320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alberto Paloschi!!!

    Kommentaar


      Lahe vennike

      Kommentaar


        Official - Ronaldo tendon severed

        Milan have now confirmed Ronaldo has completely severed the tendon in his left knee, effectively ending his career.

        The striker collapsed as he jumped to reach a cross during tonight’s 1-1 draw with Livorno and immediately the situation seemed to be serious.

        His teammates waved for medical staff and called for a substitution as he was stretchered off the field in tears.

        Ronaldo was rushed to a local hospital to undergo tests and initial reports suggesting he had completely severed the tendon were confirmed on the official Rossoneri website.

        Ronnie has already suffered this type of injury twice before in 1998 and 2000, but that was in his right knee.

        As there was talk of a possible retirement at the end of this season, if the diagnosis is confirmed then it is likely Ronaldo’s career is over.

        Suht prses!
        AILTON

        Kommentaar


          saigi oma teenitud karistuse lõpuks kätte. Vedas omal ajal interit alt ja tõmbas Madridi nahhui....sobiv klubi karjääri lõpetamiseks ka muidu.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Ja millal sina oma teenitud karistuse saad?

            Karma is a bitch, you know.
            Supplies!

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              saigi oma teenitud karistuse lõpuks kätte. Vedas omal ajal interit alt ja tõmbas Madridi nahhui....sobiv klubi karjääri lõpetamiseks ka muidu.
              ükski mängija pole klubi omand. ma ei ole ronaldo fänn, vastupidi, aga siiski on mul tast kahju ja milanist samuti.
              AILTON

              Kommentaar


                No klubi omand ei ole keegi, aga moraalselt oli ta klubile väga palju võlgu. Inter aitas teda 2-3 aastat taastuda vigastusest, millest taastumisvõimalus oli väga väike, kuid siiski anti talle see usaldus, tehti ta terveks ning ta oli pika puuga 2002. aasta MMi parim mängija ning mis vastu saadi? Tõmbas esimesel võimalusel (lausa üleminekuakna viimasel päeval) staaridest pungil Real Madridi ja hiljem tuleb veel kõige suuremate rivaalide ridadesse mängima.

                Olen üliõnnelik, kui ta oma pensionile minekust teatab.
                sigpic

                Kommentaar


                  Tookord tõmbas ta Cuperi pärast minema madriidi.
                  ...

                  Kommentaar


                    Vabandus lihtsalt minna. Ega meie poleks teda müünud, kui tema poleks tahtnud nii väga minna.

                    Täpsustuseks on kahju, et ta jälle samasuguse ränga vigastuse sai, aga tema pensionile mineku üle sama tunnet kindlasti mitte pole.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      temas on kyll kahju oli kunagi mu lemmikmängija
                      olen kyll interi fänn aga ronaldo mulle meeldis ka milanis, loodetavasti ei lähe ta usasse ega araabiasse klouni mängima

                      Kommentaar


                        Sellises olekus ei annagi klouni mängida.

                        Kommentaar


                          Mäletan seda aega väga hästi....ennem MMi kiitis Interit kuna nad usaldasid teda ja maksid palka ja ravisid teda. Peale MMi lahkus kõigi fännide silme eest lennukisse et Madridi põrutad....hea, et surma ei saanud ennem lennukile minekut.
                          Pole vist ühtki Interi pooldajat, kes praegu selle uudise üle kurvastaks. Ja eriti vihastaks milan*erdasse tulek ehk linnarivaaliks olemine.
                          Isegi kui ta taastuks....mängumeest enam ei tuleks väga suure tõenäosusega.
                          Ehk siis kokkuvõtvalt selle nädala parim uudis.
                          Forza Lazio!!!!!!!
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Vabandus lihtsalt minna. Ega meie poleks teda müünud, kui tema poleks tahtnud nii väga minna.
                            Kes teie,sina ja su pruut peeter?
                            mc jünger.Anus Äärits.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas reed Vaata postitust
                              Kes teie,sina ja su pruut peeter?
                              Võiksid nii arukas olla, et mõistad, et tulihingelised fännid kuuluvad oma lemmikuga ühte. Tanel+Inter=Nemad.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Võiksid nii arukas olla, et mõistad, et tulihingelised fännid kuuluvad oma lemmikuga ühte. Tanel+Inter=Nemad.
                                Võiksid nii arukas olla ja irooniat mõista.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X