320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    einoh 12 mängu ilma kaotuseta ...nagu hooaja algul sai öeldud siis esikolmikus kindlasti. Praeguste asjade kulgemise järgi aga tundub et alahindasin Romat - Scudetto on meie!
    Kle mine maga kaineks miis

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      einoh 12 mängu ilma kaotuseta ...nagu hooaja algul sai öeldud siis esikolmikus kindlasti. Praeguste asjade kulgemise järgi aga tundub et alahindasin Romat - Scudetto on meie!

      Loll jutt suhu tagasi

      Kommentaar


        Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
        Loll jutt suhu tagasi
        sinu ema! vaata et sa sama juttu räägid kui teist teerulliga üle sõidame
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Rooney kardab milanist seedorfi halbade mälestuste tõttu kõige rohkem.

          "Seedorfi kardan ma Milani mängijatest enim. Ta on ilmselt parim jalgpallur, kelle vastu ma mänginud olen. Väga harva olen kohanud mängijaid, kes suudavad väljakul mida tema," muljetas Rooney.

          Kommentaar


            Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
            Rooney kardab milanist seedorfi halbade mälestuste tõttu kõige rohkem.

            "Seedorfi kardan ma Milani mängijatest enim. Ta on ilmselt parim jalgpallur, kelle vastu ma mänginud olen. Väga harva olen kohanud mängijaid, kes suudavad väljakul mida tema," muljetas Rooney.
            jo, kas Rooney mitte mähkmetes olnud, kui Loldorf viimati hästi mängis?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              jo, kas Rooney mitte mähkmetes olnud, kui Loldorf viimati hästi mängis?




              aga äärekaitsjaid ei näe kusagil
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Jälle mida meenutada.Eelmist kümnendit aint.

                Kommentaar


                  Ajalootund nürimatele pliiatsitele
                  Bayern võitis CL millal? 2000/2001...
                  Milan on peale seda jõudnud 3 korda finaali ja kaks korda ka võitjana lahkunud, ma ei näe erilist loogikat siin meenutuste peale kohe hüppama hakata, herr karl

                  Sakslased ütleks sinusugustele VERPISS DICH!!

                  Kommentaar


                    No meie ei pea vähemalt võlgu maksma ja kokku hoidma.Pealegi mängib Bayern alati täistribüünide ees,mitte kusagil pooltühjal eelmise sajandi väljakul.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                      No meie ei pea vähemalt võlgu maksma ja kokku hoidma.Pealegi mängib Bayern alati täistribüünide ees,mitte kusagil pooltühjal eelmise sajandi väljakul.
                      Mis vahet sel on, mis sajandi väljakul mäng toimub. Peaasi, et mäng toimub!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                        No meie ei pea vähemalt võlgu maksma ja kokku hoidma.Pealegi mängib Bayern alati täistribüünide ees,mitte kusagil pooltühjal eelmise sajandi väljakul.
                        Pippo kolle on liiga palju, et postitada. Ehk lepid juba mainitud Seedorfiga?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Ilus värav ,pole ühtegi halba sõna selle kohta öelda.Kahju aint ,et enam sellist taset ei suudeta näidata ja elatakse nostalgia vaimus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                            Ilus värav ,pole ühtegi halba sõna selle kohta öelda.Kahju aint ,et enam sellist taset ei suudeta näidata ja elatakse nostalgia vaimus.
                            Rohkem pole lihtsalt täistopitud staadionil investeerimisbosside, Bayerniga, mängitud. Lisaks San Siro WC > sina
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Mis selle San Siro Wcga on.Nii maha jäänud et pole kanalisatsioonigi w.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                                No meie ei pea vähemalt võlgu maksma ja kokku hoidma.Pealegi mängib Bayern alati täistribüünide ees,mitte kusagil pooltühjal eelmise sajandi väljakul.
                                Kas meie pool tribüüni pole juba suurem kui terve teie oma?

                                -e- Okei sorry, teil ka päris korralik staadion. Olete tublid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X