320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    , siis olen mina sarnaselt paljudele hetkel Rossi poolt
    Räägi enda eest, Rossi vastaste kommentaarid sa ju kustutad ära. Mina usun et Ljalicil oli vägagi õigus oma suu lahti teha. Kui Peatreener on nii ebakompetentne ja keerab mängu tuksi ja selle asemel et mängu päästa võtab platsilt ära ühe oma parima mehe...siis mida sul üle öelda jääb, kui kahelda selle inimese vaimses tervises. Mina ei usu et Ljalic antud olukorras valesti käitus ja mis iganes ta ütles, oli tal sama palju põhjust seda öelda kui Lazio Delliol talle kallale selle peale tulla. Mustad mõlemad , aga Rossi alustas!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Ümmarguselt-enne vahetust mänguseis 0-2, lõppskoor 2-2

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Räägi enda eest, Rossi vastaste kommentaarid sa ju kustutad ära. Mina usun et Ljalicil oli vägagi õigus oma suu lahti teha. Kui Peatreener on nii ebakompetentne ja keerab mängu tuksi ja selle asemel et mängu päästa võtab platsilt ära ühe oma parima mehe...siis mida sul üle öelda jääb, kui kahelda selle inimese vaimses tervises. Mina ei usu et Ljalic antud olukorras valesti käitus ja mis iganes ta ütles, oli tal sama palju põhjust seda öelda kui Lazio Delliol talle kallale selle peale tulla. Mustad mõlemad , aga Rossi alustas!
        Mina kustutasin su piirid ületanud kommentaari ära, kus sinu arvates tegi Ljajic õigesti, kui kellegi puudega poega mõnitab. Kuidas Rossi alustas? Et pole treeneritööga kõige paremini hakkama saanud ja seetõttu on õigus äratõusnud mitte midagi saavutanud ManU rejectist noorukil nagu Ljajic, kes ei viitsi isegi rahvuskaaslase Mihajlovici arvates väljakul ega treeningutel lillegi liigutada ning ei suutnud paar mängu tagasi isegi penaltit sisse lüüa, pärast järjekordset pasandamist väljakul solvanguid loopima hakata?
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Räägi enda eest, Rossi vastaste kommentaarid sa ju kustutad ära. Mina usun et Ljalicil oli vägagi õigus oma suu lahti teha. Kui Peatreener on nii ebakompetentne ja keerab mängu tuksi ja selle asemel et mängu päästa võtab platsilt ära ühe oma parima mehe...siis mida sul üle öelda jääb, kui kahelda selle inimese vaimses tervises. Mina ei usu et Ljalic antud olukorras valesti käitus ja mis iganes ta ütles, oli tal sama palju põhjust seda öelda kui Lazio Delliol talle kallale selle peale tulla. Mustad mõlemad , aga Rossi alustas!
          Palun proovi vähem oma rumalust välja näidata

          Nägid mängu, et julged Ljajicit pidada mängu üheks parimaks meheks? Mitu korda sa sel aastal üldse tema esitusi näinud oled? Eks juba mängude arv ja põhjus, et platsile saab siis, kui põhimehed väljas on, annab väikese vihje.
          See, et tema abiga hiljuti Romale võidukoll suudeti lüüa või Chievo vastu karistlöögist värav lüüa õnnestus, ei ole eriti määravad tema taseme arvestamisel. Näiteks sealsamas mängus Roma vastu oli Lazzari MoM, kuigi 90% muudes mängudes on ta sakkinud tugevalt, kaasaarvatud mängus Novara vastu.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Räägi enda eest, Rossi vastaste kommentaarid sa ju kustutad ära. Mina usun et Ljalicil oli vägagi õigus oma suu lahti teha. Kui Peatreener on nii ebakompetentne ja keerab mängu tuksi ja selle asemel et mängu päästa võtab platsilt ära ühe oma parima mehe...siis mida sul üle öelda jääb, kui kahelda selle inimese vaimses tervises. Mina ei usu et Ljalic antud olukorras valesti käitus ja mis iganes ta ütles, oli tal sama palju põhjust seda öelda kui Lazio Delliol talle kallale selle peale tulla. Mustad mõlemad , aga Rossi alustas!
            Aga milleks siis üldse peatreener? Las mängijad ise otsustavad, keda sisse-välja vahetada. Peatreener on kunn, sina ei lähe ju ülemusele ütlema, et ta on retarded. Või lähed?

            Kommentaar


              kõige pealt alustaks Off Topicuga, võinoh mis off see enam on, mõnesmõttes isegi ontopic. Kas Maarek ja Tanel on leivad ühte kappi pannud? Selline imeilus tandem ... omamoodi.


              Kas te tõesti mõlemad ründasite mind endiste Lazio nõdrameelsete ütlustega? Millal ühele tõelisele AS Roma fännile on korda läinud mida mingi Lazio pask räägib või mõtleb või arvab? Dellio Rossi on üks moraalitu kõnts ja s*tt. Ta on ainuisikuliselt viinud Serie A tugeva keskmiku relegatsiooni olukorda ja tema peaks küll viimane olema kes treeneritööst räägib, või selle hästi tegemisest! Sinisa arvaku Ljalicicst mida tahab, ta võib oma emast ka arvata mida ta tahab, aga Ljalic on üks Serie A tugevaid keskmike ja kui teeb õiged käigud siis on ka temast tulevikus päris korraliku mängumeest oodata. Dellio on lihstalt olnud isekalt loll et teda mitte rohkem kasutada! Mänge olen küll tõesti vähe näinud, kuna lilla-Fiore ei paku nii väga pinget et pühapäeviti just sellele kanalile lülituda, aga mõlemad Rooma mängud on täispikalt vaadatud ja enamuste mängude recapid, ja minule on ta muljet avaldanud, kohati parem kui Montolivo, kes on juba ammu loorberitele puhkama jäänud!
              Jään enda juurde! Antud olukorras oli Ljalicil õigus solvuda ja Rossil oli õigus talle ka kallale minna. Aga kuna üks peab kaotaja olema, siis valin selle Lazio kõntsa, kes peaks ometi vanem ja mõistlikum olema, aga ega kombeid ei saa ju nii vanast peast enam õpetada ja Novarale 2-0 eduseis oma isiklike emotsioonide tõttu maha mängida on ka äärmiselt ebaproffesionaalne!

              e: ja vastus kihnuvirvele : JAH! olen seda ka korduvalt oma elu jooksul teinud!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Jään enda juurde! Antud olukorras oli Ljalicil õigus solvuda ja Rossil oli õigus talle ka kallale minna. Aga kuna üks peab kaotaja olema, siis valin selle Lazio kõntsa, kes peaks ometi vanem ja mõistlikum olema, aga ega kombeid ei saa ju nii vanast peast enam õpetada ja Novarale 2-0 eduseis oma isiklike emotsioonide tõttu maha mängida on ka äärmiselt ebaproffesionaalne!
                Aplaus sulle, et sa ikka mitte muhvigi ei jaga. Vaata mängu recapi ja äkki saad selles suhtes valgustatud, et kes 2-0 eduseisu maha mängis. Vihjeks võin sulle öelda, et selleks klubiks polnud Fiorentina

                Aga üldiselt on mul pohlad. Jää oma räigelt nõrgamõistuslikkuse poole kallutatud arvamusele kindlaks ja tunne sellest rõõmu
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Ida-euroopa/balkani sõimu ja roppuste pühendunud huvilisena tahaks ka intsidenti kommenteerida.

                  See handicapped poja jutt on suhteliselt kahtlane. Kohalik allikas ütleb mulle, et Rossil on poeg ja kaks tütart ja nad on korduvalt tv's olnud ja mingist handicapist pole küll juttugi. No ok, alati on võimalik mingi varjatum puue, aga sügavalt kahtlen, kas see oleks kuidagi teemaks kerkinud lühikese Fiorentina palgal olemise jooksul. Pigem ikka mingi ajakirjaniku klikiluul. Küll aga on üldteada fakt, et balkani poegade suu liigub väga ühte auku. Jebem ti mater on kohati sama kategooria sidesõna nagu meil siin ''kurat'' ja ''kuradi''. Asja teeb huvitavaks see, et sinna saab ohtralt lisada täiendavaid sõnu ja määrusi, niiet lõpuks saab kokku isegi teist serblast südamepõhjani solvava lause kui ütleja seda soovib - rääkimata siis itaallasest! Täpset sõnastust me muidugi vaevalt teada saame, aga eks see solvang Rossi surnuaial puhkava ema suunas lendu läks noore kuke suust. Naljakas oli küll seda ''kangelast'' näha ennast Deliovanakese ees püksi laskmas ja hiljem pisaraid poetamas. Loodetavasti seda jobu me enam Itaalias mängimas ei näe.



                  bocky kiunumine on ka naljakas nagu alati. See on tore, et maximas oma vahetusevanemale korra vastu porisesid Aga need olukorrad ei ole võrreldavad. Peatreener on klubis nagu Kapten laevas (Jumal taevas). Mine proovi tööd mõne tõsise laeva peal ja seal Kaptenile vastu haukumist või perse saatmist, kui käsk ei meeldi. Saaksid kindlasti siin tulevikus ühe tõeliselt hea stooriga alfaultrade mainet kõrgel hoida!

                  Kommentaar


                    Cock, sa vajad tõsiselt ravi.....kuidas sa saad nii lolli juttu ajada ilma, et mängugi oleks näinud. Mingi rotti 9 meel?
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Räägi enda eest, Rossi vastaste kommentaarid sa ju kustutad ära. Mina usun et Ljalicil oli vägagi õigus oma suu lahti teha. Kui Peatreener on nii ebakompetentne ja keerab mängu tuksi ja selle asemel et mängu päästa võtab platsilt ära ühe oma parima mehe...siis mida sul üle öelda jääb, kui kahelda selle inimese vaimses tervises. Mina ei usu et Ljalic antud olukorras valesti käitus ja mis iganes ta ütles, oli tal sama palju põhjust seda öelda kui Lazio Delliol talle kallale selle peale tulla. Mustad mõlemad , aga Rossi alustas!
                      Sa ikka ei saa üldse asjadele pihta! Klubis on mängijad staarid aga nende vahetusi kontrollib ikka treener. Ma ei saa aru kuidas Sa seda klouni üldse kaitsat suudad?!?!?
                      Ma loodan,et laisk lontrus ei saa Itaalia liigast enam tiimi, kus mängida. Selliseid pole vaja!
                      Sa polnud vist päris kaine, kui selle kommentaari kirjutasid!!
                      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                      Kommentaar


                        Delio on idioot, Ljajic on idioot. Mõlemid minema Serie A-st. Mis siin vaielda nii palju?
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Nägin seda vilksamisi kuskil teises alateemas ja tormasin Fiorentinasse kui Maareku kodukohta kaema ning tõesti tõsi on see : Mängijaid peksev Delio Rossi on Maareku uus jumal !!! Mis värk on Maaaaaaaaaarek ?? Maarek ? Valgusta mind Maarek ?
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Nägin seda vilksamisi kuskil teises alateemas ja tormasin Fiorentinasse kui Maareku kodukohta kaema ning tõesti tõsi on see : Mängijaid peksev Delio Rossi on Maareku uus jumal !!! Mis värk on Maaaaaaaaaarek ?? Maarek ? Valgusta mind Maarek ?
                            Ülbed nolgid peavad respekteerima treenerit ja kui nad pole seda võimelised tegema, siis ärgu nutku, kui asja eest türpi saavad.
                            Jumalaga pole siin midagi pistmist.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Hea küll. Aga kaua sa seda Zamparini l***i pilti ikka hoiad omal pildiks
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Hea küll. Aga kaua sa seda Zamparini l***i pilti ikka hoiad omal pildiks
                                Jep, võibolla seni kuni Zampa ta jälle palkab
                                Muttil viimased mängud, seega võib see üsna pea juhtuda
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X