320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ljalits on homo igast nurgast...mis siin ikka arutada.
    Kuid nüüd siis kõlakas, et Edoardo Reja võtab üle Fiorentina...ehk Montella võib tulla.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Ljalits on homo igast nurgast...mis siin ikka arutada.
      Kuid nüüd siis kõlakas, et Edoardo Reja võtab üle Fiorentina...ehk Montella võib tulla.
      Nende Fiorentina võimalike tulevikutreenerite nimekiri üsna pikk ja sealt ei puudu isegi Prandelli (väidetavalt 2 kohtumist hiljuti olnud), Ranieri ja Benitez
      Montella oli ka nimekirjas, aga tema liikumise olevat Catania blokkinud.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Montella peab oma töökoha välja teenima võites Pedeneset...kui võidab ja Lazio sama teeb on vast kõik rahul. Nii Reja kui Montella.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Mis värk sul Montellaga on Uhhuu ? Jäi südamesse kui Laziole mängus 4 pani ?
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Kuule parem must minevik, kui lilla(bockyklubi tulevane keppar) tulevik.
            Montella-Nutellapoiss on tõesti hingel...tean, et ta lööks Lazios laineid ning see hoop 2LB Gängile oleks ikka mõnus laks. Peale selle Lazios pole mingisuguseid Dickanio suguseid karismaatilisi debiile. Poisid võtaksid ta ilusasti vastu...üks derbyvõit ja CN lakub varbaid ka nagu Candrevaga.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Püsigem ikka teemas, härrased.

              Eksid, kui arvad, et mina seda Montellat väga Fiorentina etteotsa ootaks. Cataniaga on hästi hakkama saanud, aga mina ei usu, et ta võimeline Fiorentina tagasi sinna on viima, kuhu võiks. Eks palju ole muidugi kinni omanikus ja tahtmises normaalsetesse meestesse investeerida.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                FS2000 koht ongi seal kus umbes nüüd lõpetate...nii 5-8 punkti relegation zoneist. Siin ei saa Montella midagi teha ja sellepärast ma eriti ei soovi Rejal sinna ronidagi. Ja kas ma tõesti eksin kui väidan, et Catanial on tegelikult nõrgme meeskond kui FS2000el.
                Mis puutub Prandelli kohtumistesse siis kahtlustan, et mees käib oma palka taga ajamas. Nii nagu ma kuulsin siis olevat Behairhami seifist 300 000 euri turki pannud, et supercool uus sonks teha.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Praeguse tiimiga on koht tõesti seal, kus ta ka hetkel on.
                  Ega möödunud aastal Miha'ga seis palju parem polnud ja kui sel hooajal juurde lisada mõned olulised lahkujad ja tüübid, kes lepingut uuendada ei kavatse, aga mänguaega ikka eeldavad saada ja sellega kogu meeskonna meeleolu alla viivad, siis oleks võibolla ainult mõni Mourinho sugune poolhull võimeline midagi paremat saavutama.
                  Prandelliga pole mingeid rahateemasid ja Behrami sonks maksis vaid 3.30, sest sõbral oli värvi üle jäänud ja tuli vaid ägedat geeli sebida.

                  Selles suhtes on need kuulujutud uue treeneri kohta üsna mõttetud, sest tegelikkuses ei juhtu midagi konkreetset enne, kui Corvino asendaja paigas. Oriali pidi põhiidee olema, aga eks näis, kas saavad tema palkamisega hakkama.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Sõbralikul toonil lõpetades peab lihtsalt mainima, et kui omanikud ei plaani investeerida siis suure tõenäosusega hakkab teid juhendama, kas mõni serie-a tavaline jooksupoiss või lihtsalt üks tundmatu jorss. Kahjuks nii on.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Serie B laks Maarek? Montolivost ilmajaamine on ikka masendav litakas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhakas Vaata postitust
                        Serie B laks Maarek? Montolivost ilmajaamine on ikka masendav litakas.
                        Paar vihjet sulle, Mehh.

                        Fiorentina - Inter 0:0
                        Milan - Fiorentina 1:2
                        Roma - Fiorentina 1:2

                        Nendes nii Fiorentina kui vastasmeeskondade jaoks üsna olulistes mängudes puudus väljakult Montolivo.

                        Fiorentina - Napoli 0-3
                        Fiorentina - Juventus 0-5
                        Fiorentina - Lecce 0-1
                        Fiorentina - Lazio 1-2
                        Fiorentina - Chievo 1-2
                        jne.

                        Keskvälja valitses "kunn" ise. Sh*t happens öeldakse selle peale.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Minu hinnang Montolivole on just an another average shitface with tattoos. Kui milan või keegi teine suur on tõesti papi lauale visanud siis ta kindlasti ka müüakse. Lazioga on teda ka seostatud ja muidugi ta kuluks vananevale kv ära, kuid mitte selliste pappide eest.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            Kui milan või keegi teine suur on tõesti papi lauale visanud siis ta kindlasti ka müüakse.
                            Milanil pole vaja pappi lauale visatagi, Monto läheb tasuta neile.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              Milanil pole vaja pappi lauale visatagi, Monto läheb tasuta neile.
                              Jh kui hästi mäletada, siis said nad ka ju Mexese tasuta! JAH TASUTA! + said 10 milkut Borrineelu eest, lihtsalt nö cashi, jootraha, mehe eest, kes ei vääri isegi pingipoisi rolli Alutaguse Lootuses, väga selline nukker väljapressimine käib lihtsalt, nuga lükatakse oma enese kodu peldikus kõrile, kui otsustad hommikul kusele minna ja ongi lupsti jälle Milani kodulehel official teade olemas, sellesmõttes ei ole Scarface ajad kusagile kadunud:



                              Fiorentinal enam pikka pidu ei ole, kui Jovetic ka otsustab siiski parematele jahimaadele siirduda. 9 punga relegatsioonist, Joveticita täitsa teostatav!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Tulevad uued ja paremad klubid alt ülesse...FS2000 on nagunii surnud kinnisvaraprojekt....kas itaalias on üldse mõni kõrg-esiliiga klubi kelle ajalugu on lühem kui 10 aastat?
                                Behrami peaks Kaljusse küll sisse murdma.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X