320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Matean, et ma käitun kah vahest nõmedalt, aga ma ei tee seda teiste klubide teemaded(erandeid võib olla juhtunud). Aga uuu on nõme nagu karvane naine.

    PS! Minul on alati õigus.

    Kommentaar


      Rahune milanista.......................FORZA LAZIO!!!
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Nädalavahetusel on mäng Livornoga. Mängukeelu all on meie meestest Jankulovski, Simic ja Storari. Vastastest Lucarelli ja Morrone. Vigastuste poole pealt Dida on väljas, aga Kalaci olukorda ei tea. Võib-olla Fiori saab siis oma teise mängu kirja.

        Staadioni seis on hetkel põhiküsimus. Algse väljahõike kohaselt peaks see tühjana jääma kuni vajalikud ümberkorraldused tehtud. Klubid on aga streikimas. Inter väidetavalt püüab investeerida utoopilised €120 miljonit ja Milan omakorda püüab staadionit Linnalt endale osta. CL mängude osas otsivat Inter katust Genovast ja Milan võib kodumängu pidada Prantsusmaal või šveitsis(?!). Seis on huvitav.

        Gourcuff lõi värava, kui Prantsusma U21 koondis võitis šveitsi vanusekaaslasi 4-0.

        Ja Ronalts lõi treeningul kolli. Algus on sarnane Vieriga. Edasi loodetavasti mitte.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Väga hea kui Inter teeb staadioni korda ja Milan võtab selle linnalt endale.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Mängukeelu all on meie meestest Jankulovski, Simic ja Storari. Vastastest Lucarelli ja Morrone.
            Elagu Milani koduka tõlkija, kes ajas sassi mõisted "mängukeeld" ja "kollase kaardi kaugusel mängukeelust". Ehk siis on oodata Storari debüüti ning minu viimase aja lemmik Jankulovski on platsis.

            channel4 eelvaade.

            Staadioni osas pidi Milan, Inter ja linn koostööd tegema ning euromängude pärast pidavat olema miskised läbirääkimised UEFA-ga.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Naljanumber.

              Kommentaar


                Irw, kes selle loo välja mõtles DDD

                Kommentaar


                  ma kuulsin et real ja milan ühinevad FC Real-Milan
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
                    Irw, kes selle loo välja mõtles DDD
                    Tundub, et UUU, moded ehk aitab?

                    Kommentaar


                      San Siro re-opened

                      Kommentaar


                        kuulsin ka seda et Capello ja Angelotti seovad ennast teibiga kokku ja töötavad 2 in 1 süsteemis......nimeks plaanisid võtta mitteametlikel andmetel põhinedes CapAngel
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Kuna Fiorentina - Udinese mängu täna üle kantud olin sunnitud jälgima Milan - Livorno kohtumist ning peab tunnistama, et kodumeeskonnal läks õnneks (tegelt ka minu õnneks, sest tänastes ennustustes mõlemas see mäng sees). Enamus mängu oli närv tegelikult üsna sees kuna Milani kaitse oli kohati üsna lahja, aga mõned olukorrad päästis tublit mängu näidanud Storari ja üks Livorno värav võeti ka suluseisu tõttu ära. Kuigi mängu kontrolliti kodumeeskonna poolt täielikult, ei õnnestunud kuidagi väravale pihta saada ja ega Amelia ka paha polnud. Välja arvatud situatsioonis, kus Jankulovski ilusa bomberi 30 meetri pealt vasakusse nurka pommitas. Oleks väravavaht olukorda paremini jälginud, siis oleks pidanud ära võtma, aga oleksiks see jäi
                          Tegelt oleks Viola fännina pöialt viigi peale pidanud pidama, aga raha on ka vaja. ja küll me veel järgi võtame.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Milan-Livorno 2-1 (9MB)

                            Mäng mõlemapoolsete võimalustega lõppes meile õnnelikult. Livorno nõelas küll ainult contratega, aga siis oli Maldini Lucarelli katmisega tõeliselt hädas. Joonel seisnud Storari oli aga mees omal kohal. Minu hinnagul ka mängu parim. Äärekaitsjad tõusid ilusti, kuid tsenderdused seekord õigesse kohta ei läinud. Korra Oddo oleks peaaegu väravassegi kobistanud, aga Amelia tundus kontrollivat ja pall tabas latti. Jankulovski(pikendas lepingut 30. juunini, 2011) värava üle oli mul loomulikult topelt hea meel, kuid vaatamata sellele ei hinda ma seda tema parimaks esituseks. Keskväli oli suht jama-Pirlo läbisöödud läksid kõik tühja(koostöö ründajatega); Seedorf ei jäänudki väga silma mingite kookidega, kuid tema väljavahetamist pidasin õigeks; Kaka näib olevat pisut vormist väljas, kuid mingeid teravusi suutis luua siiski; Rino värava üle jällegi topeltrõõm, tema oli tubli ka. Gila näitas küll võitlusvaimu, kuid sellest jäi väheks. Oliveira ka lisaks väravasöödule millegagi hakkama ei saanud. Ronaldo debüüdiga võib rahule jääda, sest 1 ründajaga mängides suutis luua piisavalt teravusi, kuid kaotusseisus selline esitus arvatavasti nii rahuldav ei oleks. Võit purgis ja neljas koht 2 punkti kaugusel.

                            Staadionil olid seekord ainult hooajapiletite omanikud(~37 000). Galliani ennustas, et 20. veebruariks on staadionile võimalik lasta 45 000 inimest ja peale seda kahe nädala pärast(Milan-Celtic on 7. märtsil ja peale seda 11-ndal on Derby) peaks staadion juba vastu võtma 70 000 pealtvaatajat.

                            Järgmisena Siena võõrsil, mis peaks ajakava järgi olema laupäevane mäng. Näeb, mis kellaajale liigabossid selle paigutavad.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              ootan huviga inter-milani derby..........magus võit Interile oleks tõesti midagi väga väga rõõmustavat......see oleks ikka täielik peeru vahele saamine milanil
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Gattuso värava kohta ütleksin, et üsna tüüpiliseks saanud Milani mehe mats. Eelmisel hooajal tegi paar sellist vigurit ju Pippo.

                                Livorno väravat eriti Storari süüks ei paneks, sest mees lihtsalt ei näinud palli mängijate vahelt. Messina mees mängis tõesti hästi. Jankulovski värav oli ka klass.

                                Ronaldo ei viitsinud eriti joosta - hea näide sellest oli hetk enne lõpuvilet, kui ta hea kiiruse korral oleks ta reboundi väravasse saanud lüüa.

                                Järgmine mäng siis laupäeval võõrsil Siena vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X