320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Downloadimiseks:
    araablaste variant-Milan-Reggina 3-1(29,8MB)
    Rai Internationali versioon-Milan-Reggina 3-1(50,MB)
    Kaka compilation-"Pane võrk jalge vahele!"
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Suured tänud sulle selle video eest Kakà on meie. FOREVER! Või siis seni kuni ta mõistus raha poole ei kaldu.

      Kommentaar


        Mina kuulsin siis ka esimest korda, et Reggina mängus sai 30 kuni 60 päevaks vigastada Kalac. Dida peaks kohekohe tagasi olema, kuid igaks juhuks osteti Messinast mees nimega Marco Storari. Pole eriti teda jälginud - mis mehega tegu on?

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Mina kuulsin siis ka esimest korda, et Reggina mängus sai 30 kuni 60 päevaks vigastada Kalac. Dida peaks kohekohe tagasi olema, kuid igaks juhuks osteti Messinast mees nimega Marco Storari. Pole eriti teda jälginud - mis mehega tegu on?
          Koopamehega tehti kolme aastane leping. Ametliku koduka jutuke ja Messina mängu momendid

          Karta on, et põhiväravavahti temast ei saa. Fiori paneb ka lõpuks pillid kotti vast. 7 aastat ja üks ametlik mäng ning vanust ka juba 38 hooaja lõppedes.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Et siis tahte laenata Ronaldot, saab põnev olema
            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

            Kommentaar


              Mul on pöidlad pihus, kaua oodatud, et Curva Nord saaks Ronaldole "tere tulemast tagasi" tervituse teha kaastöös Matrixi ja Cafe Cordobaga. Lisaks sellele oleks see lõplik laks neile, kes veel väidavad, et Ronaldo ei ole reetur. Mul oleks Morattist kahju.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                Mul on pöidlad pihus, kaua oodatud, et Curva Nord saaks Ronaldole "tere tulemast tagasi" tervituse teha kaastöös Matrixi ja Cafe Cordobaga. Lisaks sellele oleks see lõplik laks neile, kes veel väidavad, et Ronaldo ei ole reetur. Mul oleks Morattist kahju.
                kle need lõuna-ameeriklased on kõik ühed reeturid. Seal kus on raha seal nad ka on...Neid ei huvita kus nad on varem mänginud, fännid, juhtkond...Igale klubile öeldakse, et ma tahan oma karjääri siin lõpetada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Lisaks sellele oleks see lõplik laks neile, kes veel väidavad, et Ronaldo ei ole reetur.
                  Aga mida peaks Ronaldo siis tegema? Põhimõtteliselt oli ju AC Milan ainuke suurklubi, kes tegi pakkumise. Kas ta oleks pidanud ütlema, tänan ei, ma parem passin Realis pingil, kui tulen teile mängima. Ja üleüldse, miks peaks välismaa mängijatele hinge minema, et Milan ja Inter on nii suured konkurendid. Jalgpall pole ju nii aateline, mängijate jaoks on see ikkagi töö.

                  Kommentaar


                    Ah mis te halate. Ronaldo on lihtsalt mängija, tema on mingi krdi Sao Paulo või jumalteabkelle fänn sünnist saati ning mingi Euroopa klubide totrad hõõrumised teda ei huvita. Ei peagi huvitama. Kõik need lõpetan karjääri siin ja ei lähe kuhugi laused käivad jalgpalliga käsikäes ning neist võiks ükskord juba aru saada ning kerge reservatsiooniga võtta.

                    Kommentaar


                      Ronaldo on öelnud, et Moratti on talle kui isa eest. Kõik öeldud sel teemal. See on austuse küsimus, Ronaldo austab ainult ühte - Burger Kingi.

                      Kuigi ma tunnistan, et Kaka'ga koos võib ta väravaid hakkata lööma, kuid see ei tähenda, et ta mängijana enam suurem asi oleks. Vabalt võib ka järjekordne Vieri välja tulla, kellel jalad nii värisevad, et mängu viimasel minutil derby's midagi metsa keerab.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ronaldos ei ole enam seda jõudu ja kiirust mis vanasti. Muidugi, mees on saanud ka vanemaks (30) . Ta võib suure hurraaga küll Milani algkoosseisu murda kuid mina ise arvan, et ta hakkab viibima rohkem arstide juures kui platsil. Samas kõik on suhteline, Toni saab ka varsti 30ste klubisse ja vend pommitab stabiilselt edasi. Eks näis, kui sul on ikkagi Pirlo-Seedorf-Kaka seljataga, siis võib sealt oodata ikka väga häid võimalusi skoorimiseks. Ta võib kaotada oma kiiruse, kuid oma suurepärast väravavaistu ei kaota ta ka 35sena.

                        Kommentaar


                          Kui Ronaldo suudaks end jalgpalluri jaoks normaalses kaalus hoida, siis oleks seda kiirust ja ka väravaid. Ise tervitaksin väga Ronaldo lahkumist Realist Milani, Saudi Araabia jaoks on ta veel liiga hea.

                          Kommentaar


                            Loodetavasti on Oddo meil purgis. Allikaks siis Channel4.

                            Kommentaar


                              Oddo ja Ronaldo.

                              Kõva. Kaka võiks ka nüüd kuhugi tulla, siis oleks huvitavam.
                              Mina see Itaalia jalgpall ei köida.
                              Kaka võiks Reali minna

                              Kommentaar


                                sa mine kah p*tsi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X