320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Saab küll muuseas. Sest ta on Becks. Kui ise statat külastasin, oli ta ikka mängija, kes tõmbas publiku käima. Esimene kord ei taipanud nagu eriti, et mis toimub, kuid siis oli näha kuldkiharaid.

    Reitingud on karmid, kuid tuleb vaadata esmajoones ikka tiimireitingut.
    Fair enough, ma arvasingi, et sa seda ütled ja see pole muidugi täiesti vale, ma plaksutaksin tõenäoliselt ise ka tema peale, isegi siis kui ta pole mitte munnigi teinud, sellel lihtsal põhjusel, et ta on BECKHAM.Nüüd aga rääkides mängust on vale öelda, et ta ei teinud mängu jooksul mitte midagi ja ainult seisis näoga oma värava poole.Mitmes olukorras, kust väravad tulid oli Becks täiesti kombinatsioonis sees.Ok ta polnud just midagi erilist nagu kõik ootavad, et taob karistuslööke sisse ja annab mingi kolm assisti mängu jooksul aga pask polnud ta ka kindlasti, vähemalt mitte sitem, kui Pato seal viimasel ajal.

    Nüüd aga tuduaeg, omme vaja ikka tööle jõuda ja nii.
    Suhkruhaige

    Kommentaar


      Ma imestaks kui ta ei saaks standing ovationit sest ikkagi enamuste jaoks on Beckham > Serie A.

      Kommentaar


        borriello teine värav ikka väga ilus.

        Kommentaar


          minge munni, boriello võib nahhui käia, pato peab jääma, agüero tuleb osta mitte dzeko... tramaivõi, bossid ei tea üldse asjast midagi.

          Kommentaar


            Devil WTF? ja Borriello.


            -e- Emotsioone:
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Ei suuda lõpetada selle Borriello värava vahtimist. Tõesti amusing.

              Kommentaar


                mis seal amusingut oli, joppas lihtsalt, boriello on saast punkt .

                Kommentaar


                  Tundub, et olen oma Borriello-meelsuse Devilile edasi pärandanud. :|

                  Senikaua, kuni väravaid lööb, pole minul tema vastu mitte midagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Devil Vaata postitust
                    mis seal amusingut oli, joppas lihtsalt, boriello on saast punkt .
                    Endiselt Borriello ja vaata mänge vahelduseks.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      ma olen kah ilusaid väravaid löönud, mis siis?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Devil Vaata postitust
                        ma olen kah ilusaid väravaid löönud, mis siis?
                        Mida meie nüüd tegema peame ?
                        Algselt postitas Tofoa
                        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Devil Vaata postitust
                          ma olen kah ilusaid väravaid löönud, mis siis?
                          Ma ei saa aru, mis trots sul sexmehe vastu on.? Tegelikult suht sarnane mees Vierile - kehaga võtab kolm meest enda peale pilk ainult maas; sööt kaaslastele ja ise jehhat; vasakujalgne; vahepeal ilusaid väravaid/vahepeal poacherkolle; lisaks muidugi esiplayboy. Vahe ainult selles, et Borriello on Milanile kasulik olnud.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas NOT Vaata postitust
                            Mida meie nüüd tegema peame ?
                            süga mune kui tahad, mul pohhui.

                            Kommentaar


                              Kohe näha, et koolivaheaeg veel kestab, kui mõnda seltsimeest ja tema ütlemisi vaadata.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                Ma ei saa aru, mis trots sul sexmehe vastu on.? Tegelikult suht sarnane mees Vierile - kehaga võtab kolm meest enda peale pilk ainult maas; sööt kaaslastele ja ise jehhat; vasakujalgne; vahepeal ilusaid väravaid/vahepeal poacherkolle; lisaks muidugi esiplayboy. Vahe ainult selles, et Borriello on Milanile kasulik olnud.
                                Elame näeme kaua ta kasulik on, Vieri oli oma täkuajal ikka palju mitmekülgsem.
                                Kahju muidugi, et Milani ajaks oli ta vanaks jäänud.
                                Ma eelistangi mitmekülgsemaid mängijaid, poacherid targetmanid ei ole mulle kunagi meeldinud.

                                Ja õnneks jalgpall ka sinnapoole ikka liigub.

                                Tema välimus ajab mind ausalt öeldes pigem oksele , Paolo on palju ilusam

                                Kommentaar

                                Working...
                                X