320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Milan announce Zlatan Ibrahimović will be out for the next 7-8 months after undergoing knee surgery.
    He's yet to decide whether he will continue playing, reports Fabrizio Romano

    Võib vist lõpetada küll.

    Kommentaar


      müüme Leao reali ja ostame neymari endale?

      Kommentaar


        Vaevalt. Vähemalt, mis puutub Neymari ostmist. Kes talle palka tahab maksta.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Vaevalt. Vähemalt, mis puutub Neymari ostmist. Kes talle palka tahab maksta.
          Ega soovigi kumbagi lahendust.. Aga kui Leao eest 150mil välja pakutakse, oleks tore, aga krt ei taha teda minema lasta. meil vist Euroopa tugevaim vasak äär praegu tänu Theole ja Leaole..

          Origi järgmine nädal ülevaatusele meile ja vist praks tasuta tulema.. mis temast arvata? Liverpoolis oli ta vist vigastatud/ nähtamatu, kuid CLis meile sahistas.. tehakse Hauget jälle? Et kes meile lööb toome ära?

          Kommentaar


            Ma olin see aasta hullult Milani poolt. Mu lapsepõlv oli Manchester United versus AC Milan ja ma jälestasin Itaaliat ja tänavust meistrit. Ibra oli ainuke mängija keda ma armastasin tollest ajast. Peale mu parima sõbra surma kõik muutus, aga endiselt kuni selle hooajani ma ei mõelnud, et Milan võiks võita. Poole hooaja peal tekkis väike ärevus. Meenus mu parim sõber ja kuidas ta fännas Kakat, Pirlot ja Gattusot ja ma Giggsi ja teisi Inglise puujalgu. Ma saaks mitu aastat puid alla, kuidas Milan on lõpuks parem kui Manchester United. Palju Õnne AC Milan ja kui on olemas elu peale surma, siis tervitan oma parimat sõpra, näe isegi mina kiidan AC Milani, nad väärivad seda.

            Kommentaar


              Algselt postitas raudidas Vaata postitust

              Ega soovigi kumbagi lahendust.. Aga kui Leao eest 150mil välja pakutakse, oleks tore, aga krt ei taha teda minema lasta. meil vist Euroopa tugevaim vasak äär praegu tänu Theole ja Leaole..

              Origi järgmine nädal ülevaatusele meile ja vist praks tasuta tulema.. mis temast arvata? Liverpoolis oli ta vist vigastatud/ nähtamatu, kuid CLis meile sahistas.. tehakse Hauget jälle? Et kes meile lööb toome ära?
              Ründesuunas hea jah, Theo kaitsesuunal... noh jätab soovida.
              Aga üldiselt peaks kogu tuhh minema paremale äärele suvel, sest seal on ikka suht ikaldus.
              Origist ei oska midagi arvata.

              Kommentaar




                ❤️❤️

                Kommentaar


                  Mankus ka tosin mängijat kel "ma suurem kui treener" vibe, aga negatiivse efektiga.

                  Ibra on legend.
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                    Ründesuunas hea jah, Theo kaitsesuunal... noh jätab soovida.
                    Aga üldiselt peaks kogu tuhh minema paremale äärele suvel, sest seal on ikka suht ikaldus.
                    Origist ei oska midagi arvata.
                    Theo oli see hooaeg mu arust kaitsesuunal ka täitsa hea. Keegi temast päris jahukotti ei teinud, eelmine hooaeg veel tõesti nt Napolist Lozano tegi temaga mis ise tahtis, aga ei olnud tal kaitses see hooaeg häda midagi.
                    See Origi jätab tõesti külmaks, aga seni pole Maldini ja Massara otsuseid eriti pidanud kahetsema. Nüüd veel jutud mingisest Club Brügge ründajast Noa Langist, kes äkki tulemas. Samuti ei oska midagi arvata.

                    Kommentaar


                      Läheb müügiks: https://www.acmilan.com/en/news/arti...quire-ac-milan

                      Kommentaar


                        (£) https://theathletic.com/3349981/2022...detto-redbird/

                        Hea/kohustuslik longread.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Kas liigavõiduga tõusti CL mõttes neljandast potist ülespoole ka v?

                          Kommentaar


                            Liigavõitja on esimeses potis, jah.

                            Kommentaar


                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                28-aastase Calhanoglu sõnul oli Ibrahimovici käitumine aga läbi ja lõhki lapsik: „Ta on 40-aastane mees, mitte 18-aastane nooruk. Kui oleksin tema vanune, siis selliste asjadega ei tegeleks. Ta isegi ei panustanud sel aastal Milani tiitlivõitu, sest pääses vaevu väljakule. Ometi teeb ta kõik, et fännide tähelepanu saada,“ vahendab jalgpalliportaal Goal türklase sõnu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X