320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    oot...mismõttes et Montellat ei maini?
    Montella poolt on senine töö ülikõva. Mehed pole veel eriti kokkumängugi saanud harjutada, aga juba hakkab välja tulema
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Peale eelmiste hooaegade krahhi oli tunne, et see meeskond mängib serie a-s ehk veel ühe ja viimase hooaja oma ajaloos, meeskond, kelle kaubamärk on mõningate allikate kohaselt olnud ka "FS2000".-Ühesõnaga kujutasin ette, et edaspidi loen mina sellest meeskonnast pildi -ja muinasjuturaamatutest. Mina kujutasin ette, et see suvi tehakse oma ainukene asjalik mängumees ka peeneks ja see saabki olema nende märkimisväärseim käik, mis jääb nende mercatot meenutama, kuid võta näpust või tõmba tillist, uue staadioni ja spordikompleksi jutud ei tundugi enam illustreeriva muinasjutuna, vaid tõesti on teatud struktuuride tasandil võetud asjad käsile ja tahetakse meeskonnast taas Euroopa jalgpalli HIID teha.
      Suvised täiendused on olnud seni väga maitsekad ja ma väga tahaks loota, et akna lõppedes lisatakse ka ründefaasi veel sügavust reaalsest kolmikust Huntelaar-Babel-Berbatov, ega vaevalt Jo-Jo terve hooaja terve püsib, ründejõudu oleks nii või naa juurde vaja.

      Igatahes sümpaatne sats on kokkupandud ja kahtlemata lisab see värvi ja konkurentsi, viimase aja spekulatsioonidele, nagu napiks serie a-s värvilisust, sügavust ja varjundeid konkureerimaks maailmakuulsate maalikunstide graföörsete töödega.Mina igatahes hoian pöialt ja jälgin poole silmaga Viola selle hooaja käekäiku.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        oot...mismõttes et Montellat ei maini?
        Pean südamest vabandust paluma Lennuki ees, palun andke mulle andeks et unustasin kõige tähtsama lüli mainimata. Maailma vingeim treener - Montella!!!
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Täna hakkab siis meeskond juba enamvähem paika saama.
          Berbatov jõudis Firenzesse ja pärastlõunal korraldatakse arstlik kontroll ja lepingu allkirjastamine
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Täna hakkab siis meeskond juba enamvähem paika saama.
            Berbatov jõudis Firenzesse ja pärastlõunal korraldatakse arstlik kontroll ja lepingu allkirjastamine
            või siiski?

            Everything seemed set for the transfer of the attacker Bulgarian Dimitar Berbatov to Fiorentina, but - according to the latest rumors collected by the editors of Tuttomercatoweb.com - the deal fell through. The player was expected to Florence for medical visits and the first workout, but in the Tuscan capital he has not showed up. The player is in Turin, Juventus to a step.
            +
            According to Sky Sport, Berbatov and his agent have stoped in München after having registered the interest of Juventus and Fulham. Now they are waiting to know the offer from Juventus. Curiosity: the ticket of berbatov's flight has been paid by Fiorentina, who know risks to lose the players.
            (eeldatavasi jama, kuid mine sa tea)

            Kommentaar


              Jah, mingid omapärased takistused teele ilmunud.

              See oleks küll vähe jabur, kui Juve viimasel minutil üritaks kaaperdamist korraldada. Della Valle ja Agnelli ning Elkanni vahel pidavat soojad suhted olema.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                "Please, don't read newspapers..Only lies and speculation in the moment.." Berbatovi feissbuuk

                Kommentaar


                  Imelik lugu, Berba tuleb itaaliasse Violaga lepingut sõlmima, astub lennukilt maha ja mõtleb, et ohhoo sõlmiks hoopis juvega kontrahti. Ajuvabadus kuubis!

                  Üldiselt oleks mulle meeldinud rohkem, kui Berba oleks lilladega liitunud, oleks vast olnud huvitavam teda jälgida ja samas oleks tõstnud veelgi liiga sisest konkurentsi ja meeskondade tugevust.(ma ei leia, et Juve temast nüüd tugevamaks muutuks, juves on ründajaid küll, keda ehk lihtsalt ei usaldata)
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                    Imelik lugu, Berba tuleb itaaliasse Violaga lepingut sõlmima, astub lennukilt maha ja mõtleb, et ohhoo sõlmiks hoopis juvega kontrahti. Ajuvabadus kuubis!

                    Üldiselt oleks mulle meeldinud rohkem, kui Berba oleks lilladega liitunud, oleks vast olnud huvitavam teda jälgida ja samas oleks tõstnud veelgi liiga sisest konkurentsi ja meeskondade tugevust.(ma ei leia, et Juve temast nüüd tugevamaks muutuks, juves on ründajaid küll, keda ehk lihtsalt ei usaldata)
                    Ajuvabadus kuubis on see, mida ajakirjandus välja ajab.
                    Ei ole näinud ainsatki ametlikku kommentaari ei Fiorentina ega Juve pomode poolt, seega need artiklid hetkel lihtsalt kellegi oletused.

                    Eks homme/ülehomme näitab, mis sellest asjast lõpuks saab.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fiorentina
                      "ACF Fiorentina announce that the transfer for Dimitar Berbatov definitively collapsed after an agreement with Manchester United had been concluded (with shared exchange of contracts, the first instalment paid and the financial guarantees for the second instalment ratified) and after reaching a verbal agreement with the player over his contract," read a club statement.

                      "During today the English club had allowed their player the written permission to come to Florence for a medical and to sign his contract. The player got on the flight with his agent and on tickets paid for by Fiorentina. He never arrived in Florence.

                      This was down to outlandish and arrogant behaviour of other clubs, who have nothing to do with fair play and sporting ethics that go even beyond the confines of fairness.

                      As for the player, apart from his characteristics and his value on the field, at this stage we are happy he didn't come to Fiorentina. He did not deserve our city, to wear our jersey or the values that represent it."
                      Algselt postitas Beppe Marotta@Juve
                      "It hasn't been a refusal. Berbatov prefers remaining in England due to family reasons. We have contacted him after we knew he refused the Fiorentina move.

                      I've spoken with Man Utd's chief officer. We knew their decision to sell Berbatov and we started a normal move."
                      ei tea, kas lennupiletite raha ikka maksis tagasi?

                      (inimlikult on muidugi mõistetavad nii Berba meelemuutus pärast Fulhami mänguastumist kui ka Fiorentina pahameel. mõnusalt itaallaslik steitment iseenesest.)
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Normaalne ja sportlik käitumine see polnud kindlasti. Ime,et selline tüüp Manus pingile ei istunud vaid!
                        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          ei tea, kas lennupiletite raha ikka maksis tagasi?

                          (inimlikult on muidugi mõistetavad nii Berba meelemuutus pärast Fulhami mänguastumist kui ka Fiorentina pahameel. mõnusalt itaallaslik steitment iseenesest.)
                          Ütleme nii, et lubadus on lubadus (ma eeldan, et lubadus oli antud, sest kogu protsess välja-arvatud meditsiiniline ja allkirjad oli Fiorentina väidete põhjal tehtud). Kui on soov lubadust murda parema palga või sobivama kodukoha nimel, siis oleks minimaalselt mõistlik paluda võimalust seda lubadust murda, aga spekulatsioonid väidavad, et seda ta ei teinud. Fiorentina pole küll seda väitnud, ent õhtul räägiti, et Berbatov polnud Fiorentinale oma meelemuutusest teada andnud.

                          Aga eks Ida-Euroopa päritolu ülbelt Bulgaaria jalgpallurilt on liig tänapäeva rahamaailmas mingit džentelmenlikku käitumist oodata.
                          Last edited by Tanel; 30.08.12, 09:44.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Ütleme nii, et lubadus on lubadus
                            inimliku mõistetavuse jutule lisaks, et loomulikult see ei õigusta kuidagimoodi niisugust jobutamist. tõmba siis kõne vähemalt, et hei poisid, ma täna ei tule.

                            aga teisalt, nii võib minna, kui ootad lepingu tegemisega viimase hetkeni, üritades ostuobjekti sundseisu panna ja tema eest võimalikult vähe plekki välja käia. näiteks aastaid tagasi juhtus mäletatavasti täpselt vastupidi, kui üks vähe udune välismaa klubi kakkus ühel sinimustvalgel ründajal täpselt samamoodi sõna otseses mõttes viimase meetri peal vaiba alt. ikka juhtub.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Lugesin, et sellised kahtlased viimase minuti trikid pole tal esmakordsed.

                              Väidetavalt oli Leccel 18 aastat vana poisikesega diil juba sõlmitud, aga viimasel hetkel olevat tekkinud lisanõuded luksusauto ja korteri näol, mistõttu vihane klubijuht kokkuleppe tühistas.


                              Manchesteri klubidega seotud segadusest peaksid Premieri fännid üsna teadlikud olema, kuigi ma ei tea, kui palju selles segaduses tema ise rolli mängis.


                              Fiorentinas pole see muidugi esimene kord, kui niiöelda kindlad diilid äkki mingil imelikul kombel tuksi lähevad
                              Vidic, Cassano, Nocerino, Barreto, El Hamadoui

                              Eetika my ass.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Kergelt vananeva mängija seisukohast võttes läks ta muidugi sinna kus saab kopsakama kopika. Sellest ma saan isegi aru, kuid vastuvõetamatuks jääb Fulhami ja Juve käitumine. Raudselt teadsid mõlemad Berba ja Fiorentina vahelisest kokkuleppest, kuid ikkagi otsustasid mõlemad viimasel hetkel teha kopsakama pakkumise. Ma ei saa aru, et kus nad siis terve suvi olid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X