320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jäi silma mullegi, et tsenderdused tegi kõik pärast vastasest kiirusega möödajooksmist ja üsna otsajoone pealt. Petteid ei teinud ühtegi ja teist jalga ka ei kasutanud. Aga siuke paras liha sinna vasakule äärele.

    Kommentaar


      Et mis hambanuss selle Cissokhoga toimub siis?Ma ei taha uskuda,et asi on ainult hammastes,eriti kui Ronaldinhol ei olnud erilisi probleeme,et läbida seda põhjalikku hambatesti.
      Suhkruhaige

      Kommentaar


        Ronaldinhol hambad vist lihtsalt viltu aga Cissokhol mingi suurem probleem mis võib avalduda selgroos.

        Kommentaar


          Ma ei usu,et Cissokhol mingi eriline probleem on,vaid pigem on probleem selles,et juudipoiss Galliani üritab hinda väiksemaks tingida.
          PS.Ronaldinho jänesehammaste kohta üritasin ma lihtsalt nalja teha aga see naljaüritus kukkus haledalt läbi.
          Suhkruhaige

          Kommentaar


            Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
            Ronaldinhol hambad vist lihtsalt viltu aga Cissokhol mingi suurem probleem mis võib avalduda selgroos.

            Mul ka mõned hambad puseriti, mis see tähendab siis, et seljaga on midagi häda we? Või hakkab see seljale mõjuma?
            Muidu kui aus olla siis, oma pikkuse kohta kisun küll kõveraks ja nagu selg kiirelt väsib ja teatud pinged seljas
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Milanista Vaata postitust
              Ma ei usu,et Cissokhol mingi eriline probleem on,vaid pigem on probleem selles,et juudipoiss Galliani üritab hinda väiksemaks tingida.
              PS.Ronaldinho jänesehammaste kohta üritasin ma lihtsalt nalja teha aga see naljaüritus kukkus haledalt läbi.
              Esiteks väga õige, et sellist hinda püütakse tingida ja teiseks on täiesti õige, et kui leitakse mingi tervislik probleem, siis ongi vaja diil üle vaadata.
              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
              Mul ka mõned hambad puseriti, mis see tähendab siis, et seljaga on midagi häda we? Või hakkab see seljale mõjuma?
              Muidu kui aus olla siis, oma pikkuse kohta kisun küll kõveraks ja nagu selg kiirelt väsib ja teatud pinged seljas
              Siin ei ole jutt risti-rästi hammastest, vaid tarkusehammastest. Sa pole vist sellesse easse veel jõudnud.

              BTW: Ronaldinho on oma hammaste kohta öelnud nii, et ei kavatse minna opile, sest tal on kikud täie tervise juures ehk pole vajadust.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Eem... on ikka tarkusehambad juba täitsa olemas-õnneks valu ei teeJa eks tarkusehambad tingivadki kohati suus ruumipuuduse, mul ongi sellepärast suus ruumipuudus ja hambad aina puseriti keeravad!
                aga õnneks on enam-vähem hambad terved ja pole tahtnud arsti juurde minna ja maksta selle eest, et terveid hambaid välja tiritakse ja et maksan valule veel peale
                Arst väitis et kui preketeid tahad siis tuleb oma paar tervet hammast välja tirida
                tänan ei.....
                Aga muidu mis nende tarkusehammastega siis on tal?
                Mida need segavad või soodustavad?
                Tean, et pidavat teised suht kasutud olema...
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                  Mul ka mõned hambad puseriti, mis see tähendab siis, et seljaga on midagi häda we? Või hakkab see seljale mõjuma?
                  Muidu kui aus olla siis, oma pikkuse kohta kisun küll kõveraks ja nagu selg kiirelt väsib ja teatud pinged seljas
                  Täitsa võimalik jah, samuti võivad haiged mandlid hakata mõjuma põlvedele ja liigestele jne, et pole mingi naljaasi see, eriti veel kui mängija eest nii suur summa makstakse.

                  Kommentaar


                    no sellest hambajurast saadi seekord üle
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Visaku kohalikule suvalisele neegrile pudel rummi ja lööb sahtli puhtaks- mure murtud!Pole hambaid pole probleemi...kes ütles et tippsport on karm
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Siin ei ole jutt risti-rästi hammastest, vaid tarkusehammastest.
                        Väidetavalt just mainitud tarkuse hammaste tõttu Milan oli palunud Portolt 3m€ hinnaalandust, mille portugaallased polnud nõus. Kahtlemata maailma kalleimad tarkusehambad, juhul kui väide vastab tõele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                          Väidetavalt just mainitud tarkuse hammaste tõttu Milan oli palunud Portolt 3m€ hinnaalandust, mille portugaallased polnud nõus. Kahtlemata maailma kalleimad tarkusehambad, juhul kui väide vastab tõele.
                          Njah. Asi on võtnud sellised pöörded, et need hambad ei tundu päris ausa põhjusena, miks esialgne diil is off(Porto ametlik teadaanne). Tsirkus läheb edasi
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Hahaa, nii palju siis meeskonna noorenduskuurist

                            Kommentaar


                              Kas asi on siis põhimõttes w?
                              Lihtsam oleks ju ilma jurakata poisil need hambad välja tõmmata. seda tehakse ka suvalises eesti hambapolikliinikus kohaliku tuimestusega
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                                Kas asi on siis põhimõttes w?
                                Lihtsam oleks ju ilma jurakata poisil need hambad välja tõmmata. seda tehakse ka suvalises eesti hambapolikliinikus kohaliku tuimestusega
                                Küsimus pole hammastes vaid selles, et Galliani lihtsalt üritab midagi kokku luuletada, et meest odavamalt kätte saada.
                                See hambateema on valikuvariantidest üks ajuvabamaid, aga eks tal ole omajagu vanust juba ja asjadest arusaamine enam väga selge ei pruugi olla
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X