320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mmm,need reitingud veic liiga karmid pole vää?Nende reitingute järgi vaataks,et Milan sai pigem viigi, kui võidu, kuna vähemalt poolte reitingute hinded olid viied ja kuued.Beckmänni mäng oli ka minu meelest sümboolne, ega muidu poleks ta saandud Milani raffalt ständig õuveitionit.
    Suhkruhaige

    Kommentaar


      Algselt postitas Milanista Vaata postitust
      Beckmänni mäng oli ka minu meelest sümboolne, ega muidu poleks ta saandud Milani raffalt ständig õuveitionit.
      Saab küll muuseas. Sest ta on Becks. Kui ise statat külastasin, oli ta ikka mängija, kes tõmbas publiku käima. Esimene kord ei taipanud nagu eriti, et mis toimub, kuid siis oli näha kuldkiharaid.

      Reitingud on karmid, kuid tuleb vaadata esmajoones ikka tiimireitingut.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Kus nüüd ikka panite ah?
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Saab küll muuseas. Sest ta on Becks. Kui ise statat külastasin, oli ta ikka mängija, kes tõmbas publiku käima. Esimene kord ei taipanud nagu eriti, et mis toimub, kuid siis oli näha kuldkiharaid.

          Reitingud on karmid, kuid tuleb vaadata esmajoones ikka tiimireitingut.
          Fair enough, ma arvasingi, et sa seda ütled ja see pole muidugi täiesti vale, ma plaksutaksin tõenäoliselt ise ka tema peale, isegi siis kui ta pole mitte munnigi teinud, sellel lihtsal põhjusel, et ta on BECKHAM.Nüüd aga rääkides mängust on vale öelda, et ta ei teinud mängu jooksul mitte midagi ja ainult seisis näoga oma värava poole.Mitmes olukorras, kust väravad tulid oli Becks täiesti kombinatsioonis sees.Ok ta polnud just midagi erilist nagu kõik ootavad, et taob karistuslööke sisse ja annab mingi kolm assisti mängu jooksul aga pask polnud ta ka kindlasti, vähemalt mitte sitem, kui Pato seal viimasel ajal.

          Nüüd aga tuduaeg, omme vaja ikka tööle jõuda ja nii.
          Suhkruhaige

          Kommentaar


            Ma imestaks kui ta ei saaks standing ovationit sest ikkagi enamuste jaoks on Beckham > Serie A.

            Kommentaar


              borriello teine värav ikka väga ilus.

              Kommentaar


                minge munni, boriello võib nahhui käia, pato peab jääma, agüero tuleb osta mitte dzeko... tramaivõi, bossid ei tea üldse asjast midagi.

                Kommentaar


                  Devil WTF? ja Borriello.


                  -e- Emotsioone:
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Ei suuda lõpetada selle Borriello värava vahtimist. Tõesti amusing.

                    Kommentaar


                      mis seal amusingut oli, joppas lihtsalt, boriello on saast punkt .

                      Kommentaar


                        Tundub, et olen oma Borriello-meelsuse Devilile edasi pärandanud. :|

                        Senikaua, kuni väravaid lööb, pole minul tema vastu mitte midagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Devil Vaata postitust
                          mis seal amusingut oli, joppas lihtsalt, boriello on saast punkt .
                          Endiselt Borriello ja vaata mänge vahelduseks.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            ma olen kah ilusaid väravaid löönud, mis siis?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Devil Vaata postitust
                              ma olen kah ilusaid väravaid löönud, mis siis?
                              Mida meie nüüd tegema peame ?
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                                ma olen kah ilusaid väravaid löönud, mis siis?
                                Ma ei saa aru, mis trots sul sexmehe vastu on.? Tegelikult suht sarnane mees Vierile - kehaga võtab kolm meest enda peale pilk ainult maas; sööt kaaslastele ja ise jehhat; vasakujalgne; vahepeal ilusaid väravaid/vahepeal poacherkolle; lisaks muidugi esiplayboy. Vahe ainult selles, et Borriello on Milanile kasulik olnud.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X