320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    oufcours cristiano on daivinud hirmsasti aga sellise viivitusega nagu dida kukkuda on naeruväärne, ise suur mees
    UEFA taidluskomitee hakkab uurima Dida taidlusprogrammi Celticu mängu lõpuminutitel. Loodetavasti saab rahvakunstnik mõne aja jalga puhata.

    Kommentaar


      Algselt postitas jaamu
      ja seda ma ei mõista miks milan asja edasi kaevab, kas tõesti arvavad et dida ei teeselnud või lihtsalt protestivad
      AILTON

      Kommentaar


        Ega jah, mis siin protesteerida. Hoopis targem oleks Didal fännide poole vabandusega pöörduda. Ma olin seda mängu sõpradega koos vaadates ainuke Milani poolehoidja ja kui Dida vigurdama kukkus polnud just kõige mugavam olla. Milani käekäik pakub sellegipoolest edaspidigi huvi.

        Kommentaar


          Selline mees olevat Milani radaril.

          Kommentaar


            Noh kahtlemata mitte vähem nimekam mees , nimega Riquelme on ka suht võimalik liituja. Iseenesest oleks päris huvitav näha ,millega oskaks üllatada.Aga Drogba oleks küll väga-väga hea ,kui mitte suht parim turul olevatest variantidest.
            Felix: Oh, bollocks!
            Elmo: Dog's bollocks?
            Felix: No, just plain fucking bollocks!
            Elmo: No dog involved?

            Kommentaar


              See sats läheb täna Empoli vastu:

              Väravavahid
              : Dida, Kalac
              Kaitsjad: Cafu, Favalli, Jankulovski, Kaladze, Maldini, Nesta, Oddo
              Poolkaitsjad:
              Ambrosini, Brocchi, Emerson, Gattuso, Gourcuff, Pirlo, Seedorf
              Ründajad
              : Gilardino, Inzaghi

              Ja tõenäoliselt siis:

              Dida
              Oddo, Nesta, Kaladze (Maldini?), Janku
              Gattuso, Pirlo, Ambro
              Seedorf
              Gila, Pippo

              Kommentaar


                Kõik õige peale Maldini (woohoo! )

                Milan:

                Dida
                Oddo, Nesta, Maldini, Jankulovski
                Gattuso, Pirlo, AmbrosiniSeedorf
                Inzaghi, Gilardino

                Empoli:

                Balli
                Raggi, Vanigli, Piccolo, Marianini
                Buscè, Marchisio, Moro, Antonini
                Pozzi, Suadati

                Kommentaar


                  Tervitused, härrad Berlusconi ja Galliani.

                  Olen suuremal ja vähemal määral puna-musta klubi fänn ja loodan alati parimat ning seega teeb mulle tiimi hiljutine käekäik muret. Seega pean küsima vaid ühe küsimuse, millele loodan parimat võimalikku vastust - Millal see treenerivahetus ära tehakse?

                  Parimat lootes, Saarlane
                  ......................

                  Kommentaar


                    Loodetavasti mitte lähitulevikus.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Kuidagi eriti hambutu on see Milani mängupilt ilma Kakata. Ja kas Oddo on alati nii sitt?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Tervitused, härrad Berlusconi ja Galliani.

                        Olen suuremal ja vähemal määral puna-musta klubi fänn ja loodan alati parimat ning seega teeb mulle tiimi hiljutine käekäik muret. Seega pean küsima vaid ühe küsimuse, millele loodan parimat võimalikku vastust - Millal see treenerivahetus ära tehakse?

                        Parimat lootes, Saarlane
                        Härra Ancelotti oli nädalavahetusel vaadanud Milani ja Fiorentina Primavera mängu, kus mini-Viola võitis 2:1. Äkki toimub väike positsioonivahetus varsti
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          mis juhtus milanikene? kas angelotti leiab peale järjekordset kaotust CLis pepu pealt kinga jälje?
                          Pakuks Zahheronit uueks treeneriks........
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Lippit tahaks hoopis .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Pakuks Zahheronit uueks treeneriks........
                              Ma arvan hoopis, et Mourinho'ga käivad praegu kõvad läbirääkimised, aga Berlusconi ei taha maailma kalleimale treenerile nii palju raha välja käia, kui põhjatu rahakotiga Abramovitš seda suutis. Poliitikul on võimu kõvasti, aga ....
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                kes on Zahheroni? või äkki hakkab treeneriks meie suur iidol uhUUU, kes on ülekaalukalt kõige targem mees jalka alal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X