320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Kui viigistatakse, siis igal juhul edestate ju Fiorentinat ja pääsete 3 hulka. Ainukene küsimus on selles, et kui te kaotate siis on omavahelised mängud Fiorentinaga. Või kui Juve ka kaotab, siis on surnud ring. Niiet vaata kolme meeskonna omavahelised mängud üle parem. Mingi kaotus vist isegi peaks teid päästma minu meelest.
    Fiorentina peab võitma vähemalt kahe väravaga milanit, et kolmandaks tõusta...

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Kui viigistatakse, siis igal juhul edestate ju Fiorentinat ja pääsete 3 hulka. Ainukene küsimus on selles, et kui te kaotate siis on omavahelised mängud Fiorentinaga. Või kui Juve ka kaotab, siis on surnud ring. Niiet vaata kolme meeskonna omavahelised mängud üle parem. Mingi kaotus vist isegi peaks teid päästma minu meelest.
      Kui tuleb kolme meeskonna surnud ring (st Juventus kaotab ja Viola võidab), siis olenemata mängude skooridest: 2. Juventus, 3. Viola, 4. Milan.

      Kommentaar


        Algab vist järjekrodne langus teie klubis
        Mul krissust kahju kohe. Ju peab ta hakkama tõsisemalt oma teist lemmikut fännama - Arset
        Last edited by PraS; 31.05.09, 13:22.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Algab vist järjekrodne langus teie klubis
          Mul krissust kahju kohe. Ju peab ta hakkama tõsisemalt oma teist lemmikut - Arset
          See lause jäi mulle arusaamatuks...

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Algab vist järjekrodne langus teie klubis
            Mul krissust kahju kohe. Ju peab ta hakkama tõsisemalt oma teist lemmikut - Arset
            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            See lause jäi mulle arusaamatuks...
            Um, well....

            Oletades, et krissu = Kristjan = Saarlane ja seda, et sõnapaari "tõsisemalt oma" vahelt ununes sõna "fännama", hakkab see juba vaikselt looma miskit. Ja Arse on oletatavasti Arsenal.

            Ehk siis teisiti öeldes: "Mul Saarlasest kahju kohe. Ju peab ta hakkama tõsisemalt fännama oma teist lemmikut - Arsenali "

            ...or smth like that.

            Kommentaar


              aga fiorentina kaotuse ja genoa võidu puhul? ikka fiorentina edasi?

              Kommentaar


                Genoa ei puutu asjasse

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Algab vist järjekrodne langus teie klubis
                  Mul krissust kahju kohe. Ju peab ta hakkama tõsisemalt oma teist lemmikut fännama - Arset
                  Ei ole midagi PraS. Täna võidame ja saame läbi eelringide CLi ja tuleb uus treener ja küll seal Stuttile suhu kütame Katsuge ise kõigepealt samast kohast läbi pääseda

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Ei ole midagi PraS. Täna võidame ja saame läbi eelringide CLi ja tuleb uus treener ja küll seal Stuttile suhu kütame Katsuge ise kõigepealt samast kohast läbi pääseda
                    Tänase võiduga ei pea me eelringidesse minema, sest uuest hooajast saavad kolm tugevaimat liigat kolm automaatset grupifaasi kohta.

                    Pato koll oli nummar. Ja Nesta : proud:
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Panin pange jälle jep. Pato värav tõesti hea. Mõnikord on pingilt tulles jalg värisenud, aga täna - polnud probleemi.

                      Siiski:



                      FORZA PAOLO!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Tänase võiduga ei pea me eelringidesse minema, sest uuest hooajast saavad kolm tugevaimat liigat kolm automaatset grupifaasi kohta.

                        Pato koll oli nummar. Ja Nesta : proud:
                        Kui selle Surinami neegri asemel ka inimene mängus oleks olnud, siis poleks olnud vajadust värava löömiseks 55 minutit mängida
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Sitaks Maldini pilte!!1

                          FORZA PAOLO!!!

                          Kas vend on nii kaua mänginud, et Adi särkideni välja ei jõudnudki?

                          Kommentaar


                            Seda ei oska vastata, aga Tanel pani küll tähele, et näokuju on aastatega ümaramaks läinud

                            Kommentaar


                              Ancelotti läheb siis koos Maldiniga.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Gazzetta teatab Taneli suu läbi:

                                Ancelotti: vado via dal Milan
                                Il tecnico rossonero annuncia: "Vado via dal Milan e finisce avventura"

                                Juhin tähelepanu kahele viimasele sõnale - finish adventure

                                Ehk siis Carlito lännu. Äkki saab kingiks karbi kalleimaid Romeo y Julietasid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X