320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna kell 16:00 võõrsil Fiorentinaga. Hooaja viimane mäng. Võimalus automaatselt Meistrite Ligasse pääseda, kui võidetakse ning Juve kaotab/viigistab või kui viigistatakse ning Juve kaotab. Kohtumine on viimaseks Maldinile.

    MILANI koosseis:

    Väravavahid: Dida, Kalac, Perucchini
    Kaitsjad: Antonini, Darmian, Favalli, Jankulovski, Maldini, Nesta, Senderos, Zambrotta
    Poolkaitsjad: Beckham, Flamini, Gattuso, Pirlo
    Ründajad: Seedorf, Inzaghi, Kakà, Shevchenko, Ronaldinho, Pato.
    Vigastatud/mängukeeld: Abbiati, Bonera, Kaladze, Ambrosini, Cardacio, Borriello, Viudez.
    Puuduvad: Mattioni

    Eeldan algkoosseisuks:

    Dida
    Zambro, Favalli, Maldini, Janku
    Becks, Pirlo, Flamini
    Seedorf, Kaka
    Pato

    Carlito kahtleb enda sõnul Becksi-Gattuso ja Pato-Pippo vahel. Eks näis, mis jama lõpuks kokku keeratakse.

    FIORENTINA paneb vastu järgmised mehed:

    Koosseisus: Comotto, Donadel, Frey, Gamberini, Gilardino, Gobbi, Jorgensen, Jovetic, Kroldrup, Kuzmanovic, Maritato, Mazuch, Montolivo, Pasqual, Semioli, Storari, Tagliani, Vargase Zauri.
    Vigastatud: Almiron, Bonazzoli, Mutu and Santana

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Täna kell 16:00 võõrsil Fiorentinaga. Hooaja viimane mäng. Võimalus automaatselt Meistrite Ligasse pääseda, kui võidetakse ning Juve kaotab/viigistab või kui viigistatakse ning Juve kaotab.
      Kui viigistatakse, siis igal juhul edestate ju Fiorentinat ja pääsete 3 hulka. Ainukene küsimus on selles, et kui te kaotate siis on omavahelised mängud Fiorentinaga. Või kui Juve ka kaotab, siis on surnud ring. Niiet vaata kolme meeskonna omavahelised mängud üle parem. Mingi kaotus vist isegi peaks teid päästma minu meelest.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Kui viigistatakse, siis igal juhul edestate ju Fiorentinat ja pääsete 3 hulka. Ainukene küsimus on selles, et kui te kaotate siis on omavahelised mängud Fiorentinaga. Või kui Juve ka kaotab, siis on surnud ring. Niiet vaata kolme meeskonna omavahelised mängud üle parem. Mingi kaotus vist isegi peaks teid päästma minu meelest.
        Fiorentina peab võitma vähemalt kahe väravaga milanit, et kolmandaks tõusta...

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Kui viigistatakse, siis igal juhul edestate ju Fiorentinat ja pääsete 3 hulka. Ainukene küsimus on selles, et kui te kaotate siis on omavahelised mängud Fiorentinaga. Või kui Juve ka kaotab, siis on surnud ring. Niiet vaata kolme meeskonna omavahelised mängud üle parem. Mingi kaotus vist isegi peaks teid päästma minu meelest.
          Kui tuleb kolme meeskonna surnud ring (st Juventus kaotab ja Viola võidab), siis olenemata mängude skooridest: 2. Juventus, 3. Viola, 4. Milan.

          Kommentaar


            Algab vist järjekrodne langus teie klubis
            Mul krissust kahju kohe. Ju peab ta hakkama tõsisemalt oma teist lemmikut fännama - Arset
            Last edited by PraS; 31.05.09, 13:22.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Algab vist järjekrodne langus teie klubis
              Mul krissust kahju kohe. Ju peab ta hakkama tõsisemalt oma teist lemmikut - Arset
              See lause jäi mulle arusaamatuks...

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Algab vist järjekrodne langus teie klubis
                Mul krissust kahju kohe. Ju peab ta hakkama tõsisemalt oma teist lemmikut - Arset
                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                See lause jäi mulle arusaamatuks...
                Um, well....

                Oletades, et krissu = Kristjan = Saarlane ja seda, et sõnapaari "tõsisemalt oma" vahelt ununes sõna "fännama", hakkab see juba vaikselt looma miskit. Ja Arse on oletatavasti Arsenal.

                Ehk siis teisiti öeldes: "Mul Saarlasest kahju kohe. Ju peab ta hakkama tõsisemalt fännama oma teist lemmikut - Arsenali "

                ...or smth like that.

                Kommentaar


                  aga fiorentina kaotuse ja genoa võidu puhul? ikka fiorentina edasi?

                  Kommentaar


                    Genoa ei puutu asjasse

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Algab vist järjekrodne langus teie klubis
                      Mul krissust kahju kohe. Ju peab ta hakkama tõsisemalt oma teist lemmikut fännama - Arset
                      Ei ole midagi PraS. Täna võidame ja saame läbi eelringide CLi ja tuleb uus treener ja küll seal Stuttile suhu kütame Katsuge ise kõigepealt samast kohast läbi pääseda

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Ei ole midagi PraS. Täna võidame ja saame läbi eelringide CLi ja tuleb uus treener ja küll seal Stuttile suhu kütame Katsuge ise kõigepealt samast kohast läbi pääseda
                        Tänase võiduga ei pea me eelringidesse minema, sest uuest hooajast saavad kolm tugevaimat liigat kolm automaatset grupifaasi kohta.

                        Pato koll oli nummar. Ja Nesta : proud:
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Panin pange jälle jep. Pato värav tõesti hea. Mõnikord on pingilt tulles jalg värisenud, aga täna - polnud probleemi.

                          Siiski:



                          FORZA PAOLO!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Tänase võiduga ei pea me eelringidesse minema, sest uuest hooajast saavad kolm tugevaimat liigat kolm automaatset grupifaasi kohta.

                            Pato koll oli nummar. Ja Nesta : proud:
                            Kui selle Surinami neegri asemel ka inimene mängus oleks olnud, siis poleks olnud vajadust värava löömiseks 55 minutit mängida
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Sitaks Maldini pilte!!1

                              FORZA PAOLO!!!

                              Kas vend on nii kaua mänginud, et Adi särkideni välja ei jõudnudki?

                              Kommentaar


                                Seda ei oska vastata, aga Tanel pani küll tähele, et näokuju on aastatega ümaramaks läinud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X