320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Senderos rikka mehe Loria
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Chaqueta Vaata postitust
      See Cissokho ei teinud kahe mängu peale ühtegi täpset tsenderdust, muidu suht ok.
      pigem on Cissokho tugevus tackling. vaata mitu korda Ronaldo või Rooney tast mööda said?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Jäi silma mullegi, et tsenderdused tegi kõik pärast vastasest kiirusega möödajooksmist ja üsna otsajoone pealt. Petteid ei teinud ühtegi ja teist jalga ka ei kasutanud. Aga siuke paras liha sinna vasakule äärele.

        Kommentaar


          Et mis hambanuss selle Cissokhoga toimub siis?Ma ei taha uskuda,et asi on ainult hammastes,eriti kui Ronaldinhol ei olnud erilisi probleeme,et läbida seda põhjalikku hambatesti.
          Suhkruhaige

          Kommentaar


            Ronaldinhol hambad vist lihtsalt viltu aga Cissokhol mingi suurem probleem mis võib avalduda selgroos.

            Kommentaar


              Ma ei usu,et Cissokhol mingi eriline probleem on,vaid pigem on probleem selles,et juudipoiss Galliani üritab hinda väiksemaks tingida.
              PS.Ronaldinho jänesehammaste kohta üritasin ma lihtsalt nalja teha aga see naljaüritus kukkus haledalt läbi.
              Suhkruhaige

              Kommentaar


                Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                Ronaldinhol hambad vist lihtsalt viltu aga Cissokhol mingi suurem probleem mis võib avalduda selgroos.

                Mul ka mõned hambad puseriti, mis see tähendab siis, et seljaga on midagi häda we? Või hakkab see seljale mõjuma?
                Muidu kui aus olla siis, oma pikkuse kohta kisun küll kõveraks ja nagu selg kiirelt väsib ja teatud pinged seljas
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                  Ma ei usu,et Cissokhol mingi eriline probleem on,vaid pigem on probleem selles,et juudipoiss Galliani üritab hinda väiksemaks tingida.
                  PS.Ronaldinho jänesehammaste kohta üritasin ma lihtsalt nalja teha aga see naljaüritus kukkus haledalt läbi.
                  Esiteks väga õige, et sellist hinda püütakse tingida ja teiseks on täiesti õige, et kui leitakse mingi tervislik probleem, siis ongi vaja diil üle vaadata.
                  Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                  Mul ka mõned hambad puseriti, mis see tähendab siis, et seljaga on midagi häda we? Või hakkab see seljale mõjuma?
                  Muidu kui aus olla siis, oma pikkuse kohta kisun küll kõveraks ja nagu selg kiirelt väsib ja teatud pinged seljas
                  Siin ei ole jutt risti-rästi hammastest, vaid tarkusehammastest. Sa pole vist sellesse easse veel jõudnud.

                  BTW: Ronaldinho on oma hammaste kohta öelnud nii, et ei kavatse minna opile, sest tal on kikud täie tervise juures ehk pole vajadust.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Eem... on ikka tarkusehambad juba täitsa olemas-õnneks valu ei teeJa eks tarkusehambad tingivadki kohati suus ruumipuuduse, mul ongi sellepärast suus ruumipuudus ja hambad aina puseriti keeravad!
                    aga õnneks on enam-vähem hambad terved ja pole tahtnud arsti juurde minna ja maksta selle eest, et terveid hambaid välja tiritakse ja et maksan valule veel peale
                    Arst väitis et kui preketeid tahad siis tuleb oma paar tervet hammast välja tirida
                    tänan ei.....
                    Aga muidu mis nende tarkusehammastega siis on tal?
                    Mida need segavad või soodustavad?
                    Tean, et pidavat teised suht kasutud olema...
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                      Mul ka mõned hambad puseriti, mis see tähendab siis, et seljaga on midagi häda we? Või hakkab see seljale mõjuma?
                      Muidu kui aus olla siis, oma pikkuse kohta kisun küll kõveraks ja nagu selg kiirelt väsib ja teatud pinged seljas
                      Täitsa võimalik jah, samuti võivad haiged mandlid hakata mõjuma põlvedele ja liigestele jne, et pole mingi naljaasi see, eriti veel kui mängija eest nii suur summa makstakse.

                      Kommentaar


                        no sellest hambajurast saadi seekord üle
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Visaku kohalikule suvalisele neegrile pudel rummi ja lööb sahtli puhtaks- mure murtud!Pole hambaid pole probleemi...kes ütles et tippsport on karm
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Siin ei ole jutt risti-rästi hammastest, vaid tarkusehammastest.
                            Väidetavalt just mainitud tarkuse hammaste tõttu Milan oli palunud Portolt 3m€ hinnaalandust, mille portugaallased polnud nõus. Kahtlemata maailma kalleimad tarkusehambad, juhul kui väide vastab tõele.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                              Väidetavalt just mainitud tarkuse hammaste tõttu Milan oli palunud Portolt 3m€ hinnaalandust, mille portugaallased polnud nõus. Kahtlemata maailma kalleimad tarkusehambad, juhul kui väide vastab tõele.
                              Njah. Asi on võtnud sellised pöörded, et need hambad ei tundu päris ausa põhjusena, miks esialgne diil is off(Porto ametlik teadaanne). Tsirkus läheb edasi
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Hahaa, nii palju siis meeskonna noorenduskuurist

                                Kommentaar

                                Working...
                                X