320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mitmes karistuslöögist värav see oli?
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      küsimust täpsustada ei taha ve?

      Kommentaar


        Mitu kolli Ronaldinho on karistuslöökidest löönud jou?
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Läbi ajaloo või Milani särgis?
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Milani särgis siiski
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              No ma arvan, et päris mitu. Mingi viis äkki?
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                oehh...kust siis alustada...poolaeg palermo-milan siis 0:0...mõned mõtted mis siis tekkisid selle kõrval, et pidin pidevalt bufferdava ühendusega võitlema...palju momente jäi mu arvatavasti siis nägemata...tundub, et palermo on praegu domineerivam pool ja üritavad kõvasti ja milan kaitses mitu korda hätta jäänud klaariks löömisega... häirib see, et pato lajatab headelt kohtadelt täie jõuga keskele... seda ma olen tähele pannud mitmes mängus... täna ka siis otse väravavahi pihta... teine emotsioon pato tõmmati väravavahi poolt jõhkralt maha karistusala joonel..kas see oli kastis sees või mitte, aga ronaldinho ei suutnud realiseerida saadud penanltit...väravavahile ma annaks punase, sest ta ei püüdnudki mängida palli...väga jõhker viga...jalad ees sisse... sellest tingituna pato välja ja inzaghi sisse...ronaldinhol oli võimalus ka täna karistuslöögist skoori teha, aga löök lajatas rstnurka..kahju..tundub, et pole ronaldinho päev...palermo mehed üritavad kõvasti, aga ma pole raudselt kõiki võimalusi näinud...loodan et nett enam ei jupsi ja teisel poolajal paneme asjad paika...

                Kommentaar


                  nii mäng läbi...tulemus suht üllatav, aga arvestades esimest poolaega läks nii nagu läks...milan siis sai 3:1 pähe...mis siin ikka öelda. palermo mäng oli täna ilus, üks ühele kaitsjatega tehti ära... arvan, et taktika oli täna palermol parem... ma ei saa aru, miks on vaja shevat võistkonda...nende teenete eest, mis ta kunagi tegi?..praegu on ta ikka täitsa null...ronaldinho oli ka eemine aasta untsus...aga ta on oma vormi leidnud...sheva on ikka sama hale, kui chelseas..keskväli on mianil maailma tase, aga tipuründajad on ikka kehvad...pato liiga noor...inzaghi on hea, aga talle oleks normaalset paarilist vaja... ja kaitse ka lonkab... aga mis ma siin ikka seletan, palermo vääris võitu..ahjaa ronaldinho teenis oma ilusa läbimurdega penati, mile ta ka realiseeris suht napilt...ronaldinho on viimastes mängudes skoorinud, kuhu jäävad teised oma panusega?

                  Kommentaar


                    alates tänasest olen interi fänn. jee. ehk hakkab neil sitasti minema ja milanil hästi. tramaeivõienam

                    Kommentaar


                      sinusuguseid fänne igatseb iga jalgpalliklubi:d

                      Kommentaar


                        Algselt postitas joccer007 Vaata postitust
                        sinusuguseid fänne igatseb iga jalgpalliklubi:d

                        Kommentaar


                          paistab, et milanis ollakse minuga sama meelt ja sheva võimalik lahkumine on päevakorral:P

                          Kommentaar


                            Kuulsin midagi et Batistuta on nõus Sheva asemel putsad jalga tõmbama...
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Kuulsin midagi et Batistuta on nõus Sheva asemel putsad jalga tõmbama...
                              Sosoh. Jäädvustame.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                nii... tim cupi kohtumine siis milan lazio esimene poolaeg 0:0...esimesed 18 minutit kinnine üksteise kompamine, siis aga ronaldinholt supersööt kaitsjate taha shevale, kes pääses 1-1, aga ei löönud ära...peale seda avanes ka mäng ja võimalusi mõlemal poolel, kuid supervõimalusi polnud...sheva 1 kord veel peaaegu 1-1, aga ei löönud jälle ära...tänases mängus on shevat ees suht paju näha ja suudab palle võita ja ees terav olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X