320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks sa teda kaitsed, aru ma ei saa.

    T2iesti m6ttetu tont, loodan, et saame selle tolvani k2est iga kui viimase penni k2tte nagu kohus m22ras.

    Kommentaar


      Algselt postitas alvarez Vaata postitust
      Miks sa teda kaitsed, aru ma ei saa.

      T2iesti m6ttetu tont, loodan, et saame selle tolvani k2est iga kui viimase penni k2tte nagu kohus m22ras.
      Ma ei saa aru, miks mingi krdi Chelski hvänn siia haukuma tuleb


      Sina jumalda rahulikult oma Abramovichi edasi ja ole lihtsalt kuss.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Olen täiesti veendunud, et kindlasti mitte nii nagu kirjeldab seda Delhvi.
          Peksis vaeseomaks? Kui midagi sellist oleks juhtunud, siis oleks artiklid levinud ka mujal, kui vaid kollases ajakirjanduses.
          Millegipärast on kõikides muudes artiklites jutt kaks korda näkku löömisest ja vaidlemisest baarmeniga, mis nagu vaeseomaks peksmisest minu tagasihoidlikul hinnangul üsna kaugele jääb. Kui sellel asjal üldse mingi tõepõhi all on, siis eks lähipäevad näitavad, kui palju nendes artiklites kirjutatust tõele vastab. Arvata on, et kohaliku ajakirjanduse üllitis jääb kaugele tegelikkusest.

          Mina siin niisama puhkamas peale vaidlust


          Mina siin niisama ühe mitte-paistes silmaga telekat vaatamas

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Arvata on, et kohaliku ajakirjanduse üllitis jääb kaugele tegelikkusest.
            Mitte alati nii see ei ole.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Mitte alati nii see ei ole.
              Vaevalt, et see tüüp peab veetma kuu haiglas nagu delfi.ee väidab
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                Vaevalt, et see tüüp peab veetma kuu haiglas nagu delfi.ee väidab
                No aga selles on ju tõetera sees, et Mutu peksis ikka päris korralikult seda baarmeni.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  "You will end up like the Romanian nurse who was killed by a punch in the Rome metro" on tegelikult päris räige sitt, mida suust välja ajada ja selles plaanis sai baarman asja eest. Iseasi muidugi, kas Mutu kaitsja poolt ajakirjandusse tilgutatud lause vastab ka tõele.

                  Kommentaar


                    No on ikka jubedad s6nad kyll, mille peale kell 3 p2eval baamenile l6uksi s6ita...kasvatagu munad

                    Kommentaar


                      Mina olen Mutule toeks sel raskel hetkel. Liiga palju on maailmas inimesi kes avavad et oma sõnade eest ei pea vastutama. Vägivald ei ole lahendus, kuid kahjuks tihtipeale on see ainuke keel mida selline baarmani sugune debiilik mõistab...kui seda ka ei mõista siis on lootusetu juhtum juba.
                      Veelkord jõudu Mutule ja tema perele sel raskel ajal
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Pole reaalselt nii kehva mängu näinud kui tänane Catania - Fiorentina pärast esimest kümmet minutit. Ükski meeskond polnud huvitatud värava löömisest... Mihajlovic on ka vist puuga pähe saanud vaadates, kuidas ta oma vahetusi tegi. Mutu ei jaksanud viimased 15 minutit kõndidagi, aga ikka oli vaja teda sees hoida. Esimene vahetus alles vigastuse tõttu kuskil 80+ minutil.

                        Ja kogu mängule pani ilusa punkti olukord, kus üks Fiorentina mängija äärel kellegi üle mängis ja üsna pikalt palliga oli, aga miskipärast jõudis kasti ainult üks mängija.

                        Pole küll Fiorentinaga seotud, aga tänane päev ja üldse see voor pole Serie A'le heaks reklaamiks olnud just. Väga masendav aasta on üldse olnud mänguilu poolest - pole ime, et Itaalia tiimid Euroopas oma 20. sajandi jalgpalliga poolelt Euroopalt kotti saavad. Organiseeritud kaitse on tore asi, aga kui sellega tegelevad kaks tiimi, kes on samal ajal rünnaku organiseerimise ära unustanud, siis on päris kurb.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Sinisa hakkab vaikselt kinga saama mul selline imelik tunne.....muidu mul super hea meel, et viola kellel ajalugu paar aastat vireleb......Tõesti vaid Sinisast on kahju.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Pole reaalselt nii kehva mängu näinud kui tänane Catania - Fiorentina pärast esimest kümmet minutit. Ükski meeskond polnud huvitatud värava löömisest... Mihajlovic on ka vist puuga pähe saanud vaadates, kuidas ta oma vahetusi tegi. Mutu ei jaksanud viimased 15 minutit kõndidagi, aga ikka oli vaja teda sees hoida. Esimene vahetus alles vigastuse tõttu kuskil 80+ minutil.

                            Ei vaidle vastu. Teist poolaega oli juba üsna mõttetu vaadata.

                            Esimene vahetus tehti siiski 70. minutil, kui Santana asemel Cerci sisse tuli, kuigi vahetust tahtis enne Santanat nii mõnigi nähtamatu mees.

                            Algselt postitas Tanel
                            Ja kogu mängule pani ilusa punkti olukord, kus üks Fiorentina mängija äärel kellegi üle mängis ja üsna pikalt palliga oli, aga miskipärast jõudis kasti ainult üks mängija.
                            Seesama Cerci, kes lõpus ainsana veel midagi üritas, aga mida sa ikka teed, kui keegi kastigi ei jõua/taha/viitsi minna.



                            Taktikaliselt parim vahetus oli Babacar Gila vastu, sest sellega tõmmati väga hästi Catania kiirele audile vesi peale
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Ma saan aru, et viola on üks äraütlemata mõttetu sats, aga ma palun....võtke vähemalt viik ilani vastu.
                              Sinisa, oled mees või mitte?
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Ma saan aru, et viola on üks äraütlemata mõttetu sats, aga ma palun....võtke vähemalt viik ilani vastu.
                                Sinisa, oled mees või mitte?
                                Teie jaoks ei muudaks see niikuinii midagi, sest kogu hooaja lootuseks saab olema teie lemmiküritus Coppa, kui seegi
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X