320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mulle pole ka kunagi dida istunud... kuigi ta on saanud endale pea kõik tiitlid... nt. Buffoniga ei anna teda üldse võrrelda... kahju et buffon eriti milani minna ei taha... ründesse oleks ka vaja kasvõi drogba sugust venda... ja treeneriks miks mitte mourinho... siis oleks jälle mingi lootus midagi saavutada... see aasta vist me ei võida suurt midagi...

    Kommentaar


      Algselt postitas joccer007 Vaata postitust
      mulle pole ka kunagi dida istunud... kuigi ta on saanud endale pea kõik tiitlid... nt. Buffoniga ei anna teda üldse võrrelda... kahju et buffon eriti milani minna ei taha... ründesse oleks ka vaja kasvõi drogba sugust venda... ja treeneriks miks mitte mourinho... siis oleks jälle mingi lootus midagi saavutada... see aasta vist me ei võida suurt midagi...
      nii nagu ma ütlesin,treeneriks viggo jensen...väravasse ehk isegi ricardo(see portugali koondise väravavaht),penaltid tõrjub kindlalt ära

      Kommentaar


        Dida:"Heavy Metal Käis Sital"
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          berlusconi ytles et neil oli võimalus osta buffon eelmine hooaeg aga nad ei ostnud kuna neil olevat yks hea väravavaht

          Kommentaar


            Algselt postitas matys Vaata postitust
            berlusconi ytles et neil oli võimalus osta buffon eelmine hooaeg aga nad ei ostnud kuna neil olevat yks hea väravavaht
            Dida...parem võtku AC Milan väravasse Kotenko või Abbiati kui Dida...Dida üks paras naljanumber

            Kommentaar


              Ei tea midagi, teeselda oska hästi.
              Nii, et sobib sinna Itaaliasse

              Kommentaar


                Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
                Dida...parem võtku AC Milan väravasse Kotenko või Abbiati kui Dida...Dida üks paras naljanumber
                Noh, sa oled suurem ja kotenkost(yber pask) ei ole mõtet rääkidagi. Didaga on ikka Milan võitnud päris palju, kui pole vormi siis pole.

                Kommentaar


                  Aga hoopiski Frey või Gomes.

                  Head vana aasta lõppu kah ja edukat uut, kaaskannatajad!

                  Kommentaar


                    Oo, uusi on ootada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
                      Dida...parem võtku AC Milan väravasse Kotenko või Abbiati kui Dida...Dida üks paras naljanumber
                      Abbiati tahab kusjuures veel üheks aastaks Hispaaniasse jääda. Igaljuhul on mees sel hooajal väga hästi esinenud ning suht ulmelisi tõrjeid teinud
                      Coraje, corazón y cojones.

                      Kommentaar


                        Minu arust oleks Milan juba eelmise hooaja eel pidanud Abbiatti klubisse jätma. Aga noh, ega Abbiatti enam ei taha ka. Hoitku seda klouni väravas ning vabandagu välja, et oli kunagi üks maailma parimaid ja väravad on lihtsalt kurvad õnnetused. Milan vajab suht suuri muudatusi, pool koosseisu tuleks välja vahetada, kaasaarvatud treener.

                        Aga minuarust on Dida suht nummi, kui ta väravaid sisse laseb. Tema nägu, kui pall mööda läheb, on alati nagu naelapea pihta tabatud.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          õnneks neid sinu arvamus ei koti.

                          Kommentaar


                            peace mehed, Milan ja Inter on siiski vennad nagu Gattuso ja Matrix.
                            Kosmoses näeme...uuel aastal siis!

                            Kommentaar


                              no friendship with inter!

                              Kommentaar


                                Õnneks jah, sest mulle täitsa käib see praegune punktivahe ja fakt, et meie kolmas väravavaht on ka parem kui teie esimene.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X