... võib-olla ongi suured jõud otsustanud Fiorentinast igal juhul lahti saada.

                            aga tahaks loota, et jalgpall ei ole siiski maffia.
                            Kellegi arvestuste järgi oli enne Juve mängu meile 7 punkti "miinust tehtud". Mängus Juvega muidugi kohtunik ei "pannud tähele", et Chiellini Keirissoni üsna julmalt karistusalas maha rebis, seega võib ühe miinuse veel juurde arvestada, aga kahjuks ei anna mingit pidi välja vabanda mänge Bologna, Parma, Chievo jne. vastu, mil on mängitud selgelt alla oma võimete

                            Aga mis seal ikka. Tuleb lihtsalt loota, et seoses sita hooajaga põhistaarid minema ei taha minna ning järmine hooaeg juba veel paremaks saanud noortega lammutab juba nii, et mingid faking kohtunike valeotsused enam suurt ei mõjuta.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Väga väga kurb ja nagu karta oligi mängis see Klose värav hiiglasliku rolli. Fiorentina kaitses Itaalia au küll suurepäraselt ning ehk saab veel kahe hooaja pärast teid uuesti CL'is näha. See hooaeg on vist juba lootusetu seis.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Tuju suutsite vahepeal väga heaks teha, aga siis lõi bayern teile, nagu poisikestele, kaks ilusat väravat ja oligi kõik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X